Ukrainian Urban Awards
Попередній склад
членів журі конкурсу
Висококваліфіковане журі у складі найкращих архітекторів країни та світу оцінюватимуть досягнення міської нерухомості України та визначатимуть найкращі архітектурні проекти у наступних номінаціях
Хірокі Мацуура
Член журі конкурсу
CEO MADMA urbanism + landscape + MASA architects
Хірокі Мацуура викладав в Інституті ім. Берлаже (Berlage Institute) в Роттердамі, його неодноразово запрошували читати в Делфтському технічному університеті (Technical University in Delft) і Академії архітектури (Academy of Architecture) в Роттердамі. Він також часто виступає з майстер-класами з розвитку сучасного містобудування.
Тіна Сабю
Чинний головний архітектор Копенгагена
Голова консультативної ради Школи архітектури Датської королівської академії образотворчих мистецтв (KADK)
Працюючи в якості практикуючого архітектора, Сабю брала участь в розробці проекту кафе Exit - місця зустрічей колишніх ув'язнених, створила сад для дітей і підлітків при муніципалітеті Свендборг, бібліотеку і культурний центр в Тінгб'єрзі (Tingbjerg), а також працювала над транспортною стратегією північно-західної частини Копенгагена.
Працюючи в якості практикуючого архітектора, Сабю брала участь в розробці проекту кафе Exit - місця зустрічей колишніх ув'язнених, створила сад для дітей і підлітків при муніципалітеті Свендборг, бібліотеку і культурний центр в Тінгб'єрзі (Tingbjerg), а також працювала над транспортною стратегією північно-західної частини Копенгагена. З 2010 року Тіна Сабю займає посаду головного архітектора Копенгагена.
7 червня 2019 в рамках конкурсу Ukrainian Urban Awards Тіна Сабю проведе майстер-клас для архітекторів України.
У спадок від епохи модернізму Копенгагену дісталося мертве кільце промислових будівель, нечисленні зелені зони і зруйнована інфраструктура. А вже у 2013 році, за три роки роботи Тіни Сабю в якості головного архітектора міста, Копенгаген отримав перше місце в номінації «Краще місто для життя» за версією журналу Monocle, обігнавши Стокгольм і Мельбурн за критеріями безпеки, якості архітектури, громадського транспорту, міського дизайну, умов для ведення бізнесу та медичного обслуговування.
Кароліна Кейзер
Головна архітекторка Стокгольма 2010-2016

Засновниця архітектурної студії OKK+Friends, директор девелоперськорї компанії D. Carnegie & Co AB, член стратегічної наглядової ради Королівської Школи Архітектури KTH, член Асоціації Архітекторів Швеції
OKK+Friends
З 2010 по 2016 рік Кароліна Кейзер обіймала посаду головного архітектора Стокгольма і здійснювала розробку стратегічного плану розвитку міського середовища та основних міських проектів. Окрім того Кейзер входить до складу стратегічної наглядової ради Королівської Школи Архітектури KTH.
7 червня 2019 в рамках конкурсу Ukrainian Urban Awards Кароліна Кейзер проведе майстер-клас від для архітекторів України.
Кароліна Кейзер керувала реалізацією таких значимих проектів, як Victoria Tower у Кісті та Friends Arena Hotel в Сольні.
Крістос Пассас
Запрошений професор Dessau Institute of Architecture,
провідний дизайнер, виконавчий директор студії Zaha Hadid Architects
Один з найвідоміших проектів архітектора в команді Zaha Hadid Architects - науковий центр Phaeno Science Centre в Німеччині.
Серед його робіт дизайн будівлі 33-35 Hoxton Square в Лондоні, проект багатоцільового комплексу Beko Masterplan в Белграді, а також Eleftheria Square на Кіпрі.
Zaha Hadid Architects
За свою 20-ти річну кар'єру в команді Zaha Hadid Architects Пассас створив багато знакових проектів: Phaeno Science Center у Вольфсбурзі, 33-35 Hoxton Square в Лондоні, Beko Masterplan в Белграді, площу Елефтерія в Нікосії. Спільно з Захою Хадід архітектор працював над створенням Центру сучасного мистецтва імені Лоїс та Річарда Розенталя, Центру сучасного мистецтва в Цинциннаті, Opus Office Tower в Абу-Дабі, мосту Шейха Зайда в Дубаї та центру мистецтв Reina Sofia Museum Extension в Мадриді.
1 червня 2018 в рамках конкурсу Ukrainian Urban Awards Крітос Пассас проведе майстер-клас від студії Zaha Hadid Architects для архітекторів України.
Окрім своєї насиченої архітектурної практики, Крістос Пассас викладає параметричне проектування і містобудування в Архітектурній Асоціації у Лондоні, а також виступає запрошеним професором Інституту архітектури в Дессау (Баухаус) за програмою DAAD.
UNstudio спеціалізується на архітектурі, архітектурі інтер'єру, проектуванні виробів, містобудуванні та інфраструктурних проектах.
Франс ван Вюре
директор та головний архітектор UNstudio (Амстердам)
UNstudio
7 червня 2019 в рамках конкурсу Ukrainian Urban Awards Франс ван Вюре проведе свій майстер-клас для архітекторів України.
Знакові проекти UNstudio: Erasmus Bridge у Амстердамі (1990-1996), новий Музей Mercedes-Benz у Штутгарті (2001-2006), міжнародний аеропорт у Кутаісі, Грузія.
Франс ван Вюре - директор та головний архітектор всесвітньо відомої архітектурної студії UNstudio (Амстердам). UNStudio заснована в 1988 році Беном ван Беркелєм і Кароліною Бос, є міжнародною архітектурною мережею з чотирма послугами міжнародних офісів в Амстердамі, Шанхаї, Гонконгу та Франкфурті. Студія спеціалізується на архітектурі, архітектурі інтер'єру, проектуванні виробів, містобудуванні та інфраструктурних проектах.
Відомий американський архітектор-деконструктівіст, урбаніст
Деніел Лібескінд
Голова журі
Studio Libeskind / Нью-Йорк, США
Деніел Лібескінд - одна з найяскравійших постатей у сучасній архітектурі. Основна спеціалізація - масштабні міські та архітектурні проекти у міжнародному контексті.
7 червня 2019 в рамках конкурсу Ukrainian Urban Awards Деніел Лібескінд проведе свій майстер-клас для архітекторів України.
Займається плануванням та містобудуванням в Америці, Європі, Азії, викладає архітектуру у низці вишів, зокрема в університетах Торонто, Йеля, Пенсільванії, є почесним професором університету Гумбольта в Берліні, коледжу мистецтв в Есексі, засновником архітектурного вишу в Мілані. Відомий проектами Єврейського музею в Берліні, Сан-Франциско та Копенгагені, музею Фелікса Нуссбаума в Оснабрюці та генпланом реконструкції Ground Zero - Всесвітнього Торгового Центру в Нью-Йорку.
Подача робіт на
конкурс завершується

24 травня 2019 року
Оргкомітет конкурсу
Ukrainian Urban Awards
uua@dom-i.kiev.ua
+38 044 461 91 28
+38 067 486 43 93
01601, Україна, м Київ,
бул. Лесі Українки, 34, офіс 515
Made on
Tilda