№20017
Назва проекту: Офісний комплекс "Технопарк".
Номінація: Проект офісної будівлі.
Категорія: Реалізований комерційний об'єкт.
Статус на поточний момент: Реалізований проект.
Ведучий архітектор: Володимир Йосипчук.
Склад команди: Беценко Олександр – провідний архітектор.
Назва компанії: AVR Development.
Контактні дані: +38 097 847 23 47.
Email: avr.architecture@gmail.com.
Опис проекту: Мінімалізм - мати менше, бути більшим!
Існуюча будівля запроектована раніше і виконувала промислову функцію.
Відповідно до поставленого завдання неможливо було міняти, контури плану, але можливо вносити зміни в конструктив споруди та додати один поверх частина якого повинна бути використаною, як тераса.
Потрібно було знайти органічне рішення фасадів, яке найбільш відповідало планам будівлі та останнім тенденціям сучасної архітектури.
Основний акцент буде відігравати панорамний, скляний ліфт, який виходить за рамки споруди та розбиває її на дві частини. У темний час доби ніші вікон підсвічені із певним кроком, що підкреслить чітку структуру фасаду.Нижня частина будівлі представляє собою променаду, яка служить головним входом та терасою для кафе, яке знаходиться на першому поверсі.
Місце реалізації проекту: вул. Федьковича, м. Львів, Україна.


№20022
Назва проекту: IQ BUSINESS CENTER.
Номінація: Проект офісної будівлі.
Категорія: Реалізований комерційний об'єкт.
Ведучий архітектор: Проектне бюро — ТАМ А. Пашенько.
Назва компанії: KAN DEVELOPMENT.
Контактні дані: +38 (044) 247 57 48.
Email: office@kandevelopment.com.
Опис проекту: Перший у Києві бізнес-центр класу «А+». Бізнес-Центр розташований у центрі міста на перетині бульвару Дружби Народів і вул. Сергія Струтинського — у місці, до якого однаково зручно добратися з будь-якої точки міста, як власним автомобілем, так і громадським транспортом. Така локація дозволяє максимально швидко і комфортно добиратися від бізнес-центру до аеропорту, а також основними магістралям міста, — бульвару Лесі Українки, Набережному і Столичному шосе, шосе на Конча Заспу.
«Розумний» бізнес-центр поєднує у собі статус та інноваційні технології. В IQ Business Center вперше будуть використані унікальні рішення у сфері інженерних мереж і фасадних систем. ДЛЯ VIP-ПЕРСОН ПЕРЕДБАЧЕНІ: окремий вхід; персональні ліфти; зона VIP-Паркування; сертифікований вертолітний майданчик на даху будівлі. ВЛАСНА ІНФРАСТРУКТУРА КОМПЛЕКСУ: фітнес-центр Sport Life; басейн (20 метрів); конференц-центр; ресторан; їдальня для співробітників і кафе; відділення банку; підземний паркінг на 229 автомобілів.
Місце реалізації проекту: Україна, м. Київ, вул. Болсуновська, буд. 13-15.

Project name: IQ BUSINESS CENTER.
Nomination: Office building project.
Category: Realized commercial object.
Lead Architect: Design Office – Pashenko Architectural Bureau
Company name: KAN DEVELOPMENT
Contact details: Tel.+38 (044) 247 57 48, е-mail: office@kandevelopment.com
Brief description of project: FIRST IN KIEV BUSINESS CENTER CLASS "A +" IQ Business Center is the newest benchmark of luxury office space for the top management and CEO's, gracing the Kyiv skyline with its ultra-modern design and unparalleled sophistication.
Located in one of Kiev's most desirable neighborhoods, Pechersk, it is one of the city's few A+ business class developments. The exterior of the building is a breathtaking architectural masterpiece. The 19-story tower offers a wide variety of well-appointed units, which includes office space able to satisfy any need and preference. The building showcases numerous luxurious amenities including exclusive office lofts, an oversized swimming pool and fitness center, services desk, upscale boutiques, a helicopter landing pad, a state-of-the-art conference hall, VIP elevators, round-the-clock security guards on premises, and more.
Superb panoramic views of the city and its lush green river banks can be seen from each of the units, and from the multiple terraces located throughout the building. Steps from the capital's sophisticated shops and nightlife, and minutes from the financial and government district, IQ Business Center is the ideal location.
From exquisite restaurants and cafes to concierge service, from VIP parking and separate entrance, IQ Business Center tenants have everything they may desire and more at this brand new property, located short distance away from the city's highways, airports, main streets and many other important locations.
Place of project implementation: Ukraine, Kyiv, street Bolsunovskaya, bldg. 13-15.
№20028
Назва проекту: Office building in production.
Номінація: Проект офісної будівлі.
Категорія: Нереалізований комерційний об'єкт.
Склад команди: Ганна Папуша, Юрий Нос, ТОВ "Архітектурна майстерня "ПІН І К".
Контакти: м. Дніпро, вул. Д. Донцова, буд. 7; тел.:+380 50 182 72 95.
Еmail:
am.pinik@gmail.com.
Опис проекту: Сучасна офісна будівля на виробництві запроектована з урахуванням сучасних енергозберігаючих технологій. Матеріали і кольори підбиралися з урахуванням вологого балтійського клімату і недостатньої кількості сонця (особливо в осінньо-зимовий період).
У будівлі передбачені робочі кабінети, конференц-зали, переговорні кімнати, кафе-їдальня, бар. Зелена покрівля і відкриті тераси на поверхах дозволять співробітникам виходити, подихати свіжим повітрям, не витрачаючи зайвого часу.
Місце реалізації проекту: Україна, м. Озерки.

