№20015
Назва проекту: Житловий мікрорайон з підземно-наземними паркінгами та об'єктами соціально-побутового призначення та благоустроєм території.

Номінація: Інноваційний проект/еко.

Категорія: Нереалізований житловий проект.

Статус на поточний момент: Нереалізований проект.

Ведучий архітектор: Володимир Йосипчук.

Склад команди: Квич Віталій, Шклянка Назар, Беценко Олександр, Соха Оля, Музичук Юлія, Сенюк Вікторія.

Назва компанії: AVR Development.

Контактні дані: +38 097 847 23 47.

Email: avr.architecture@gmail.com.

Опис проекту: Концепція екологічно орієнтованого комплексу житлових кварталів на околиці Києва.

Проектування було розпочато з урбаністичного аналізу принципових схем забудови кварталів. Було обрано кілька варіантів типології забудови, котрі найбільш вдало розташовувалися на ділянці проектування. При подальшій роботі, було вдосконалено обрані варіанти, опрацьовано оптимальну посадку окремих секцій, що привело нас до нівелювання недоліків кожного типу забудови. Для прикладу, вдалося мінімізувати проглядання з вікон у вікна перелельних секцій при їх меридіальному розташуванні, оптимально зорієнтувати краєвид з вікон окремо стоячих секцій вищої висотності, та «відкрити» двори для кращого просторового сприйняття при «квартальній» забудові.

З розумінням вимог до кварталів, котрі будуть зводитися в наступні десятиліття, та надихаючись ідеями міста-саду Эбенезера Говарда, ми розмістили всередині району ландшафтний бульвар, на який нанизані внутрішні двори житлових кварталів, планованих шкільних та дошкільних закладів. Це рішення створить зелений центр, котрий буде доповнено значною кількістю громадських та соціальних зон для мешканців. Хороші пішохідні та візуальні зв'язки основного бульвару з розташованим поруч лісом, закладають перспективу збільшення забезпеченості майбутніх мешканців місцями для прогулянок та відпочинку. Зони рекреації, внутрішні двори та громадські зони обмежені для доступу автомобілів. Натомість довкола району буде влаштована зручна інфраструктура, із максимальною доступністю до будівель. Підземні автостоянки під кварталами, та окремо стоячий багаторівневий гараж забезпечать житлові квартали необхідною кількістю місць для паркування.

Інноваційні технології та інженерні рішення повинні відповідати вимогам стабільного екологічного розвитку і комфортного проживання в майбутньому. Оскільки, забудова такої значної території може тривати десятиліттями, то важливо на даному етапі закласти рішення, котрі через 10 років будуть буденністю – для прикладу, збір дощової води, повторне її використання, розумне освітлення, зарядки для електромобілів, тощо.

Місце реалізації проекту: м. Київ, селище Берковець, Україна.
№20027
Назва проекту: БИЗНЕС КАМПУС B12 в UNIT.CITY.

Номінація: Інноваційний проект/еко.

Категорія: Реалізований комерційний об'єкт.

Ведучий архітектор: Проектне бюро — ТАМ А. Пашенько, KAN Development.

Назва компанії: Спільний девелопмент — UDP, KAN Development.

Контактні дані:
+38 (044) 247 57 48.

Email: office@kandevelopment.com.

Опис проекту: Площа кампусу В12 становить 16 900 м². У новій будівлі зможуть розміститися 1000 працівників і 10 тисяч відвідувачів щомісяця.

Резидентами кампусу стали, зокрема, Академія ДТЕК, підрозділ з цифрової трансформації Metinvest Digital Lab, Rabota.ua та інші компанії.

На першому поверсі з'явився майданчик для конференцій UNIT.Verse на 400 осіб.
Співдевелоперами та співінвесторами кампусу UNIT.City стали UDP і KAN Development.

Будівля відповідає стандарту «зеленого будівництва» американської системи LEED (Leadership in Energy and Environmental Design)». Інженерна інфраструктура нового кампусу спрямована на збереження енергії, водних ресурсів, зменшення викидів CO2 і поліпшення якості повітря всередині.

Місце реалізації проекту: Україна, м. Київ, вул. Сім'ї Хохлових, буд. 8.
№20032
Назва проекту: Житловий комплекс сталого розвитку "Дубай Варф".

Номінація: Інноваційний проект/еко.

Категорія: Нереалізований житловий об'єкт.

Склад команди: Рибенчук Катерина, Москалюк Марія.

Контактні дані: тел.: +38 032 237 84 51; факс: 032 237 84 51.

Еmail: symmetry@mail.lviv.ua.

Опис проекту: Дубай Варф - транскультурний, динамічний квартал, який основано на принципах екологічного, соціального та економічного сталого розвитку. Традиційні методи охолодження та захист від перегріву переосмислено в сучасних матеріалах та дизайні. Клас енергоефективності споруди - А. Сонячні батареї забезпечять енергією район на 40%, що дозволяє зменшити витрати енергії в 3 рази порівняно з типовим житловим будинком в Дубаї.

Місце реалізації проекту: Аль-Джадаф, Дубай, ОАЕ.
№20035
Назва проекту: "Сусідство у Кротошині".

Номінація: Інноваційний проект/еко.

Категорія: Реалізований житловий об'єкт.

Склад команди
: Андрій Бєляєв, Тарас Бєляєв, Оксана Келеман, Дмитро Смалюк, Оксана Липська, Марта Коновал, Святослав Гоцко.

Назва компанії:
"Проектна Майстерня Бєляєвих".

Контактні дані: +38 063 832 69 25.

Email: symmetry@mail.lviv.ua.

Короткий опис проекту: "Єдність у різноманітті" - саме ця фраза найкраще характеризує запректовану нашою майстернею житлову групу "Communa Sweet Home" в селі Кротошин неподалік Львова. Згідно побажань замовника, архітектурне вирішення будинків в житловій групі мало водночас об'єднувати їх в єдину цілість і виражати ідивідуальнісь та неповторність кожної окремої сім'ї.

Праця над цим проектом стала для нас можливістю більш широко поглянути на питання екологічності, використовуючи не лише технічні та технологічні, але і соціальні засоби для зменшення впливу на навколишнє середовище.

Нестандартні підходи було застосовано ще на стадії продажу земельних ділянок. Ініціативна група засновників погодила з місцевою владою, що усі кошти, вилучені з продажу ділянок, будуть скеровані на ремонт під'їзної дороги від кільцевої Львова до житлової групи.

