№20050
Назва проекту: Житловий комплекс Горбачиха

Номінація: ЖК Еліт-класу

Ведучий архітектор: Дмитро Васильєв, Олександр Попов

Склад команди: М. Морозов, М. Босенко, М. Максим'юк

Назва компанії: АРХІМАТИКА

Контактні дані: +38 (044) 228 77 28, факс:+38 (044) 486 90 04

info@archimatika.com http://archimatika.com

Короткий опис проекту: У цьому ЖК ми свідомо відмовилися від квартального будівництва, щоб зменшити площу забудови і посилити переваги ділянки. Таким чином ми розмістили висотні будівлі на місці пустирів, зберегли максимальну кількість зелених насаджень і відкрили вільний доступ до річки як візуальний так і фізичний. Це також сприяє більшій кількості квартир з видом на воду і центральну частину правого берега. Пішохідна площа і рекреаційна зона формує набережну з пляжами, біговими доріжками та променадом. Літні майданчики кафе амфітеатром спускаються до води.

Загальна площа: 551 100 м2.

Рік реалізації проекту: 2013

Місце реалізації проекту: м. Київ, урочище Горбачиха

Project name: Residential complex in Gorbachyha tract

Nomination:

Residential architecture / Unbuilt residential object

Lead Architect: Dmytro Vasyliev, Aleksander Popov

List of Team Members: M. Morozov, M. Bosenko, M. Maksymiuk

Company name: ARCHIMATIKA

Contact details:+38 (044) 228 77 28 f.:+38 (044) 486 90 04

info@archimatika.com http://archimatika.com

Brief description of project: In this RC we applied tower-blocks instead of perimeter block development in order to reduce the building spot and enhance the advantages of the site. Thus, we placed high-rise buildings in the wasteland, preserving the maximum number of green spaces and opening free access to the river, both visual and physical. This also contributes to the fact that more apartments will get a water views. Pedestrian area and recreational zone forms a riverbank with beaches, running and walking paths. Summer cafés are amphitheatrically lowered to the water.

Total area: 551 100 m2.

Project year: 2013

Project location: Kyiv, Gorbachyha tract


№20076
Назва проекту: Єфремова 26

Номінація: Кращий проект ЖК еліт-класу

Статус на поточний момент: Реалізовано

ГАП: Володимир Йосипчук

Склад команди:

Концептуальне рішення: Юліан Чаплінський

Архітектурні рішення: Віталій Ганжа, Назар Шклянка, Олександр Козак

Назва компанії: AVR Development

Контактні дані: м. Львів, вул. Лисенка 21, індекс 79008, тел. +38 067 927 13 15, email: avr.architecture@gmail.com

Короткий опис проекту:

На ділянці, затисненій поміж рядовими будівлями в 3-4 поверхи, та зведених на початку 20 століття, доживав своїх днів непримітний особняк кінця 18 століття. Неодноразово перебудований та розділений на квартири в радянську епоху, будинок не приваблював мешканців для щасливого життя поміж брандмаверами вищих будинків. Згідно проекту, "пломбування" проміжку в рядовій забудові було реалізовано будівлею з сучасними фасадами, проте зі збереженням обрису та фасадів вілли, котра раніше була єдиною спорудою на ділянці.

Рік реалізації проекту: 2018

Місце реалізації проекту: Україна, м. Львів, вул. Єфремова 26


№20079
Назва проекту: Forum Apartments

Номінація: Кращий проект елітної житлової нерухомості

Статус на поточний момент: У процесі реалізації

ГАП: Олександр Беценко, Володимир Йосипчук

Склад команди: Назар Шклянка, Ірина Євочка, Олександр Козак

Назва компанії: AVR Development

Контактні дані: м. Львів, вул. Лисенка 21, індекс 79008, тел. +38 067 927 13 15, email: avr.architecture@gmail.com

Короткий опис проекту:

На проектне рішення вплинули три основні фактори: збереження панорами Львова в межах історичного ареалу міста, ув'язка історичної тканини фасадів вулиці та нівелювання негативного впливу залізничної колії, що проходить повз ділянку. Комплекс поділено на дві умовні частини: одна з них завершує історично-цінну забудову по вул. Під Дубом з висотним акцентом, який сідає на вісь вулиці Джерельної та замикає її перспективу; інша частина розташована в глибині ділянки, паралельно до залізничної колії, та виконує функцію захисту від шуму просторів двору та решти комплексу.