Project name: Office building in production.
Nomination: Office building project.
Category: Unsold commercial object.
Team members: Anna Papusha, Yuri Nos, LLC Architectural Workshop "PIN I K".
Contacts: Dnipro, street D. Dontsova, bldg. 7; tel .: + 380 50 182 72 95.
E-mail: am.pinik@gmail.com.
Project description: The modern office building at the factory is designed taking into account modern energy-saving technologies. Materials and colors were selected taking into account the humid Baltic climate and insufficient sun (especially in autumn and winter).
The building has offices, conference rooms, meeting rooms, cafe-dining room, bar. The green roof and open terraces on the floors will allow employees to go out, breathe fresh air without wasting time.
Project location: Ukraine, Ozerky.
№20029
Назва проекту: Житлово-офісний комплекс з вбудовано-прибудованими приміщеннями та підземним паркінгом.
Номінація: Проект офісної будівлі.
Категорія: Реалізований комерційних проект.
Склад команди: Юра Король, Самір Худер, Олексій Шадиря.
Назвакомпанії: Capital Construction.
Контактні дані: http://capital-construction.com.ua, тел.: +38 044 426 10 60.
Опис проекту: Житлово-офісний комплекс з вбудовано-прибудованими приміщеннями та підземним паркінгом знаходиться в одному із найпривабливіших районів Києва – Голосіївському.
Будівля поєднує в собі сучасні технології будівництва, унікальну архітектуру і вигідне розташування, що створює гармонію і комфорт житлового середовища.
З 1-го по 4-й поверхи запроектовано комерційні, офісні приміщення. Житлові приміщення починаються з п'ятого поверху. На покрівлі 33 поверхового будинку – лаундж-зона для відпочинку з басейном. Підземний паркінг складається з дворівневого гаражу на 144 маш.місць. Проектні рішення житлово-офісного комплексу забезпечують дивовижні панорамні види з вікон на прекрасне місто.
Цей проект - зразок архітектури світового рівня, створений, щоб кожен день притягувати мільйони поглядів і служити ідеальним особистим простором для тих небагатьох, хто вибере його своїм будинком.
Місце реалізації проекту: Україна, м. Київ, вул. Антоновича, буд. 136-138.
№20058
Назва проекту: Офісна будівля на вулиці Федьковича у Львові.
Номінація: Проект офісної будівлі.
Категорія: Нереалізований комерційний об'єкт.
Ведучий архітектор:
Андрій Бєляєв.
Назва компанії
: Проектна Майстерня Бєляєвих (ATO-Bel Architects).
Контактні дані: +38 093 947 67 55.
Опис проекту: Проект розробляється для ділянки в одному з ділових центрів Львова. Будівля проектується на місці житлового будинку, зведеного у Австро-Угорський період, що в останні роки використовувався як офіс. Аналіз виявив недоцільність збереження цього будинку, зважаючи на містобудівну ситуацію та неможливість приведення до вимог сучасної офісної будівлі.
Проектом передбачено максимально ефективне загосподарювання ділянки зі збереженням великої кількості вуличного простору для потреб рекреації працівників та відвідувачів. Для цього на останніх поверхах передбачено просторі, інтенсивно озеленені дахові тераси а відкритий паркінг на 9 автомобілів розміщено під частиною будівлі на колонах.
Будівлю запроектовано таким чином, що вона водночас продовжує блакитну (карнизну лінію) історичної забудови і забезпечує плавний перехід до значно більшої за масштабом і вищої будівлі, що має бути зведена західніше ділянки опрацювання.
Планувальне рішення покликане мінімізувати площу комунікаційних просторів з тим, що усі добре освітлені зони будівлі можуть використовуватися як офісні приміщення.
В партері будівлі передбачено заклад громадського харчування, з вікон якого забезпечується неформальний соціальний контроль не лише за вулицею, але й за внутрішнім подвір'ям.
Радіальна форма південного фасаду наслідує історично-сформований характер благоустрою і проїздів до відкритих наземних паркінгів при сусідніх будинках. Щоб уникнути неестетичної сегментації кола на лінійні фрагменти засклення, вікна влаштовано у "зіркоподібний" спосіб, що також забезпечує цікаві віддзеркалення оточуючих будівель і озеленення у дворі.
Місце реалізації проекту: Україна, м. Львів, вул. Федьковича.