На подальших етапах, готовність майбутніх мешканців більш тісно між собою взаємодіяти дозволила суттєво зменшити площу замощення через продумане розташування гостьових та постійних стоянок, зменшити кількість необхідних локальних очисних споруд через спільне використання для двох сусідніх будинків, створити рекреаційний простір спільного користування через спільний викуп ділянки, що спершу була передбачена для проектування одного із будинків.

Зараз, після заселення перших мешканців, ми бачимо, що сформований простір підтримує бажання мешканців жити більш відкритою і об'єднаною спільнотою. Мешканці жваво використовують загальний простір житлової вулиці без шкоди для приватності кожного із помешкань.

Місце реалізації проекту: с. Кротошин, Львівська область, Україна.
№20072
Назва проекту: Брама.

Номінація: Інноваційний проект/еко.

Категорія: Реалізований житловий об'єкт.

Ведучий архітектор: Володимир Йосипчук.

Склад команди: Євгенія Петрич, Микита Макухін, Беценко Олександр, Олександр Петренко, Білинська Софія.

Назва компанії
: AVR Development.

Контактні дані: адреса: м. Львів, вул. Лисенка, буд. 21, індекс 79008; тел.: +38 067 927 13 15.

Email: avr.architecture@gmail.com.

Опис проекту: Проект є частиною стратегії ревіталізації нефункціонуючих промислових зон у районі Підзамче міста Львова. На даний момент це територія із будівлями, частина з яких колись належали фабриці Бачевських, відомої своїми п'янкими напоями на території Австро-Угорської імперії. Ці будівлі мають історико-культурну цінність та будуть реконструйовані. Іншу частину споруд зведено в радянський період, вони мають утилітарне призначення та підлягають зносу. Проектом передбачено умовний поділ ділянки на дві частини – громадську та житлову. Цей поділ заплановано виконати пішохідними алеями, котрі поєднають культурно-відпочинкові об'єкти. Одна із ключових інновацій – розміщення станції канатної дороги, яка відновить зв'язок між центром міста та районом Підзамче. Навколо станції канатної дороги заплановано сформувати новий центр старого міста, котрий стане місцем поєднанням ділової та туристичної активності. Житлова частина – затишний замкнутий квартал гуманних масштабів із секціями низької поверховості, що забезпечує комфорт проживання мешканців. Архітектура комплексу із мансардними поверхами та даховими терасами буде доповнювати панораму Львова та вигляд із Високого замку.

Місце реалізації проекту: Україна, м. Львів, вул. Б. Хмельницького, буд. 116.

№20074
Назва проекту: Проект соціального комплексу для багатодітних сімей «Вежа»
Категорія: Нереалізовані
Номінація: інноваційний проект/еко;
Автори проекту (склад команди)
Семенцов Данило, Тимофтій Володимир, Максимчук Яна, Ткачук Марина
Назва компанії (студії): AddLine group (архітектурне бюро); Mad.red (девелопер)
Контактний телефон : +380 99 020 25 74
Е-mail: addlinegroup@gmail.com hello@madred.agency
Короткий опис проекту:
Проект соціального комплексу для багатодітних сімей «Вежа» - місце де зростають особистості. Розробка спеціальної освітньої , психологічної програми та освітнього закладу з урахуванням потреб усиновлених дітей для їх соціалізації, соціальної реабілітації та професійної орієнтації. Створення дитячого будинку сімейного типу. Головною будівлею комплексу є «Вежа» - комунікаційно-освітній - ресурсний центр. Мета проекту: Розробка типологічних архітектурних рішень з урахуванням того, що для реалізації освітньої програми - необхідно створення освітнього центру, а навколо нього житлового фонду для створення умов адаптації соціально вражених дітей. Проєкт включає в себе : 1. Психологічне супровід дитячих будинків сімейного типу. 2. Полікультурний простір для соціалізації різних дітей з ареалу розміщення комплексу. 3. Соціальну відповідальну платформу де створюється - комерційної нерухомість, як соціальне підприємство і для початкової зайнятості дітей для створення неперервного ланцюга з професійної орієнтації, освіти, першого робочого місця. 4. Залучення ангелів та спонсорів для організації сімейного бізнесу та\або центру дослідження з наукової роботи та розробок для - стартапів та локальних бізнес проєктів. 5. Організація різновікових освітніх просторів - студій для неформальної освіти та програм - з можливістю передачі знань від старшого покоління більш молодшому - проєкт «Фабрика знань". Умови: Для уникнення сегрегації та якомога більшої соціалізації таких дітей та більш швидкої асиміляції серед дітей з повноцінних сімей розроблена концепція кварталу з адаптивними спільними просторами різної форми та розміру, які можливо реалізувати, як в історичному центрі, так і в житлових мікрорайонах.
Місцезнаходження проекту: Київ, Україна

№20080
Назва проекту: Новий Форт.

Номінація: Інноваційний проект/еко.

Категорія: Нереалізований житловий об'єкт.

Ведучий архітектор: Володимир Йосипчук.

Склад команди: Квич Віталій, Шклянка Назар, Беценко Олександр, Музичук Юлія, Соха Оля, Меметов Алі, Сенюк Вікторія.

Назва компанії
: AVR Development.

Контактні дані: Адреса: м. Львів, вул. Лисенка, буд. 21, індекс 79008; тел.: +38 067 927 13 15.

Email: avr.architecture@gmail.com.

Опис проекту: Проект житлового комплексу "Підзамче-Форт" є частиною стратегії ревіталізації колись промислового району у Львові. На місці не функціонуючого сьогодні промислового «поясу» міста передбачаються створити мультифункціональні простори, в тому числі і житлові. Це забезпечить усталеність буття району та насичить вулиці людьми, що підвищить їх привабливість та безпеку.

Сьогодні цьому району, що розташований поруч із центром міста, необхідна новітня інфраструктура і місця для комфортного проживання та відпочинку.

Ділянка проектування знаходиться на одній із колишніх виробничих площадок радянського заводу «Алмазінструмент». Існуючі промислові споруди затиснуті в середині недоформованого в попередні епохи кварталу. У ті часи через ділянку розпочали трасування вулиці, замість якої в радянський період збудували виробничі цехи. Історія з вулицею дала поштовх до ідеї створення двох нових кварталів, які сформують комфортні простори для різних вікових груп мешканців району. А сама вуличка відтвориться у пішохідно-велосипедному бульварі.

Ззовні квартали закриті від вулиць міста, а в середині двори перетікають один в одного. Комплекс також буде насичений об'єктами сфери обслуговування, і в одній із секцій буде влаштований дитячий садочок.