Рік реалізації проекту: 2016-2019

Місце реалізації проекту: Україна, Львів, вул. Під Дубом 26Project name: Forum Apartments

Nomination: The best project of luxury residential real estate

Actual status: In the process of implementation

Chief architect: Alexander Betsenko, Volodymyr Yosypchuk

Team members: Nazar Shklianka, Iruha Yevochka, Alexander Kozak

Company name: AVR Development

Contact details: Lviv, 21 Lysenka street, post code 79008 tel. +38 067 927 13 15 email: avr.architecture@gmail.com

Description of project:

Three major factors influenced the design decision: preserving the panorama of Lviv within the limits of the historical area of the city, linking the historical fabric of the street facades and lowering the negative impact of the railway track passing by the site. The complex is divided into two parts: one of them completes historically valuable buildings on the Pid Dubom street with a high-rise accent, which sits on the axis of Dzherelna Street and closes its perspective. The other part is located in the depth of the site, parallel to the railway track, it serves as a protection for the courtyard spaces and the rest of the complex from the outdoor noise

Project year: 2016-2019

Project location: 26 Pid Dubom Street, Lviv, Ukraine


№20081
Назва проекту: Санторіні

Номінація: Кращий проект заміського житлового комплексу

Статус на поточний момент: Нереалізований

ГАП та склад команди: Олексій Панін, Ганна Подгорна, Артем Артемов

Назва компанії: Постскріптум

Контактні дані: Одеса, вул. Грецька, 24

Короткий опис проекту:

Заміський житловий комплекс виконаний у стилістиці однойменного острова в Греції, відомого своїми білими квадратними будиночками та чудовим краєвидом.

З давніх давен вважається, що проживання поблизу води гарно впливає на фізиологічний та емоційний стан людини. Саме тому, житловий комплекс «Санторіні» стане чудовим вибором для облаштування сімейного гнізда. Мальовничі веранди, басейн з оздобленням натуральним каменем, зелена територія, дитячі майданчики, та неймовірно просторі й затишні квартири з видом на море. Сукупність цих переваг, без сумніву, зроблять щасливими їх власників, а впроваджена система життєзабезпечення стане гарантом безпеки та комфортного життя.

Місце реалізації проекту: Одеса

Project name: Santorini

Nomination: Great project of the Zamiski residential complex

Actual Status: Unrealized

Chief Architect and Team Members: Alexey Panin, Anna Podgornaya, Artem Artemov

Company name: Post Scriptum

Contact details: Odessa, st. Greek, 24

Description of project:

Сountry complex is made in the style of the island with the same name in Greece, known for its white square houses and beautiful scenery.

From ancient times it is believed that living near water has a good effect on the physiological and emotional state of man. That is why the residential complex "Santorini" will be a great choice for a family nest. Picturesque verandas, a swimming pool decorated with natural stone, a green area, playgrounds, and incredibly spacious and cozy apartments with sea views. The combination of these benefits will undoubtedly make their owners happy, and the implemented life support system will be a guarantee of safety and comfortable life.