Project name: Office building on Fedkovycha str., Lviv, UA.
Nomination: Office building project.
Category: Unsold commercial object.
Lead Architect: Andriy Byelyayev.
Company name: ATO-Bel Architects.
Contact details: +38 093 947 67 55.
Brief description: Proposed building is designed for a plot in one of the rapidly developing business districts of the city. It should replace the existing residential building of the Austro-Hungarian period, now used as an office. Careful analysis showed that it is unreasonable to preserve this building from both urban and functional points of view.
Proposed design aims at the maximum efficiency of land use, while preserving maximum space for outdoor recreation for its users. To do so we located large roof terraces on the two upper floors of the building and placed car parking under its part by raising it on pillars.
Facades are designed so that building both continues the historical cornice line of the street and provides smooth transition in scale to the much higher building that is to be erected to the West of the plot.
In order to visually lower the perception of building's height we added console overhangs of 1st-3rd stories over the sidewalk of Fedkovych street. These effectively hide the 4th and 5th stories when viewed from the street. These overhangs enrich the street view and "promote" the building, which would be otherwise hidden behind the neighboring structures. Overhangs also add highly dynamic, active character to the western facade of the building.
A distinct separator part was designed between the neighboring Mid-War building and the main body of the new one, so that "Old" and "New" is easily identified.
As for the layout, it's main idea was to minimize the circulation areas and make sure that all the well-lit spaces inside the building can be used as offices.
Place for cafe / bar was provided on the ground floor of the building. It is designed so that informal surveillance would be provided through it's windows not only for the street but for the inner courtyard as well.
Showers for office workers, including cyclists are located in basement. they have convenient access from the bicycle parking.
Last floor was reserved for the penthouse + director's office combination. It has two separate terraces: a public one, accessible from office and private, intimate one, accessible from bedroom.
Measures to avoid overheating include: pergolas over the over mentioned terraces of the last floor, intensely green roof terrace on the 5th floor and outdoor motorized rollers or shutters on windows exposed to southern or western Sun.
Radial shape of the southern facade was driven by the historical shape of the landscaping on and around the plot, including the shape of driveways to the parking lots of adjoining buildings. To avoid unaesthetic (IMHO) view of segmented radial glazing we designed windows in the "star-shaped" manner. This also gave us very interesting reflections of the courtyard.
Two last floors and window frames on the other floors were designed in anodised aluminium, which, together with the usage of balustrades in frameless glazing makes these floors as visually subtle and lightweight as possible. By doing so we make sure that main building mass stays in scale with the historic character of the street. Verticals dominate in the composition of the facades of upper floors. In order to do so we exposed the structural frame, pushing it outside of the climatized perimeter of curtain walls.
Contrary, horizontal composition of the first four stories is emphasized by massive cornices between floors. These are foreseen in fine grained plaster, while walls between windows are seen to be finished with rough texture, that should be most effective when lit by lights from sharp angles of the passing by cars.
Project Year: Unbuilt.
Project Location: Fedkovycha str., Lviv, UA.
№20095
Назва проекту: Офісна будівля з конференц - залом.
Номінація: Проект офісної будівлі.
Категорія: Нереалізований комерційний об'єкт.
Ведучий архітектор: Омельченко Павло.
Склад команди: Новак Артем, Герасимяк Вікторія, Пасічник Єлизавета.
Назва компанії
: Архітектурне бюро «Модус».
Контактні дані: moduscg.com, +38 044 284 04 07.
E-mail: info@moduscg.com.
Опис проекту: Дана територія - закрита постпромислова зона. Проспект відділяє житлову та заводську території.
Нова офісна будівля відкрита для містян, у конференц-залі можуть проводитись лекції, форуми. Тобто цей район розвивається, покращується життя. Існуючий офіс створений у псевдокласичному стилі. Аби вписати нову споруду, ми вирішили зіграти на контрасті. Створюємо пластичність фасаду, зміщенням поверхів з'являються тераси для відпочинку. На терасі конференц-зали глядачі можуть влаштувати нетворкінг з філіжанкою кави. Цей проект - доповнення тканини міста, територія активізується, з'являється стимул розвивати її далі.
Місце реалізації проекту: м. Київ, Україна.

Project name: Office building with a conference room.
Nomination: Office building project.
Category: Realized commercial object.
Actual Status: Project.
Chief Architect: Omelchenko Pavlo
Team Members: Novak Artem, Herasymiak Viktoriia, Pasichnyk Yelyzaveta
Company name: Architectural Bureau "Modus"
Contact details: moduscg.com, +38 044 284 04 07, e-mail: info@moduscg.com.
Description of the project: The territory is a closed post-industrial area. The avenue separates
the residential and factory territories. The new office building is open for the citizens; lectures,
forums can be held in the conference room. That means that this area is being developed and life is
getting improved. The current office is created in a pseudo-classical style. In order to insert a new
building, we decided to play with contrasts. We are creating the flexibility of the facade, the
displacement of floors allows to build new terraces for rest. Viewers can do networking with a cup
of coffee on the terrace of the conference rooms.
Project location: Kyiv, Ukraine.
№20133
Назва проекту: Бізнес центр.
Номінація: Проект офісної будівлі.
Категорія: Нереалізований комерційний об'єкт.
Склад команди: Шульга М., Шульга І., Алєксєєв О., Самойленко Є., Зав´ялова Д.,Мірончук І., Молєв Ю.
Назва компанії
: AVG Group.
Контактні дані: +38 044 422 73 49.
E-mail: office@avg.ua.
Опис проекту: Концепція проєкту базується навколо існуючого озера. Вдале розташування бізнес парку, всі блоки якого розгорнуті на водойму, яких в місті мало.
Завдання : створити бізнес парк для IT направлення, в якому розміщено офісні приміщення, концертні, спортивні зали і працюватиме на комплекс і місто загалом.
Площа проекту: 5 Га.
Місце реалізації проекту: м. Львів, Україна.