Важливим елементом проекту стане підкреслення промислового минулого ділянки. Частину цехів було збудовано ще за часів панування Польщі на Західній Україні, і ці споруди багаті на якісні архітектурні елементи, що тепер будуть інтегровані в сучасні фасади житлових будинків, а частина стін стане елементами благоустрою двору.

Житлові будівлі отримають скатні дахи та притаманні для Львова комини, що зададуть нові цікаві силуети в міському просторі. Розташовані всередині кварталів будівлі запроектовано змінної поверховості та із зеленими терасами. Архітектура фасадів буде позбавлена великих площин, що в комплексі надасть просторам ділянки хороший людський масштаб.

Місце реалізації проекту: Україна, м. Львів, вул. Волинська.
№20092
Назва проекту: "Gorce"

Номінація: Інноваційний проект/еко.

Категорія: Нереалізований житловий об'єкт.

ГАП та склад команди: Шумелда Оксана Степанівна, Возняк В.В.

Статус на поточний момент: Нереалізований.

Назва компанії: Студія дизайну та архітектури O. M. SHUMELDA.

Контактні дані: тел: +38 098 825 11 08, kredens@ukr.net, kredens4@ukr.net.

Опис проекту: "Gorce" – проект відпочинкового будинку для сім'ї в мальовничій місцевості на березі озера Чорстин в Польщі. Тут відкривається неймовірний вид на гори, озера та руїни середньовічних замків.

Тому, першочерговим завданням було спроектувати комфортне сучасне житло для сім'ї, використовуючи всі переваги місця розташування в поєднанні з інноваційними технологіями:
• зелена покрівля слугує не тільки зв'язковим елементом між природою і архітектурою, а й захищає будинок від вітру, опадів та запобігає втраті тепла взимку і перегріву влітку. Крім того така ізоляція даху зменшує ризик пошкодження дерев'яної конструкцій нашої будівлі. Оскільки надмірне зволоження може призвести до гниття дерев'яних конструкцій даху, зниження терміну експлуатації покрівлі, збільшення енерговитрат, появи грибку та плісняви.
• більшість сучасних конструкцій споруджені з бетону та сталі. Однак це матеріали з дуже високою енергією та великими викидами парникових газів. Наша концепція фундаменту та будівництва даху є альтернативою, оскільки вирішує проблему використання цих матеріалів. На наш погляд, дерево - це матеріал майбутнього. Це найбільш технологічний матеріал, з якого ми можемо будувати. Тому на противагу традиційним цегляним стінам, ми використали дерев'яний каркас в поєднанні з глиною та соломою. Така система не лише екологічно оправдана, довговічна але й водостійка та добре зберігає тепло. Це своєрідна інтерпретація мазанки.
• в якості альтернативних джерел енергії ми встановили тепловий насос. Це не тільки високоефективно, але також запобігає викидам CO2 у навколишнє середовище та використовує енергію з води, землі чи повітря. За допомогою одного блоку ми можемо вирішити будь-які потреби в приіщенні.
• дуже важливе значення в цьому будинку відіграють системи вікон. В даному випадку, ми застосували виробника вікон IQ Glass: modern architectural glazing з їхньою системою HIRT, що дозволяє створювати масивні стіни зі скла, які "тонуть" і "зникають" під підлогою, тим самим досягнути ефект занурення в природу. Майже безшумні механізми опускають висоту скла в підлогу, яке потім розміщується у спеціалізованому «паркуванні» нижче рівня підлоги, роблячи перехід з внутрішньої до зовнішньої частини, безшовним. Кожна установка може бути виконана в будь-якому матеріалі, включаючи деревину, камінь і метал.

Площа будинку складає 205 м2. Вона включає відкриту зону кухні-вітальні з каміном, дві приватні спальні кімнати з санвузлом та відкриту мансарду площею 45 м2 для дітей. Органічність - один з основних принципів дизайну. Матеріали майже не оброблені, показують природність речей, фактурність та їхню інтеграцію із будинком в цілому.

Проект "Gorce" – не тільки про сучасні технології, це місце відновлення та сили, своєрідне "intermezzo", де людина знаходить душевне і фізичне відновлення завдяки природі. А природа насправді — щось більше, ніж просто тло. Вона додає сил, відчуття якнайтіснішого зв'язку із землею, зцілює, звільняє. Так починається одужання душі і тіла.

Місце реалізації проекту: Польща, м. Чорстин.
№20096
Назва проекту: Конкурсний проект дитячого садка.

Номінація: Інноваційний проект/еко.

Категорія: Нереалізований житловий об'єкт.

Ведучий архітектор: Омельченко Павло.

Склад команди: Марич Ольга, Засипкін Віктор, Горбенко Ілля.

Назва компанії: Архітектурне бюро «Модус».

Контактні дані: сайт: moduscg.com; тел.: +38 044 284 04 07.

Email: info@moduscg.com.

Опис проекту: Будівля дитячого садка розташована на ділянці таким чином, щоб з боку забудови збільшити існуючий публічний простір, а з боку каналу організувати простір для дітей з травою, деревами, струмочком і водоспадом. Щоб максимально використовувати територію, над каналом додана тераса-набережна, а покрівля дитячого садка зроблена експлуатованою і є продовженням зони для руху та ігор. На покрівлю ведуть чотири різних підйоми з різним ступенем ухилу і складності: пандус, сходи з різним ухилом і сітка для лазання. Перебуваючи на терасі покрівлі, діти можуть не тільки грати, але і спостерігати за повсякденним життям міста і зоною обслуговування дитячого садка (як вивантажують продукти для обіду або прибирають сміття), і ще – рахувати човни, що пропливають по каналу

Місце реалізації проекту: Лондон, Великобританія.
№20098
Назва проекту: IN-HOUSE. Енергоефективний відпочинковий будинок на основі планувального модуля.

Номінація: Інноваційний проект/еко.

Категорія: Нереалізований житловий об'єкт.

Ведучий архітектор та склад команди: Дарій-Теодор Скрипин.

Назва компанії: САІН-ІФ.

Контактні дані: +38 095 843 54 54.

Email: dariy.skrypyn@gmail.com.

Опис проекту: Концепція енергоефективних відпочинкових будинків на основі співрозмірних планувальних модулів забезпечує багатоваріантність комбінаторних рішень, а гнучке планування дозволяє створити практично необмежену кількість проектів, враховуючи побажання замовника, розміри ділянки і природно-ландшафтні умови.