Project location: Odessa

№20420,
Назва проекту: нове будівництво будинку сімейного типу з вбудованими приміщеннями громадського призначення та підземним паркінгом.
Номінація: Проект ЖК еліт-класу..
Категорія: Нереалізований житловий об'єкт.
Ведучий архітектор (ПІБ): Єксарев А.В.
Склад команди: головний спеціаліст (архітектор) Бабаджанян О.В.,
ведучий архітектор Бочарова А.В., архітектор Ткачова К.А., архітектор Боженова К.С.
Назва компанії: DEKART STUDIO.
Місто: Одеса.
Контактні дані: email: office@zars.ua. Телефон: +38 048 777 55 33. https://zars.ua/
Стислий опис проекту (до 1000 знаків):

Дім на Французькому бульварі, 29Б – це унікальний приклад висотного цегельного будівництва. Щоб зробити проживання більш комфортним і спокійним, ми передбачили лише 48 квартир у будинку.

Ми будуємо дім в одному з найзеленіших і мальовничих районів міста. До значущих місць і об'єктів міста можна дістатися пішки або за кілька хвилин автомобілем.

Для того, щоб мешканці будинку завжди мали можливість насолоджуватись чудовими краєвидами і свіжим повітрям, ми обладнали квартири просторими терасами і балконами.

Концепція будинку передбачає приватність мешканців. Саме тому ми не розташовували у дворі будинку ніяких об'єктів інфраструктури і торгово-офісних приміщень. Для них передбачено окремий вхід з фасаду будівлі, без перетину з простором мешканців.

Стіни будинку побудовані з червоної цегли та мають товщину більше 50 см. Це забезпечує рівень екологічного, температурного і звукового комфорту, недоступного при використанні інших будівельних матеріалів.

Все скління представлено топовими лінійками найкращого європейського виробника, що забезпечить будинкам привабливий зовнішній вигляд та чудові експлуатаційні властивості.

Будинок на Французькому бульварі 29б обладнано цілим комплексом передових автономних систем. У будинку встановлені сучасні світлодіодні лампи LED освітлення з датчиками руху.

По всій території будинку, враховуючи зовнішній периметр, двір, підземний паркінг, хол, ліфти і житлові поверхи, будуть встановлені високоякісні цифрові відеокамери спостереження зі зйомкою в Full HD.

Для маленьких мешканців ми ретельно продумуємо захоплюючий та безпечний дитячий простір на території біля будинку. Кожен проект дитячого майданчика - унікальний та естетичний.

Рік реалізації проекту: 4-й квартал 2022
Місце реалізації проекту: Одеська область, м. Одеса, Приморський район, провулок Спортивний, 4.
Площа проекту: 8161,41 м2, площа забудови: 816,88 м2.


Project Name: new construction of a family-type house with built-in public facilities and underground parking.
Nomination:
elite residential complex project
Category: Unsold residential building.
Head Architect: Yeksarev A.V.
List of Team Members: chief specialist (architect) Babadzhanian O.V., leading architect Bocharova A.V., architect Tkachova K.A., architect Bozhenova K.S.
Company's Name: DEKART STUDIO
Contact Details: email: office@zars.ua | telephone: +38 048 777 55 33 | https://zars.ua/
Short Description of the Project (max 1000 symbols).

Karkashadze House on French Boulevard, 29B is a unique example of high-rise brick construction. We have built less than 50 apartments in the house to make your living more comfortable and calm.

We are building a house in one of the greenest and most picturesque districts of the city with excellent ecology. Significant places and facilities of the city can be reached by foot or in a few minutes by car.

So that residents of the house can always enjoy the magnificent views and fresh air, we've equipped each apartment with a spacious terrace or balcony.

The concept of the house provides privacy for the residents. Therefore, there are no infrastructure facilities nor trade and office premises in the courtyard. The building has a separate exterior entrance enabling residents to enter the house separate from commercial tenants.

The walls of the house are built of red brick and have a thickness of more than 50 cm. This provides a level of environmental, temperature and sound comfort, inaccessible when using other building materials.

All glazing is produced by the first-class lines of the best European manufacturer, which will provide an attractive appearance and excellent performance properties.