Project name: Business center.
Nomination: Office building project.
Category: Unsold commercial object.
Team composition: Shulga M., Shulga I., Alekseev O., Samoilenko E., Zavyalova D., Mironchuk I., Molev Yu.
Company name: AVG Group.
Contact details: +38 044 422 73 49.
E-mail: office@avg.ua.
Project description: The project concept is based around an existing lake. Good location of the business park, all blocks of which are deployed on the reservoir, which are few in the city.
Task: to create a business park for IT, which houses office space, concert halls, sports halls and will work for the complex and the city as a whole.
Project area: 5 hectares.
Project location: Lviv, Ukraine.
№20162
Назва проекту: Офісний центр за адресою: м. Київ, Шевченківський район, вул. Зоологічна, 5/1.
Номінація: Проект офісної будівлі.
Категорія: Реалізований комерційний об'єкт.
Склад команди: Яцевський О., Костін Є, Литвинов М, Насібович А.
Назва компанії: ТОВ «НЬЮ ВІЖН ПРОДЖЕКТ».
Контактні дані: +38 067 390 00 02, +38 067 406 48 24.
Email: info@n-vision.pro.
Опис проекту: У компанії, що володіє офісними нерухомістю, виникла потреба в будівництві сучасної офісної одиниці з високим рівнем безпеки та інженерної підготовки. Пляма забудови та конструктивна схема дозволили швидко адаптувати розширення для IT компанії. Каскадність об`єму сприяла створенню експлуатованих покрівель з розташуванням лаундж-зон, місць для проведення івентів під відкритим небом.
Площа проекту: 12 806 кв.м.
Місце реалізації проекту: м. Київ, Шевченківський район, вул. Зоологічна, 5/1

Project name: Office center at: Shevchenkivskyi district, Kyiv, vul. Zoological, 5/1.
Nomination: Office building project.
Category: Realized.
Team composition: Yatsevsky O., Kostin Ye, Litvinov M, Nasibovich A.
The company name: NEW NEWS PROJECT LLC.
Contacts: +38 067 390 00 02, +38 067 406 48 24.
E-mail: іnfo@n-vision.pro.
Project description: The office real estate company needed to build a modern office unit with a high level of security and engineering training. The slick build and the design made it possible to quickly adapt extensions for the IT company. The volume cascade contributed to the creation of operated roofs with the location of lounge areas, places for outdoor events.
Project area: 12 806 sq.m.
Place of project implementation: Kyiv, Shevchenkivskyi district, vul. Zoological, 5/1
№20200
Назва проекту: Офісний центр у с. Басівка.

Номінація: Проект офісної будівлі.

Категорія: Нереалізований комерційний об'єкт.

Ведучий архітектор: Сергій Губарь.

Склад команди: Сергій Губарь, Вікторія Альошина, ТзОВ «Сіменерго».

Назва компанії: GAB architects та ТзОВ «Сіменерго».

Контактні дані: +38 067 447 10 70.

Email: architectsgab@gmail.com.

Опис проекту: Офісна будівля розташована у селі Басівка, неподалік Кільцевої дороги м. Львова, що у свою чергу робить офісний центр вигідним у плані логістики. Перший поверх будівлі займають приміщення торгового призначення, які мають свої склади, решту поверхів займають офісні приміщення та лобі з терасою на даху.

Нашою головною ідеєю було створити комфортну для праці атмосферу. Типові плани поверхів офісних приміщень були розроблені для оптимізації та контролю рівня світла за рахунок ефективного скління з високою пропускною здатністю світла. Денне світло потрапляє в інтер'єрний простір через панорамні вікна.

Внутрішній простір офісного центру забезпечує високоякісні, гнучкі офісні приміщення, які підходять великим компаніям, а також меншим організаціям. З боку Кільцевої дороги у складі будівлі офісного центру розташований автосалон. У будівлі також є «Sky lobby», яке забезпечить працівників та клієнтів комфортним місцем для бізнес переговорів та відпочинку.

Місце реалізації проекту: Кільцева дорога, Львівська область, Україна.


№20204
Назва проекту: Бізнес-центр в центрі Львова.

Номінація: Проект офісної будівлі.

Категорія: Нереалізований комерційний об'єкт.

Ведучий архітектор: Сергій Губарь.

Склад команди: Сергій Губарь, Аліна Губарь-Саніна, Вікторія Альошина.

Назва компанії: Gab ARCHITECTS.

Контактні дані: +38 067 447 10 70.

Email: architectsgab@gmail.com.

Опис проекту: Бізнес-центр розташований у серці Львова на вулиці Герцена, буд. 3. Головна мета проекту - покращити інфраструктуру та розкрити потенціал ділянки історичної частини міста.

Комплекс включає Бельгійське консульство на першому поверсі, решта будівлі - сучасний офісний простір, а на останньому поверсі влаштований бар на відкритій терасі з панорамою на місто. Будівля з сучасними та мінімалістичними фасадами делікатно вписується в контекст історичного середовища міста, строрюючи привабливий громадський простір навколо.

Результат - дивовижна, свіжа, проста, сучасна та стійка архітектура в історичній частині старого Львова.

Місце реалізації проекту: вул. Герцена, буд. 3, м. Львів, Україна.