Концепція ECO FRIENDLY HOUSE реалізована в екологічних матеріалах, застосуванні енергоефективних інноваційних технологій, максимальному використанні природних компонентів без шкоди довкіллю, а лаконічна форма, стримана елегантність, простий призматичний об'єм IN-HOUSE прекрасно інтегруються у будь-яке архітектурно-ландшафтне середовище.

Демонстраційний будинок (S заг. 76.57 кв.м.) має оптимальні розміри, однак достатньо комфортні для 2-х осіб і може розташовуватись на невеликій ділянці в рекреаційній зоні. У проекті представлено три варіанти відпочинкових будинків різного рівня комфортності, яким притаманний єдиний принцип об'ємно-планувального рішення на основі планувальних модулів, що базується на поєднанні інновацій і традицій – нежитлові приміщення розташовані біля зовнішніх стін з Півночі і Північного Сходу, на кшталт т. зв. "притул" народного житла, утворюючи повітряний бар'єр, а житлові кімнати з великими вікнами орієнтовані на Південь і Південний Захід, що забезпечує їх обігрів сонячними променями упродовж всього дня. Максимально вільний простір основних приміщень сприяє безперешкодній дифузії теплого повітря, нагрітого сонцем, по всьому будинку.

Представлена модель модульних енергоефективних будинків може стати пілотним проектом для всього Карпатського регіону.

Місце реалізації проекту: с. Ільці, Верховинський район, Івано-Франківська область, Україна.
№20119
Назва проекту: Модульне житло «Cozy box».

Номінація: Інноваційний проект/еко.

Категорія: Нереалізований житловий об'єкт.

Ведучий архітектор: Кирило Вербич.

Склад команди: Кирило Вербич.

Назва компанії
: S&T architects.

Контактні дані: snt-a.com.

Email: mail@sivak-trigubchak.com.

Опис проекту: Нова компанія планує продавати по всьому світі модульне житло, яке можливо буде відправити в любий куточок світу задопомогою у морських контейнерах. З цим проектом компанія планує вийти на ICO для старту проекту. Сайт компанії вже в розробці.

Секції збирають на заводі і за основу беруть корпуси морських контейнерів. В залежності від клімату і погодних умов теплозахисні характеристики конструкцій стін та кровлі можуть змінюватись.

Фасадні конструкції компанія теж пропонує різні: карбонові панелі, листи с композиту або металу та інші.

Контейнери можна закріплювати так, щоб будівля набула декілька поверхів. Кількість варіацій компонування секцій майже необмежена.
№20128
Назва проекту: Стала Континуальність (Sustainable Continuity).

Номінація: Інноваційний проект/еко.

Категорія: Реалізований комерційний об'єкт.

Ведучий архітектор: Дмитро Аранчій.

Склад команди: Ігор Кішта, Альона Бондар, Євген Кравченко.

Назва компанії
: Dmytro Aranchii Architects.

Контактні дані: +38 044 360 45 53, +38 068 199 18 93.

Email: info@aranchii.com.

Опис проекту: Проект офісу продажів житлового кварталу Poetica. Будівля демонструє засади сталого проектування використовуючи ресайклінгові матеріали концепції «з колиски в колиску» (cradle-to-cradle), забезпечуючи параметри модульності та мобільності завдяки фундаменту розбірному транспортовуваному каркасу; та пропонуючи зелений дах, що захищає від перегріву влітку, зменшує рівень CO2 й навантаження на міську систему водовідведення та сприяє природності оточення відвідувачів та перехожих. Відтак, об'єкт сповідує справжні цінності, що їх поділяє девелоперська компанія.

Місце реалізації проекту: вул. Дегтярівська, буд. 25а, м. Київ, Україна.

№20130
Назва проекту: NoMad.

Номінація: Інноваційний проект/еко.

Категорія: Нереалізований комерційний об'єкт.

Склад команди: Дмитро Аранчій (Україна), Пол Барт (Німеччина), Юк'ю Цьян (Китай), Флавія Сантос (Бразилія), Мостафа Ель Саєд.

Назва компанії
: AA DRL.

Контактні дані: +38 044 360 45 53; +38 068 199 18 93.

Email: info@aranchii.com.

Опис проекту: Робота базується на засадах модульної робототехніки та шукає її переосмислення в архітектурі. noMad – архітектурна система поведінкової збірки, наділена автономністю, мобільністю, здатністю до комунікації та автономного прийняття рішень. Це дослідження не про єдиний кінцевий результат, а про безліч варіацій, про те, як створити будь-який простір та адаптувати його під змінні умови без втручання зовні без необхідності управління ним людиною.

Місце реалізації проекту: м. Київ, Україна.

№20132
Назва проекту: Unit E.

Номінація: Інноваційний проект/еко.

Категорія: Нереалізований житловий об'єкт.

Ведучий архітектор: Дмитро Аранчій.

Склад команди: Альона Бондар, Ангеліна Гладушевська, Ігор Кішта, Єлизавета Тимощук, Евген Кравченко, Вадим Милостюк.

Назва компанії
: Dmytro Aranchii Architects.

Контактні дані: +38 044 360 45 53, +38 068 199 18 93.

Email: info@aranchii.com.

Опис проекту: Об'єм/простір для людей має набувати ознак організму, живої системи, як змінюватись в часі підлаштовуючи форму під поточні потреби. Головні характеристики Unit E, що дозовляють йому стати ближчим до живого організму а не до сталої "нерухомості", це:
модульність - універсальність та взаємозамінність системи;
еволюція - можливість зміна числа елементів системи (як збільшення, так і зменшення);
реконфігурація -можливість перестановок трансформації існуючої системи;
мобільність - можливість перевезти модулі.

Місце реалізації проекту: Україна.

№20161
Назва проекту: Будівництво житлового будинку по вул. Амурській, 11 у Приморському районі м. Маріуполя.
Номінація: Інноваційний проект/еко.
Категорія: Нереалізований житловий об'єкт.
Склад команди: Яцевський О., Костін Є., Литвинов М., Ворончук М., Колмаков Є., Щепетнов Д.
Назва компанії
: ТОВ «НЬЮ ВІЖН ПРОДЖЕКТ».
Контактні дані: +38 067 390 00 02, +38 067 406 48 24.
Email: info@n-vision.pro.
Опис проекту: Група компаній МЕТІНВЕСТ запустила інноваційний проект багатоквартирного житлового будинку в металевому каркасі. Мета пілотного проекту доступного житла – конкурентно-спроможна ціна реалізації та найменший термін строків будівництва. Проект передбачає металевий каркас, збірні з/б елементи фундаменту та перекриття. Об`єкт може відкрити нові можливості та змінити ринок житлової нерухомості.
Площа проекту: 7 300 кв.м.
Місце реалізації проекту: м. Маріуполь, Приморський район, по вул. Амурська, 11.