The house at 29b Frantsuzsky Boulevard is equipped with a whole complex of advanced autonomous systems. The house is equipped with modern LED lighting with motion sensors.

Digital high-quality Full HD video cameras will be installed across all of the house, including the outside perimeter, the yard, the underground parking, the hall, the elevators and the residential floors.

We thoroughly think through fun and safe area for children on the house territory. Each playground project is unique, esthetic and is designed with interactive elements for both interesting and useful pastime for children of different ages.

Project Year: 4Q 2022
Project Location: Odessa region, Odessa, Primorsky district, Sports lane, 4.


№20531
Назва проекту: Tashkent City

Категорія: Нереалізовані

Категорія: Проект люкс-класу

Автори проекту: Білоцький О.В., Куцало О.Я.

Назва компанії: KYB Architects

Контактний телефон: +380(44)3844000; +380(67) 7784536

Е-mail: office@kybua.com

«Tashkent City» – Міжнародний діловий центр столиці Узбекистану, в рамках якого створюється зона ділової активності, яка об'єднує бізнес, апартаменти класу люкс і дозвілля.

Зона 1 – це частина містобудівного рішення «Tashkent City», реконструкції центру Ташкента. Нашій команді було вкрай важливо органічно інтегрувати комплекс в загальну ідею міста. Елітний житловий квартал втілив ідею створення урбаністичного еко-середовища, де житлові вежі символізують дерева, а "зелені" широкі променади між вежами об'єднують внутрішньо-дворовий простір комплексу з парковою зоною-ядром забудови.

За основу планувальних рішень секцій взяті узбецькі етнічні орнаменти, що дозволило сформувати динамічний образ будинків, а також відкрило унікальні види з вікон апартаментів.

Рік реалізації проекту: Стадія «Концепція»

Місцезнаходження проекту: Ташкент, Узбекистан

Площа: 182 500 м2

№20569
Назва проекту: Jenga

Номінація: Поект ЖК Еліт- класу

Ведучий архітектор: Валентин Уваров

Склад команди: Валентин Уваров, Андрій Соловйов

Назва компанії: Urban Experts

Контактні дані: 01601, Київ, вул. Мечникова, 2 (БЦ «Парус»), 13 поверх

Короткий опис проекту:Проєкт житлового комплексу з комерційною складовою в одному з центральних районів столиці. Архітектурні рішення вміло збільшують інсоляцію, а геометричні форми навмисно створюють ефект «зсуву» об'єкта (як у популярній грі "Дженга"), що в поєднанні з кольоровими ідеями оформлення фасадів одночасно привертають увагу, і в той же час гармоніюють з вітринами торгового-центру, розташованого в стилобаті комплексу. Незважаючи на значні обсяги комплексу (загальна площу 28 200 м2), експлуатована покрівля, з розташованими на ній дитячими майданчиками і зоною променаду, створює відчуття домашнього затишку і ізолює внутрішню територію комплексу від вуличного шуму.

Рік реалізації проекту: Концепція, 2020

Місце реалізації проекту: Україна
Project name: Jenga

Nomination: Residential architecture

Lead Architect: Valentyn Uvarov

List of Team Members: Valentyn Uvarov, Andrii Soloviev

Company name: Urban Experts

Contact details: 01601, Kyiv, str. Mechnikova, 2 (BC "Parus"), 13th floor

Brief description of project:

Project of a residential complex with a commercial component in one of the central districts of Kyiv. Insolation increased by proficient architectural solutions, and geometric shapes intentionally create the effect of "shift" of the object (as in the popular game "Jenga"), which in combination with color ideas of facades simultaneously attract attention and at the same time harmonize with shop windows of the trade center, located in the stylobate of the complex. Despite the large volume of the complex (total area of 28,200 m2), the accessible roof, with playgrounds and a promenade area, creates a feeling of home and insulates the interior of the complex from street noise.Project year: Concept, 2020

Project location: Ukraine

№20572
Назва проекту: Umbra Town

Номінація: ЖК Еліт-класу

Ведучий архітектор: Олександра Казимирська, Євген Карімов

Склад команди: Антон Галушкевич, Валентин Уваров, Андрій Соловйов

Назва компанії: Urban Experts

Контактні дані: 01601, Київ, вул. Мечникова, 2 (БЦ «Парус»), 13 поверх

Короткий опис проекту:Затишок.