№20206
Назва проекту: "Торгово-офісний центр".
Номінація: Проект офісної будівлі.
Категорія: Реалізований комерційний об'єкт.
Склад команди: Андрій Асанов - архітектор, Тарас Сало - архітектор, Юрій Назарук - архітектор, Тарас Андрушко - архітектор, Олександр Давидюк - інженер-конструктор.
Назва компанії: Аrchitecture&design studio ANDRIY ASANOV.
Контактні дані: +38 067 303 48 17.
Email: andriy@asanov.com.ua.
Опис проекту: Об'єкт завершив периметральну забудову території обмеженої вулицями Шота Руставеллі, Зелена та площею Петрушевича. До останнього часу ділянка використовувалась МАФами, тому поява торгово-офісного центру реанімує локацію в цілому і логічно доповнить оновлений громадський простір, який невдовзі планується на місці існуючої площі Петрушевича, під якою є перспектива появи підземного паркінгу. Складність полягала у невеликій площі ділянки, 262 м2, та її завуженості. Останнє стало причиною створення перфорованого фасаду, який виконує функцію затінення, враховуючи південну орієнтацію, та максимальне зашклення фасаду, таким чином було досягнуто енергоощадності в спекотний період.
Площа проекту: 1 100 кв.м.
Місце реалізації проекту: м. Львів, пл. Петрушевича, буд. 5, Україна.

Project name: "Shopping and office center".
Nomination: Office building project.
Category: Realized commercial object.
Actual Status: Realized.
Chief Architect and Team Members: Andriy Asanov - architect, Taras Salo - architect, Yuriy Nazaruk - architect, Taras Andrushko - architect, Oleksandr Davidyuk - engineer.
Company name: architecture&design studio ANDRIY ASANOV.
Contact details: +38 067 303 48 17.
Е-mail: andriy@asanov.com.ua
Description of project: The facility has completed the perimeter development of the area bounded by Shota Rustaveli, Zelena Streets and Petrushevich Square. Until recently, the site was used by kiosks, so the emergence of a shopping and office center will resuscitate the location as a whole and logically complement the renovated public space, which is soon planned on the site of the existing
Petrushevich square, under which there will be underground parking. The complexity was the small area of the plot, 262 m2, and its narrowness. The latter was the reason for the creation of a perforated facade that performs the function of shading, taking into account the south orientation, and maximum glazing of the facade, thus achieving energy savings in the hot period.
Project area: 1,100 sq.m.
Place of project implementation: Lviv, Sq. Petrushevich, bldg. 5, Ukraine.
№20252
Назва проекту: Будівництво адміністративного будинку на вул. Михайлівській ,10 у Шевченківському районі м. Києва.
Номінація: Проект офісної будівлі.
Категорія: Реалізований комерційний об'єкт.
Ведучий архітектор: Бородкіна Ганна.
Склад команди: Бородкін Юрій, Бородкіна Ганна, Міхненко Олександр, Оніщук Олександр, Плужник Олена, Кипич Анатолій.
Назва компанії: Архітектурне бюро «BORODKIN architects».
Контактні дані: сайт: borodkin.org, тел.: +38 044 230 80 22.
Email: tam_borodkin@ukr.net.
Опис проекту: 4-х поверховий будинок розташований на території охоронної (буферної) зони пам'яток-об'єктів всесвітньої спадщини "Собор Святої Софії та прилеглі монастирські будівлі, Києво-Печерська Лавра".
Новий будинок збудований на місці зруйнованої часом історичної будівлі, яка не мала статусу пам'ятки культурної спадщини. Будівля вирішена в сучасних архітектурних формах, за розпланувальним модулем, масштабом, масштабністю членувань органічно вписана в історично сформоване архітектурне середовище. Відновлена характерна для цієї історичної частини міста периметральна забудова кварталу, будинок масштабний до оточуючої забудови, формує вулицю Михайлівську та надає їй композиційної завершеності.
Місце реалізації проекту: м. Київ, Україна.

Project name: Construction of an administrative building on the street. Mykhailivska, 10 in the Shevchenkivskyi district of Kyiv.
Nomination: Office building project.
Category: Realized commercial object.
Leading architect: Anna Borodkina.
Team members: Yuriy Borodkin, Anna Borodkina, Oleksandr Mikhnenko, Oleksandr Onishchuk, Olena Pluzhnyk, Anatoliy Kypych.
Company name: Architectural bureau "BORODKIN architects".
Contact details: website: borodkin.org, tel.: +38 044 230 80 22.
E-mail: tam_borodkin@ukr.net.
Project description: The 4-storey building is located on the territory of the protection (buffer) zone of world heritage sites "St. Sophia Cathedral and adjacent monastery buildings, Kiev-Pechersk Lavra".
The new house was built on the site of a time-destroyed historic building that did not have the status of a cultural heritage site. The building is designed in modern architectural forms, according to the planning module, scale, scale of divisions is organically inscribed in the historically formed architectural environment. The perimeter building of the quarter, typical for this historical part of the city, has been restored, the house is large-scale to the surrounding buildings, forms Mykhailivska Street and gives it a compositional completeness.
Project location: Kyiv, Ukraine.
№20253
Назва проекту: Будівництво адміністративної (офісної) будівлі із знесенням існуючих будівель та споруд на вул. Сагайдачного,1 в Подільському районі м.Києва.
Номінація: Проект офісної будівлі.
Категорія: Реалізований комерційний об'єкт.
Ведучий архітектор: Бородкіна Ганна.
Склад команди: Бородкін Юрій, Бородкіна Ганна, Міхненко Олександр, Гордійчук Олеся, Кипич Анатолій.
Назва компанії: Архітектурне бюро «BORODKIN architects».
Контактні дані: сайт: borodkin.org, тел.: +38 044 230 80 22.
Email: tam_borodkin@ukr.net.
Опис проекту: Ділянка площею 0,2318 Га, знаходиться в центральному історичному ареалі, за межами історико-культурного заповідника в Подільському адміністративному районі. Проектом передбачено раціональне використання земельної ділянки з максимально компактним розміщенням необхідних споруд та майданчиків. Будівля 7-9 поверхова з підземним паркінгом, та комплексним благоустрієм прилеглої території розташована вздовж вул. Сагайдачного. П'ятий поверх відходить на 5.0 м від фасадної лінії. Зовнішнє оздобленні - вентильований фасад з облицюванням плитами натурального каменю. Показники комплексу: загальна площа - 6064,0 кв.м., корисна площа - 5121,0 кв.м., розрахункова площа - 4184,0 кв.м., паркінг на 32 м/м.
Місце реалізації проекту: м. Київ, Україна.