Project name: Residential building construction on the street. Amurskaya, 11 in the Primorsky district of Mariupol.
Nomination: An innovative project.
Category: Not implemented.
Team composition: Yatsevsky O., Kostin E., Litvinov M., Voronchuk M., Kolmakov E., Shchepetnov D.
The company name: NEW NEWS PROJECT LLC.
Contacts: +38 067 390 00 02, +38 067 406 48 24.
E-mail: іnfo@n-vision.pro.
Project description: The METINVEST Group of Companies has launched an innovative project for an apartment building in a metal frame. The purpose of the affordable housing pilot project is a competitively-priced implementation price and a minimum construction timeframe. The project includes a metal frame, prefabricated concrete foundation elements and overlapping. The facility can open up new opportunities and change the residential real estate market.
Project area: 7 300 sq.m.
Place of project implementation: Mariupol, Primorsky district, on the street. Amurskaya, 11.
№20186
Назва проекту: FONTANKA.

Номінація: Інноваційний проект/еко.

Категорія: Нереалізований житловий об'єкт.

Ведучий архітектор: Юрець Сергій, Сидорук Роман.

Назва компанії
: Da Vinchi Group.

Контактні дані: адреса: 03151, м. Київ, вул. Ушинського, буд. 40, офіс 226; тел.: +38 067 414 22 33; сайт: davinchi.com.ua.

Опис проекту: Забудова представлена невеличкими напіввідкритими кварталами, які формують затишні двори з продуманим благоустроєм (дитячі та спортивні майданчики, зони барбекю, фонтани та інше). Для безпеки та комфорту мешканців парковки індивідуального автотранспорту розміщені по периметру кварталів. Частина паркомісць буде обладнана зарядними пристроями для електрокарів.

Пропонується забудова секційними житловими будинками від 4 до 6 пов. На 1-х поверхах з зовнішньої сторони кварталів будуть вбудовані приміщення громадського обслуговування (дитячі садочки, магазини, кафе та інше), а з двору – квартири з виходом на індивідуальні земельні ділянки. На верхніх поверхах плануються квартири з індивідуальними терасами.

Проектом передбачено різноманітні енергозберігаючі заходи. Огороджувальні конструкції з підвищеним опором теплопередачі і мультифункціональні склопакети допомагають утримувати тепло в оселі взимку та зменшують нагрів приміщень прямими сонячними променями влітку. Передбачається використання автоматизованого інтелектуального управління інженерними системами будівель.

Покрівлі будуть «зеленими», з деревами та перголами для тіні. Озеленення виконує важливу екологічну роль, так як очищає повітря від пилу та насичує киснем, затримує воду та живить рослинність на покрівлі, зменшує нагрів покрівлі та економить на кондиціонуванні.

У будівництві комплексу планується застосування матеріалів з екологічними сертифікатами (EPD, FSC) та матеріалів повторного використання (наприклад, мінераловатний утеплювач фасаду і рами ПВХ-вікон зі вторинної сировини).

Місце реалізації проекту: Селище Фонтанка, Лиманський район, Одеська область, Україна.

№20215
Назва проекту: 2В House.

Номінація: Інноваційний проект/еко.

Категорія: Нереалізований житловий об'єкт.

Ведучий архітектор: Катерина Ярова.

Назва компанії: IK-architects.

Контактні дані: +38 050 915 18 94.

Email: ik.architects.box@gmail.com.

Опис проекту: 2B House - це трирівневий приватний будинок, розташований на кордоні між Чеською Республікою та Німеччиною (на стороні Чеської Республіки).

Ділянка розташована в гористій місцевості і має великий перепад рельєфу (близько 20 метрів). Архітектор прийняв рішення створити терасний архітектурний ансамбль, в якому всі житлові приміщення з трьох сторін мають природне освітлення, а всі господарські і технічні приміщення розміщені неосвітленій природним світлом частини будівлі.

Проектом передбачено зонування ділянки:
• public space - вхідна група з гаражем на 2 машини і паркуванням;
• semi-public space - будинок з терасою і майданчиком для барбекю;
• private zone - приватна зона для прогулянок (поза домом) в північній частині ділянки.

ОСВІТЛЕННЯ
Одним з показників комфорту Active House є КПО (коефіцієнт природної освітленості) і відсоток скління в приміщенні щодо площі підлоги кімнати.
• Середній КПО для житлових приміщень 1-го поверху становить 5,3%.
• Середній КПО для житлових приміщень 2-го поверху становить 8,8%.
• Середнє значення КПО = 7,05% (нормою для Active House вважається 3-5%).
• Процентний показник скління до усієї підлоги будинку становить 37,6% (норма 30%).

ЯКІСТЬ ПОВІТРЯ
Типи вентиляції, застосовані в проекті:
+ Гібридна вентиляція (природна поперечна вентиляція з ефектом стека в осінньо-весняний сезон і механічна).
+ Вентиляція з рекуперацією тепла 83% в період опалення та охолодження.
+ Геотермальні теплові насоси.
+ Зонне опалення «водяним підлогою».
+ Обігрів електричними керамічними панелями в житлових кімнатах.
+ Система вентиляції до -17.

СПОЖИВАННЯ ЕНЕРГІЇ
2B House споживає 45,8 кВтч/кв.м. на рік.
Це дозволяє класифікувати 2B House як клас А по енергоефективності:
+ Оптимальна орієнтація на сонці.
+ Зовнішній захист від сонця в жаркий період.
+ Геотермальний тепловий насос знижує споживання енергії на обігрів і охолодження.
+ Правильне розташування будівлі в рельєфі.
+ Сонячні батареї на дахах 2, 3 рівня і гараж.
+ Теплопостачання з колекторними панелями на даху 3-го рівня.
+ Працездатні даху - менші втрати тепла.

Площа проекту: 420 кв.м.