Саме це спадає нам на думку, коли ми говоримо про дім.

Ми хочемо відчувати максимум спокою, комфорту та мати доступ до усіх необхідних (до речі, гарна кав'ярня є необхідністю, це ми добре відчули завдяки COViD-19) послуг та закладів – саме це відображає наш підхід до проектування житлових та багатофункціональних комплексів. Сучасні планувальні рішення гармонують із класичними пропорціями фасадів, а спокійний колір налаштовує на відпочинок та спонукає насолоджуватись життям в цьому кварталі бізнес-класу, де кожен може обрати простір, що підходить саме йому – апартаменти в 4-х поверхових будинках із власним паркінгом або таунхауси. Що б ви не обрали – ви отримуєте неперевершений комфорт – акустичний (так, під час проектування ми прораховуємо шумопоглинаючі властивості усіх матеріалів), естетичний (якість та колір матеріалів, ландшафтний дизайн території) та логістичний (логіка в пересуваннях та легкість в навігації комплексом).

До речі, портали (що підсвічується ввечорі) є ідеальним елементом навігації та розмежування внутрішнього простору комплексу від публічного простору.

Оцініть наш новий проєкт – Umbra Town.

Рік реалізації проекту: початок у 2021, концепція на затвердженні замовника

Місце реалізації проекту: Україна

Project name: Umbra Town

Nomination: Residential architecture

Lead Architect: Olexandra Kazymirska, Yevhen Karimov

List of Team Members: Anton Halushkevich, Valentyn Uvarov, Andrii Soloviev

Company name: Urban Experts

Contact details: 01601, Kyiv, str. Mechnikova, 2 (BC "Parus"), 13th floor

Brief description of project:

Comfort.

This is what comes to a mind when we talk about home.

We want to relax, to feel a comfort and get access to all necessary (by the way, a good coffee bar is a necessity, we all felt it well due to COViD-19) services and facilities - these words are reflecting our approach to the design of residential and multifunctional complexes. Planning solutions harmonize with the classic proportions of the facades and the calm color encourages you to enjoy life in this business-class quarter, where everyone can choose what they like - apartments in 4-storey buildings with private parking or townhouses. Whatever you choose - you get unsurpassed comfort - acoustic (yes, during the design we calculate the sound-absorbing properties of all materials), aesthetic (quality and color of materials, landscaping) and logistics (a simple logic in movement routes and navigation).

By the way, the portals (illuminated in the evening) is an ideal navigation element and can separate internal space of the complex from the public areas.

Enjoy our new project – Umbra Town.

Urban Experts - comfort as an ideology of projects.

Project year: start in 2021, concept at client's approval

Project location: Ukraine

№20576
Номінація : ЖК Еліт-класу

Назва проекту : Polo Villas Parklane

Ведучий архітектор та склад команди : Шонія Іраклій Давидович

Назва компанії : ФОП Шонія І.Д.

Місто : Дніпро

Контактні дані : +38063311688, +380634106381, e-mail: office@shoniya.com

Стислий опис проекту (до 500 знаків): Проект житлової малоповерхової забудови в межах Батумі. Унікальний для Батумі житловий комплекс клубного типу розташований в тихому місці, поза міського шуму і суєти, в оточенні мандаринових садів. Всього в житловому комплексі 50 будинків - таунхаусів сучасного стилю. Архітектура будинків прекрасно поєднується з природним ландшафтом. Розвинена інфраструктура і повна самодостатність комплексу надихають на активну насичене життя.