Project name:
Construction of an administrative (office) building with demolition of existing buildings and structures on the street. Sagaidachnoho, 1 in the Podilskyi district of Kyiv.
Nomination: Office building project.
Category: Realized commercial object.
Leading architect: Anna Borodkina.
Team members: Yuriy Borodkin, Anna Borodkina, Alexander Mikhnenko, Olesya Gordiychuk, Anatoliy Kypych.
Company name: Architectural bureau "BORODKIN architects".
Contact details: website: borodkin.org, tel .: +38 044 230 80 22.
E-mail: tam_borodkin@ukr.net.
Project description: A plot of land with an area of 0.2318 hectares, located in the central historical area, outside the historical and cultural reserve in the Podolsk administrative district. The project provides for the rational use of land with the most compact placement of the necessary structures and sites. The building is 7-9 storeys with underground parking and complex landscaping of the surrounding area is located along the street. Quiver.
The fifth floor departs 5.0 m from the facade line. Exterior decoration - ventilated facade with natural stone slabs. Indicators of the complex: total area - 6064.0 sq.m., usable area - 5121.0 sq.m., estimated area - 4184.0 sq.m., parking at 32 m / m.
Project location: Kyiv, Ukraine.
№20259
Назва проекту: Проект бізнес-центру "BIG STORY".
Номінація: Проект офісної будівлі.
Категорія: Нереалізований комерційний об'єкт.
Ведучий архітектор: ТОВ "АРЧІКВІН".
Назва компанії: ТОВ "АРЧІКВІН" LLC "АrchiQueen".
Контактні дані: +38 093 741 02 63.
Email: archiqueen.tm@gmail.com.
Опис проекту: Реконструкція існуючих залізобетонних конструкцій дозволила створити на наш погляд ультрасучасний бізнес-центр з ефектним зовнішнім виглядом архітектури. Плавні перфоровані фасади з легкої конструкції та екологічних матеріалів створять тіньові завіси від сонця. Куполи на покрівлі забезпечуватимуть потік сонячного світла для коворкінгу та офісів. 7 пасажирських ліфтів фірми Schindler для комфортного потоку в середині будівлі. Інженерні рішення, що розробляються, дозволять зробити бізнес-центр максимально автономним від інженерних мереж міста. BIG STORY - це ідея поєднання природи, людини і мегаполіса, місце де ТВОРЯТЬ майбутнє.
Площа проекту: 23 310,0 кв.м.
Місце реалізації проекту: м. Київ, Україна.

Project name: BIG STORY business center project.
Nomination: Office building project.
Category: Unsold commercial object.
Leading architect: ARCHIKVIN LLC.
Company name: LLC "ARCHIKVIN" LLC "ArchiQueen".
Contact details: +38 093 741 02 63.
E-mail: archiqueen.tm@gmail.com.
Project description: Reconstruction of the existing reinforced concrete structures allowed to create, in our opinion, an ultra-modern business center with a spectacular appearance of architecture. Smooth perforated facades made of light construction and ecological materials will create shadow curtains from the sun. The domes on the roof will provide a stream of sunlight for coworking and offices. 7 Schindler passenger elevators for a comfortable flow in the middle of the building. The developed engineering solutions will make the business center as autonomous as possible from the city's engineering networks. BIG STORY is the idea of combining nature, man and the metropolis, a place where they CREATE the future.
Project area: 23 310.0 sq.m.
Project location: Kyiv, Ukraine.
№20264
Назва проекту: «ПЕРЕХРЕСТЯ» Торгівельно-діловий центр в м. Дніпро.

Номінація: Проект офісної будівлі.

Категорія: Нереалізований комерційний об'єкт.

Ведучий архітектор: Филимонов Сергій.

Склад команди: Дольнік Олександр, Басанська Ірина, Каширіна Наталія, Розум Алла, Жиліна Олександра, Мохова Ірина, Подріз Катерина, Ткаченко Анна.

Назва компанії: "DOLNIK & СО", "FILIMONOV & KASHIRINA architects".

Контактні дані: +38 066 445 79 60.

Email: filimonov@arhstudio-f.com.