Місце реалізації проекту: Чехія.
№20273
Назва проекту: ЖК Avalon 37.
Номінація: Інноваційний проект/еко.
Ведучий архітектор: Міль Сергій Володимирович.
Склад команди: студія дизайну та архітектури «Vatmans Studio» (https://www.vatmanstudio.com/abouteng).
Назва компанії: Avalon.
Контактні дані: тел.: +38 093 452 55 32 – відділ маркетингу, сайт: https://avalon-inc.com.ua/avalon-37.html.
Опис проекту: ЖК Avalon 37 - це елітна резиденція в центральній частині міста, яка підкреслить преміальний статус та перетворить життя у справжнє задоволення та відпочинок.
Основна мета - перевершити стандарти преміум-будівель. Глобальне бачення - створити власний простір свободи, де «… я керую своїм життям, самостійно вибираю палітру кольорів і звуків, якими хочу намалювати рутину львівської бруківки. Це оазис гармонії в мегаполісі, що надихає силою та енергією на пошук нових ідей та горизонтів».
Світлі фасади, що поєднують рельєфні текстури з благородними та дорогими матеріалами, додають будинку королівську витонченість. Зовнішні стіни з керамічних блоків, утеплених мінеральною ватою, стануть надійним зовнішнім захистом квартир, що забезпечить тепло та затишок родини. Освітлення елітного фасаду будинку перетворює його вечорами на справжній архітектурний шедевр, від якого неможливо відвести погляду.
Пейзажі та вигляд на місто відкриваються через панорамні бельгійські вікна та французькі розкішні балкони, що додають вишуканості фасаду та наповнюють апартаменти сонячним світлом та атмосферою міста.
Створення краси, гармонії та функціонального затишку є основною ідеєю ландшафтного дизайну прибудинкової території елітного житлового комплексу.
Як Високий Замок підкреслює унікальність Львова, так зелені насадження, що оточують будинок преміум-класу, створюють ауру спокою та гармонії, яка проникає в інтер'єр.
Просторий зал першого поверху, виконаний у стилі неолофт, вражає та захоплює, відкриває безмежний простір для фантазії та мрій. Це місце без обмежень і режимів, але почуття возз'єднання з природою переповнює всіх, хто входить у цей простір свободи, що продовжується зимовим садом.
Зимовий сад – родзинка комплексу, це втілення дитячих мрій, завжди пов'язаних з радісною безтурботністю та відсутністю будь-яких обмежень.
Місце реалізації проекту: м. Львів, вул. Личаківська, буд. 37.
Площа проекту: загальна площа комплексу - 0,1607 Га, житлова площа - 1 303,26 м2, комерційні приміщення - 358,84 м2; паркінг - 1 369,94 м2

Project Name: RC Avalon 37.
Nomination: Innovation project/eco.
Head Architect: Mil Serhii.
List of Team Members: Vatmans Studio (https://www.vatmanstudio.com/abouteng).
Company's Name: Avalon.
Contact Details: tel.:+38 093 452 55 32 – marketing team, web: https://avalon-inc.com.ua/avalon-37.html.
Description of the Project: Avalon 37 is an upscale downtown residence that will emphasize the premium status and turn life into a true pleasure and relaxation.
The main goal is to exceed the standards of premium buildings. A global vision is to create the space of freedom where "… I manage my life, choose the colour and sound palette I want to paint the routine of Lviv pavers. It is an oasis of harmony in a metropolis that inspires strength and energy to find new ideas and horizons."
Bright facades that combine embossed textures with noble and expensive materials add royal elegance to the home. The exterior walls of the ceramic blocks, insulated with mineral wool, will become a reliable exterior protection of the apartments, which will provide warmth and comfort to the family. Lighting the elite facade of the house turns it in the evenings into a true architectural masterpiece, from which it is impossible to look away.
Landscapes and city views open through panoramic Belgian windows and French luxury balconies that add sophistication to the facade and fill the apartments with sunshine and the atmosphere of the city.
Creating beauty, harmony and functional comfort is the basic idea of the landscape design of the residential area of an elite residential complex.
As the High Castle emphasizes the uniqueness of Lviv, the green surroundings that surround the premium house create an aura of serenity and harmony that penetrates the interior.
The spacious, first-floor, neo-loft-style hall impresses and captivates, creating endless space for fantasy and dreams. It is a place without restrictions and regimes, but the sense of reunion with nature overwhelms everyone who enters this space of freedom that goes on in the winter garden.
The winter garden is the highlight of the complex, the embodiment of children's dreams, always associated with joyful carefreeness and the absence of any restrictions.
Project Location: Lviv, Lychakivska Str., 37.
Area: total space of complex – 0.1607 gectares, living space – 1 303.26 m2, commercial premises - 358,84 m2, parking - 1 369,94 m2.
№20315
Назва проекту: Адаптивний Стандарт, Adaptive Standard.
Номінація: Інноваційний проект/еко.
Категорія: Нереалізований житловий об'єкт.
Ведучий архітектор та склад команди: НІкіта Бєлокопитов, Даніла Бєлокопитов.
Назва компанії: 31.
Контактні дані: +38 066 005-67-82, e-mail: bielokopytov.n@gmail.com.
Фотограф: Nikita Bielokopytov.
Опис проекту: Адаптивний стандарт - універсальний житловий будинок, який може адаптуватися та пристосовуватися до контексту та зовнішніх чинників.
Плани квартир розроблені таким чином що їх можна легко адаптувати та змінювати в залежності від поверху, все завдяки розумній та унікальній квартирографії.
Плани поверхів можна легко збільшувати за площею підлоги, завдяки розумній конструктивній сітці.
Перші поверхи можуть бути адаптовані в залежності від потреб, можуть містити комерційні приміщення або квартири з терасами або дитячий садок.
Фасади можна змінювати залежно від різних міських контекстів, забезпечуючи достатню варіативність.
Кожен модуль має свої слабкі та сильні сторони. Використовуючи всі модулі - С1, В1 та К1, можна сформувати якісний та комфортний житловий квартал.