Рік реалізації проекту : 2020

Місце реалізації проекту : місто Батумі, Грузія

Площа проекту : 5 512 м.кв.

№20581
Назва проекту: Житловий комплекс Fort

Номінація: ЖК Еліт-класу

Категорія: Нереалізований житловий об'єкт

Автори проекту: Білоцький О.В., Куцало О.Я.

Провідні архітектори: Білоцький О.В., Куцало О.Я.

Назва компанії: KYB Architects

Контактний телефон: +380(44) 3844000; +380(67)7784536

Е-mail: office@kybarchitects.comУ мальовничому куточку української столиці будується елітний житловий комплекс «Fort». П'ятиповерхові будинки розміщуватимуться на схилі пагорба, а комерційні приміщення - у його підніжжя. З панорамних вікон кожної квартири відкривається прекрасний вид на зелену територію ландшафтного парку.

Головна особливість проекту - збільшення кута огляду завдяки наявності терас в кожній квартирі. Розвинена інфраструктура дасть жителям можливість доступу до всіх необхідних послуг не залишаючи територію RC Fort. Також для кожної квартири передбачено місце для паркування.

В обробці використані керамічні фасадні панелі, завдяки чому комплекс гармонійно вписується в навколишнє природне середовище. RC Fort - житловий комплекс елітного класу посеред зеленого оазису в мегаполісі.Місцезнаходження проекту: Україна, м. Київ

Площа: 19651 м²

№20602
Назва проекту: Комплекс зблокованих житлових будинків поблизу міста
Номінація: ЖК еліт- класу
Статус на поточний момент: Отримання дозволу на початок будівництва.Розроблено проект Головний архітектор проекту: Юлія Рогожина
Склад команди: Василь Стеблевець, Юлія Рогожина
Назва компанії: Студія архітектури і дизайну «Domum Group»
Контактні дані: Україна, м. Луцьк, просп.. Перемоги, 15. (097)9313003
Короткий опис проекту: Житловий комплекс на 37 будинків, з вбудовано-прибудованими господарськими приміщеннями та гаражами, запроектований на обмеженій території. Посадка має специфічну форму, тому що розроблений під форму ділянки. Фасад будинку виконано з недорогих матеріалів. Планування будинку забезпечує зручну орієнтацію вікон. На окремій ділянці розташовані господарські майданчики, спортивний та дитячий майданчик
Рік реалізаії проекту: Прогнозований рік реалізації 2020
Місце реалізації проекту: м.Луцьк, Волинської області

№20657
Номінація:
житловий комплекс еліт- класу

Назва проекту:
Тhe Snail Apartments

Ведучий архітектор (ПІБ):
Крістіна Малійова


Склад команди:
Олександр Попов, Рустам Горпенюк, Володимир Іванов, Ольга Чернова, Олександр Сімонов

Назва компанії:
archimatika

Місто:
Нью Йорк

Контактні дані:
ООО АРХІМАТИКА, 01054 Київ, Украіна, вул.Тургенєвська, 38, 5 пов.
тел.:+38(044) 228 77 28, факс:+38 (044) 486 90 04
info@archimatika.com http://archimatika.com

Стислий опис проекту (до 500 знаків)
The Snail Apartments - це 10-поверхова будівля на 30 квартир, розташована в Челсі, в декількох кроках від Хай Лайн, Хадсон Ярдс, ресторанів і театрів. Проект об'єднує архітектурні компоненти з двох кварталів. Старі нью-йоркські житлові будинки і сучасні скляні хмарочоси, створюючи комплекс, який адаптується до навколишнього середовища і вносить свій внесок, додаючи нову унікальну архітектуру.

Рік проекту
2019


Місце реалізації проекту
438 W 38th St, Нью-Йорк, США

Площа проекту:
2 950 м2
Made on
Tilda