Опис проекту: Офісна будівля є частиною комплексної реконструкції Передмостового вузла, в результаті якої в 2008 р. компанією «DOLNIK & CO» був розроблений багатофункціональний комплекс «БРАМА». До його складу входить 6 будівель, які в сукупності забезпечують пішохідний зв'язок головного проспекту з Набережною. Розробкою цього проекту займалась проектна група на чолі з ведучим архітектором С. Филимоновим в бюро «DOLNIK & CO». У зв'язку з економічною кризою, реалізація найвищого, на той момент в Україні, комплексу була призупинена. В 2019 році проектування однієї з позицій - торгівельно-ділового центру - відновилося.

Будівля знаходиться на перехресті вулиць Глінки, Харківська. Звідси і назва «ПЕРЕХРЕСТЯ». Головна ідея – створення прохідної критої багаторівневої торгівельної вулиці з триповерховим атріумом. Яка має зв'язок з сусіднім торгівельним комплексом на другому рівні за допомогою пішохідного моста.

Формотворча складова: перехрестя вулиць відмічене об'ємом підвищеної поверховості, а вздовж вул. Харківська простягається гострокутний 5-поверховий об'єм, що підрізається найбільшою позицією комплексу – «БРАМОЮ».

Нижні три поверхи – торгівля, вестибюлі офісної частини, кафе, висотний об'єм – офісні приміщення різної планувальної структури - open space, сo-working, відокремлені офіси.
Проектом передбачається благоустрій вулиці Харківська: упорядкування паркувальних місць, влаштування велодоріжок, висадка дерев, влаштування зон відпочинку і літніх майданчиків, різноманіття покриття.

Площа проекту: 34 000 кв.м.

Місце реалізації проекту: Україна, м. Дніпро, вул. Харківська, буд. 15.
№20265
Назва проекту: Бізнес-центр в м. Полтава.
Номінація: Проект офісної будівлі.
Категорія: Нереалізований комерційний об'єкт.
Ведучий архітектор: Филимонов Сергій, Каширіна Наталія.
Склад команди: Непийвода Володимир, Розум Алла, Ткаченко Анна, Жиліна Олександра, Переяслов Артем.
Назва компанії: FILIMONOV & KASHIRINA architects, YOD Design Lab.
Контактні дані: +38 066 445 79 60.
Email: filimonov@arhstudio-f.com.
Опис проекту: Ділянка знаходиться в центральній частині міста Полтави, в його історичному ареалі. Оточена низкою пам'яток архітектури.
Проектований бізнес-центр покликаний вирішити потребу у якісному робочому просторі, створить перший у місті бізнес-центр класу «А» (задовольняє 15 пунктам міжнародних вимог) і посилить інвестиційну привабливість міста для закордонних компаній.
Основна ідея - створення відкритого двору, в який відвідувачі потрапляють з червоної лінії. Він покращує інсоляцію робочих просторів і робить будівлю відмінною від більшості бізнес-центрів.
Основним принципом формотворення є метод прихованої реконструкції. Перші три поверхи, що виходять на червону лінію, максимально ув'язані з опорною історичною забудовою. Наступні поверхи відступають від червоної лінії на 6, 12 м. Вони дематеріалізуються за допомогою скла.
На першому поверсі знаходяться вестибюль, кафе, магазини, дитяча кімната, побутовий блок. На другому поверсі розміщується конференц-зона і адміністративний блок. Наступні поверхи - офісні приміщення різної планувальної структури - open space, сo-working, а також відокремлені офіси. Паркінг розміщений в підземному поверсі.
Площа проекту: 7 100 кв.м.
Місце реалізації проекту: Україна, м. Полтава.

Project name: BUSINESS CENTER IN POLTAVA
Nomination: Office building project.
Category: Unsold commercial object.
Actual Status: Unrealised.
Chief Architect and Team Members: Kashyrina Nataliia, Fylymonov Serhii, Nepuivoda Volodumur, Rozum Alla, Julina Alexandra, Pereiaslov Artem, Tkatchenko Anna.
Company name: FILIMONOV & KASHIRINA architects, YOD Design Lab.
Contact details: http://filimonovkashirina.com/, +38 066 445 79 60 filimonov@arhstudio-f.com, +38 095 738 16 77 kashirina.architect@gmail.com.
Brief description of project: The area is located in the central part of Poltava, in its historic range. It is surrounded by a number of architectural monuments.
Projected business center designed to solve the need for high-quality workspace, will create the city's first "A class" business center (satisfying 15 international requirements) and will increase the investment attractiveness of the city for foreign companies.
The main idea is to create an open courtyard in which visitors come from the red line. It improves the insolation of work spaces and makes the building different from most business centers.
The main principle of forming is the method of latent reconstruction. The first three floors overlooking the red line are maximally tied to the main historical building. The next floors depart from the red line at 6, 12 m. They are dematerialized with glass.
On the ground floor there is a lobby, cafes, shops, a children's room, a household block. On the second floor there is a conference area, an administrative block. Rest of the floors - office spaces of different planning structures - open space, co-working, as well as separate offices.
Parking is located in the underground floor.
Project Location: Ukraine, Poltava.
Total area: 7 100 m2.
№20271
Назва проекту: Automobile Design Studio.
Номінація: Проект офісної будівлі.
Категорія: Нереалізований комерційний об'єкт.
Ведучий архітектор: Корнійчук Іван.
Назва компанії: приватний архітектор.
Контактні дані: +38 067 645 68 76.
Email: k0rny4yk@gmail.com.
Опис проекту: Пропозиція - створення студії дизайну автомобілів.
Метою є створення незалежної платформи, що проводить повний комплекс розробки кенцепцій/ дизайну автомобілів, з їх презентацією. Для розвитку автомобільної індустрії в Україні.
У будівлі передбачені офісні приміщення, конференц зали та зали презентації. Кафе для працівників та відвідувачів. Виставковий простір з трансфером до цеху, в якому розробляються об'ємні моделі.
Пропонується локація, що відповідає вимогам для створення відповідного типу будівлі. За даними аналізу вздовж головної вісі переважають офісні будівлі, промислові будівлі та будівлі пов'язані з автомобільною індустрією.
Місце реалізації проекту: Вулиця Костянтинівська, м. Київ, Україна.