Project name: Adaptive Standard.
Nomination: Innovative project / eco.
Category: Unsold residential building.
Leading architect and team: Nikita Belokopitov, Danila Belokopitov.
Company name: 31.
Contact details: +38 066 005-67-82, e-mail: bielokopytov.n@gmail.com.
Photographer: Nikita Bielokopytov.
Project description: Adaptive standard - a universal residential building that can adapt and adapt to the context and external factors.
Apartment plans are designed so that they can be easily adapted and changed depending on the floor, all thanks to smart and unique apartment design.
Floor plans can be easily enlarged by floor area, thanks to a reasonable structural grid.
The first floors can be adapted according to needs, can contain commercial premises or apartments with terraces or a kindergarten.
Facades can be changed depending on different urban contexts, providing sufficient variability.
Each module has its weaknesses and strengths. Using all modules - C1, B1 and K1, you can create a quality and comfortable residential area.
№20319
Назва проекту: MUSHROOM HOUSE.
Номінація: Інноваційний проект/еко.
Статус на поточний момент: Не реалізований / в пошуках власника.
ГАП та склад команди: ГАП Бреус Олексій.
Назва компанії: Архітектурна майстерня Бреуса Олексія.
Контактні дані: www.as-breus.com, тел.: +38 067 240 97 02, +38 066 204 25 20, e-mail: office.mail.asb@gmail.com.
Опис проекту: 900 м над рівнем моря, 2500 м до найближчого населеного пункту, повна відсутність комунікацій роблять цей проект унікальним, складним і неймовірно мальовничим.
Одним з головних завдань було збереження природного ландшафту і заповідної флори даного регіону. Ми намагалися максимально акуратно відбити сучасні погляди клієнта, підпорядковуючи геометрію будинку природному оточенню.
Як вже сказано - повна відсутність інженерних мереж (електрики, газу, води і каналізації) створили необхідність їх заміни альтернативними джерелами енергозабезпечення:
- Воду зібрали в колектор з доочищенням з джерел по ділянці.
- Мінімізували споживання електроенергіідо 4,5 КВт. Основним джерелом прийняли сонячні полікристалічні панелі, дублюючим - дизельний генератор.
- Теплозабезпечення вирішено за рахунок твердопаливного котла. Велика площа скління компенсована природним утепленням з боку пагорба.
Рік реалізації проекту: -
Місце реалізації проекту: с.Синевір, Закарпатська обл.

Project name: MUSHROOM HOUSE.
Nomination: Innovative project / eco.
Actual Status: Not implemented / in search of the owner.
Chief Architect and Team Members: Chief arch. Breus Oleksii.
Company name: Architectural studio Breus Oleksii.
Contact details: www.as-breus.com, phone: +38 067 240 97 02, +38 066 204 25 20, e-mail: office.mail.asb@gmail.com.
Description of project: 900 m above sea level, 2500 m to the nearest village, the complete lack of communications make this project unique, complex and incredibly picturesque. One of the main tasks was to preserve the natural landscape and protected flora of this region. We tried to accurately reflect the modern views of the client, subordinating the geometry of the house to the natural environment. As already mentioned, the complete absence of engineering networks (electricity, gas, water and sewage) created the need to be replaced by alternative sources of energy supply:
- Water was collected in a collector with tertiary treatment from springs in the area.
- Minimized electricity consumption up to 4.5 kW. The main source was polycrystalline solar panels, the duplicating one was a diesel generator.
- The heat supply was decided by a solid fuel boiler. Large glazing area is compensated by natural warming from the side of the hill.
Project year: -
Project location: Synevir, Zakarpattia region.
№20436
Назва: Plan B
Номінація: Іноваційний проект/еко
Компанія: Sergey Makhno Architects
Команда: Сергій Махно, Ольга Собчишина, Олександр Махно, Ігор Гавриленко, Олександр Бохан, Марина Гречко, Сергій Філончук
PR: Тетяна Вакула, Марія Федько, Дар'я Сушко
PM: Марина Василишина
Площа: 2280 м²
Завдання: створити затишний і безпечний дім у надрах Землі
«Якщо ти не прислухаєшся до світу, не ставишся уважно, з відкритим серцем та головою до того, що відбувається навкруги, чим пахне повітря, про що говорять люди, світ починає диктувати свої правила, жорстокі правила», — каже засновник і творчий лідер студії українського дизайну, архітектури та кераміки Сергій Махно.
Пропонуємо вашій увазі невелику подорож на глибину 15 метрів і нижче вглиб земної кулі. Тут розкинувся автономний дім, який за комфортом та оснащенням позмагається з наземними резиденціями.
Ззовні Plan B нагадує вхід у музей сучасного мистецтва або, наприклад, військову базу. Ми прагнули створити форму просту та лаконічну, яка б усім своїм виглядом говорила про надійність, але з тим — була естетично приваблива, не лякала б і дозволяла зайти всередину як із землі, так і з повітря.
Масивна бетонна конструкція оснащена трьома входами-виходами та вертолітним майданчиком на даху. Займає всього 172 кв. м і може бути розміщена або поруч з головним будинком, або десь у лісі, як у нашому випадку.

№20555
Назва проекту: Vilayet Campus
Номінація: інноваційний проект/еко.
Статус на поточний момент: концепція
ГАП та склад команди: Карнаухова Алеся, Тіваненко Марія, Кобзаренко Олег, Богинская Ольга, Токма Артем, Комаров Кирило, Цимбал Лілія, Михайленко Ксенія, Петровська Оксана, Зубенко Костянтин, Степаненко Антон, Топілін Дмитро, Яшин Ігор, Аксамітовська Ружена
Назва компанії: ZIKZAK architects
Контактні дані: pr@zikzak.com.ua, 073-120-39-05
Короткий опис проекту: Команда студії ZIKZAK розробила нове рішення для комфортного життя в умовах карантину - Vilayet Campus. Це втілення ідеї Міста-саду, - невеликий населений пункт, який зберігає усі найкращі риси міста. Vilayet Campus не може перенаселяти, для нього єдина можливість розростися, створюючи своє місто-супутник.




Project name: Vilayet Campus
Nomination: innovative project / eco.
Actual Status: concept
Chief Architect and Team Members: Karnaukhova Alesya, Tivanenko Maria, Kobzarenko Oleg, Boginskaya Olga, Tokma Artem, Komarov Kirill, Tsymbal Lilia, Mikhailenko Ksenia, Petrovska Oksana, Zubenko Konstantin, Stepanenko Anton, Topilin Dmitry,
Yashin Igor, Aksamitovska Ruzhena
Company name: ZIKZAK architects
Contact details: pr@zikzak.com.ua, 073-120-39-05
Description of project: ZIKZAK studio has developed a new solution for a comfortable life in quarantine - Vilayet Campus. This is the embodiment of the idea of the Garden City - a small town that retains all the best features of the city. Vilayet Campus cannot be overcrowded, it is the only opportunity for it to grow, creating its own satellite city.