Project name: Automobile Design Studio.
Nomination: Office building project.
Category: Unsold commercial object.
Leading architect: Ivan Korniychuk.
Company name: private architect.
Contact details: +38 067 645 68 76.
E-mail: k0rny4yk@gmail.com.
Project description: Proposal - creation of a car design studio.
The aim is to create an independent platform that conducts a full range of concept development / car design, with their presentation. For the development of the automotive industry in Ukraine.
The building has office space, conference rooms and presentation halls. Cafe for employees and visitors. Exhibition space with a transfer to the shop, where three-dimensional models are developed.
We offer a location that meets the requirements for creating the appropriate type of building. According to the analysis, office buildings, industrial buildings and buildings related to the automotive industry predominate along the main axis.
Project location: Kostiantynivska Street, Kyiv, Ukraine.
№20274
Назва проекту: "Офісний центр "ДахТрейд".
Номінація: Проект офісної будівлі.
Ведучий архітектор: Котляров Дмитро.
Склад команди: Микола Ткачук, Петро Степанюк, Олена Ромашко, Ольга Дем'янець, Андрій Ничипорук.
Назва компанії: ТОВ "Майстерня МОСТ".
Контактні дані: тел.: +38 097 991 13 52, e-mail: rivnemost@gmail.com, lekh.iryna@gmail.com, web: www.most-rv.com.ua.
Опис проект: Ділянка під будівництво мала погану оглядовість та планувальні обмеження. Перед архітекторами стояла задача зробити майбутню будівлю добре помітною ще на підїзді до локації, розкритою до двох входів на територію і при цьому врахувати обмеження ділянки. Об'ємний скляний куб-вставка вирішив всі ці завдання та сформував великий хол. Обираючи опорядження, ми врахували те, що компанія-замовник займається покрівельними і будівельними матеріалами, тому офіс має репрезентувати її діяльність.
Місце реалізації проекту: м. Рівне, вул. Курчатова, буд. 20.
Площа проекту: близько 700 м.кв.

Project Name: "Business center "Dachtrade".
Nomination: Рroject of office building.
Head Architect: Dmytro Kotliarov.
List of Team Members: Mykola Tkachuk, Petro Stepaniuk, Olena Romashko, Olga Demianec, Andrii Nychyporuk.
Company's Name: LLC "Manufactory MOST".
Contact Details: tel.: +38 097 991 13 52, e-mail: rivnemost@gmail.com, lekh.iryna@gmail.com, web: www.most-rv.com.ua.
Short Description of the Project: The construction site had poor visibility and planning constraints. The architects had to plan the future building noticeably from afar and open up to two entrances to the site. The volumetric glass cube has completed all these tasks and has formed a large hall. The client company sells roofing and building materials and office equipment represents its activities.
Project Location: 20, Kurchatova str., Rivne.
№20289
Назва проекту: Соціальний офіс міського голови у м. Маріуполь.
Номінація: Проект офісної будівлі.
Категорія: Нереалізований комерційний проект.
Склад команди: Племянник Ростислав (https://www.facebook.com/rossplemmyyannik), Боровик Дмитро (https://www.facebook.com/dmytro.borovyk.33), Гриник Тетяна (https://www.facebook.com/profile.php?id=1000506616...), Пазюра Анастасія (https://www.facebook.com/profile.php?id=1000047129...), Самойленко Іван (https://www.facebook.com/profile.php?id=1000049587...).
Назва компанії: M-157.
Контактні дані: тел.: +38 066 360 72 03, e-mail: odamant123@gmail.com.
Наша основна ціль - розробити максимально інноваційний дизайн, який би міг стати новим символом міста, і водночас ідеально виконувати свою функцію.
Місце реалізації проекту: м. Маріуполь, Україна.

Project name: Social office of the city mayor in Mariupol.
Nomination: Office building.
Actual Status: Unrealized project.
Chief Architect and Team Members: Plemyannik Rostyslav, Borovyk Dmytro, Grinyk Tetiana, Pazyura Anastasia, Samoilenko Ivan.
Company name: M-157.
Contact details: +38 066 360 72 03, e-mail: odamant123@gmail.com.
Description of project: Our main goal is to develop the most innovative design that could become a new symbol of the city, and at the same time perfectly fulfill its function.
Project year: 2019.
Project location: Mariupol.
Made on
Tilda