№20556
Назва проекту: Фабрика Повидла

Номінація: Кращий інноваційний проект

Статус на поточний момент: У процесі реалізації

Автор концепції: Ательє Стефан Ріндлер Зед- Те Джі-ем-бі-Ейч

Локальний архітектор: ПП «АВР Девелопмент»

Замовник: Товариство з обмеженою відповідальністю «ХАРАЛЬД БІНДЕР КАЛЧУРАЛ ЕНТЕРПРАЙЗИС»

Склад команди: Штефан Ріндлер, Штефан Полгамер, Генадій Валл, Володимир Йосипчук, Катерина Ковальчук, Олена Коломієць, Віталій Ганжа

Контактні дані: м. Львів, вул. Лисенка 21, індекс 79008, тел. +38 067 927 13 15, email: avr.architecture@gmail.com

Короткий опис проекту:

Фабрика Повидла – проект центру сучасного мистецтва швейцарського історика та мецената Гаральда Біндера, що втілює проект ревіталізації індустріального приміщення на Підзамче у Львові. Будівля збудована у модерністському неоготичному стилі наприкінці ХІХ століття у вигляді замку, хоча функціонувала як підприємство із виготовлення горілчаних напоїв, яке назвали на честь її засновника "Йозеф Кронік і син" (1872). Під час радянського періоду цей об'єкт перетворили на підприємство з виготовлення консервованих овочів та повидла. Назву "Фабрика Повидла" придумали митці, які почали використовувати ці приміщення у 2009-2010 роках.

Jam Factory Art Center буде об'єднувати різні сфери: сучасне мистецтво, театр, музику, кіно.

Концепцію проекту розробило віденьське бюро Atelier Stefan Rindler, адаптацією проекту та розробкою погоджувальної документації займається AVR Development.

Рік реалізації проекту: 2019-2020

Місце реалізації проекту: Україна, Львів



Project name: Jam Factory

Nomination: The best innovative project

Actual status: Realized In the process of implementation

Design architect: Atelier Stephan Rindler ZT GmbH

Local architect: PE "AVR DEVELOPMENT"

Customer: Limited Liability Company "HARALD BINDER CULTURAL ENTERPRISES"

Team members: Stephan Rindler, Stefan Pollhammer, Gennadii Vall, Volodymyr Yosypchuk, Kateryna Kovalchuk, Olena Kolomiets, Vitaliy Hanzha

Contact details: Lviv, 21 Lysenka street, post code 79008 tel. +38 067 927 13 15 email: avr.architecture@gmail.com

Description of project:

Jam Factory is a project of the contemporary art center of the Swiss historian and philanthropist Harald Binder, which embodies the project of revitalization of industrial premises in Pidzamche in Lviv. The building was built in a modernist neo-Gothic style in the late nineteenth century in the form of a castle, although it functioned as a vodka beverage factory, named after its founder, Joseph Chronicle and Son (1872). During the Soviet period, this facility was transformed into a canned vegetable and jam company. The name of the "Factory of Jam" was invented by the artists who started using these premises in 2009-2010.

Jam Factory Art Center will integrate various fields: contemporary art, theater, music, cinema.

The concept of the project was developed by the Atelier Stefan Stefan Rindler office in Vienna.

Project year: 2019-2020

Project location: Lviv, Ukraine



№20566
Project name: SHELEST.HOME

Nomination: innovation eco project

Actual Status: under construction

Chief Architect and Team Members: Andreeva Tetiana, Gaposhko Yurii

Company name: KyivBudDevelopment

Contact details: tel.: +380930808089, email info@kbd.estate

Project year: 2022

Project location: village Lebedivka, Kyiv region

Розташований у сосновому лісі біля Київського моря, Shelest.home втілює концепцію "slow living". Автори проекту орієнтувались на три принципи: технологічність, естетика та екологічність.
Проект створений з найменшим втручанням у природу — тут збережений природний ландшафт і вирубано мінімальну кількість дерев.
Енергоефективні котеджі побудовані з використанням технології вентильованого фасаду. У кожному з них є індивідуальні сердливини, що забезпечують отримання питної води з-під крану. Для очистки стічних вод встановлено біосептики. Важлива функція — це вертикальні теплиці з системою гідропоніки, котрі можна використовувати цілий рік.
Унікальність проект полягає полягає у його повній інтеграції з природою — і за допомогою мінімалістичного архітектурного рішення, і завдяки збереженню природного рельєфу.



Located in a pine forest near the Kyiv Sea, Shelest.home embodies the concept of "slow living". The project authors were guided by three principles: innovations, aesthetics and sustainability.
The implementation technologies of this are — natural landscape is preserved and the minimal number of trees were cut down.
Energy-efficient cottages are built by using ventilated facade technology. There are іndividual wells for drinking water supply from a tap inside of each cottage. Bioseptics have been installed to purify waste water. The important function is a vertical greenhouses with hydroponics system, which can be used for the whole year.
The uniqueness of this project is a full integration with nature — due to minimalistic architectural design, and for preservation of natural landscape.





№20596
Номінація : інноваційний проект/ еко

Назва: Академія Щастя LeapKids

Статус проекту : Реалізований

Девелопер та інвестор проекту: інвестиційно-девелоперська компанія City One Developement

Архітектурне рішення проекту: Бюро інвестиційних проектів БИП ПМ

Короткий опис проекту:

інноваційний дитячий садочок повного дня, який розміщений в кварталі бізнес-класу на Печерську «Новопечерські Липки» і є одним з важливих елементів інфраструктури цього ЖК.

LeapKids - перший в Україні проект, при будівництві якого застосовані найсучасніші енергоефективні рішення. Будівля обладнана сонячними батареями, за допомогою яких відбувається нагрів води і економія енергії. Завдяки системі «розумний будинок», є технічна можливість створювати в кожній групі дитсадка окрему кліматичну зону. У дитячому садку встановлена система пасивного охолодження «холодна стеля». Обігрів приміщень для дітей відбувається за рахунок геотермального тепла землі - на території садочка є 43 свердловини, які розміщені в технічному приміщенні будівлі.На сьогоднішній день, це перший і єдиний в Україні проект для дітей дошкільного віку, який є високотехнологічним, енергоеффективним та повністю відповідає світовим стандартам "зеленого" будівництва. Філософія, що закладена у створення проекту - баланс природи та екологічності у міському середовищі.

Характеристики проекту:

Площа земельної ділянки: 5500 кв.м.
Загальна площа забудови: 3 458 кв.м.
Власна парковка
Кількість поверхів – 2
Территорія для прогулянок - 2 954 кв.м.
12 сонячних колекторів, 43 свердловини, забезпечуючі садок гарячою та холодною водою, що робить його незалежним від енергосистем міста.

Зданий в експлуатацію у 2017 році.

Made on
Tilda