№20004
Назва проекту: East Point.

Номінація
: Проект багатофункціональної будівлі.

Категорія: Нереалізований комерційний об'єкт.

Статус на поточний момент: Концепт.

ГАП та склад команди:
Мазіар Міан.

Назва компанії: Група компаній AVG.

Контактні дані: Адреса: м. Київ, пр.Соборності, буд. 15; тел.: +38 044 227 34 94.

Еmail: office@avg.ua; www.avg.ua

Опис проекту: Архітектори надихалися філософією скарбів, якими багаті грузинські гори. Як відомо, гори - це джерело дорогоцінних каменів і металів. Стилістичне рішення проекту було продиктовано формою гранованого діаманта - одного з найцінніших мінералів.

Концепція - Корпуси торгового центру схожі з мінералом з відточеними гранями, причому частина з них має скляний дах і стіни. Вхідна група являє собою ворота з стилізованого пісковика. Вечірнє підсвічування з мінливими сценаріями світла, як магніт, притягує погляди. Екологічні матеріали і сучасні технології піднімають проект на якісно новий рівень.

Місце реалізації проекту: Грузія.
№20031
Назва проекту: "Blurred border".

Номінація: Проект багатофункціональної будівлі.

Категорія: Нереалізований комерційний об'єкт.

Склад команди: Шумелда О.С., Цілінська І.С., Возняк В.В.

Назва компанії: Студія дизайну та архітектури O. M. SHUMELDA.

Контактні дані:
+38 098 825 11 08.

Еmail: kredens@ukr.net.

Опис проекту:
Перша зустріч завжди незабутня, чи то з людиною, чи з країною. Перетнувши кордон, ми одразу складаємо враження про країну. Хочеться, щоб знайомство з Україною не було стереотипним, а надихало. Тому, для нас важливим було не тільки спроектувати об'єкт, а й донести певний посил, що архітектура в Україні може бути "іншою".

Наше бачення — візитна карточка України - концептуальний проект прикордонного міні - автотерміналу "Blurred border", який включає в себе: кафе-ресторан; магазин; зону пікніка; відпочинкову дитячу зону; паркінг для автомобілів та автобусів;

Локація - живописна. Вільні просторі обрії полів із лугових квітів, ліси та діброви. При проектуванні, ми розуміли наскільки важливим є даний об'єкт в цій локації. Аби не порушувати тутешню природу, використали принцип зелених дахів. Виділили місце не тільки під комерцію, але й для дитячої відпочинкової зони та пікніка.

Дахи будівлі оснащені білими сонячними модулями від швейцарського дослідницького центру CSEM, у яких ефективність понад 10%. Раніше це вважалося практично неможливим, оскільки білі поверхні відображають більшу частину видимого світла. Модуль виглядає як великий білий аркуш паперу з захисною скляною поверхнею, тому його легко вписати в нашу концепцію будівлі.

"Blurred border" — це той випадок, коли форма доповнює суть. Наша будівля (паперовий літачок) як символ нових можливостей, бачень та змін, який задає певний напрям в країні та свідомості людей.

Майбутнє не можна передбачити, але його можна запроектувати. І ми, як архітектори і дизайнери, сьогодні маємо працювати не стільки над формою, скільки з ідеєю, культурним контекстом, задавати певний тон розвитку міста та країни і формувати ієрархію цінностей в суспільстві.

Місто: Україна, м. Львів.
№20073
Назва проекту: Центр Митрополита Андрея Шептицького.

Номінація: Проект багатофункціональної будівлі.

Категорія: Реалізований комерційний об'єкт.

Ведучий архітектор: Штефан Беніш, Майкл Іннераріті.

Склад команди: Юліан Чаплінський, Володимир Йосипчук, Ганжа Віталій, Ірина Паракуда, Катерина Ковальчук, Євгенія Петрич, Марія Щербакова, Наталія Дімітрієвич.

Назва компанії
: Behnisch Architekten, Chaplinskyy & Associates, AVR Development.

Контактні дані: адреса: м. Львів, вул. Лисенка, буд. 21, індекс 79008; тел.: +38 067 927 13 15.

Email: avr.architecture@gmail.com.

Опис проекту: Центр Митрополита Андрея Шептицького - це новітній інформаційно-ресурсний центр, котрий включає в себе бібліотеку, громадський простір, навчальні приміщення та приміщення адміністрації університету. Однин з основних гасел УКУ є відкритість, тому цей термін став головною ідеєю при проектуванні Центру Шептицького. З архітектурної точки зору, термін "відкритість" відіграє важливу роль у планувальній структурі будівлі, її взаємозв'язку з оточуючим середовищем. Простір центру є безбар'єрним, а заходи, що тут відбуваються є доступними також для маломобільних груп людей.

Місце реалізації проекту: Україна, м. Львів.

№20082
Назва проекту: "Bartolomeo Resort Town".

Номінація: Проект багатофункціональної будівлі.

Категорія: Нереалізований комерційний об'єкт.

Ведучий архітектор: Вадим Козлов.

Склад команди: Шинкаренко Ілля Вадимович.

Назва компанії
: ТОВ «РІВЕР ТАУН ДЕВЕЛОПМЕНТ»; наші забудовники — корпорація "Logos" (logos-corp.com) та "Строитель П" (www.stroitel-p.com).

Контактні дані: +38 050 42 01 443 — Ілля, генеральний директор; +38 099 745 93 45 — Катерина, маркетолог.

Email: barto.town@gmail.com.

Опис проекту: Місто-курорт Bartolomeo Resort Town — комплекс еліт-класу на березі Дніпра. До наших основних переваг ми сміливо зараховуємо локацію (85% апартаментів мають вид з вікна на річку), якість матеріалів (ми працюємо лише з найкращими представниками у своїй сфері: Reynaers, Laminam й інші), вже створену інфраструктуру. Приватний дитячий садок, готель, ресторани, власна паркова зона, спа-комплекс, дворівневий паркінг — це лише короткий перелік того, що чекає на усіх власників апартаментів в Bartolomeo Resort Town.

Місце реалізації проекту: Дніпро, Україна.


№20084
Назва проекту: Багатофункціональний комплекс "FOREST TOWERS".

Номінація: Проект багатофункціональної будівлі.

Категорія: Нереалізований комерційний об'єкт.

Ведучий архітектор: Рябоконь Вікторія Ігорівна.

Склад команди: Черткова Ольга Євгеніївна.

Назва компанії
: ТОВ «М.А.С. Групп».

Контактні дані: http://www.m-a-s-g.com.ua/, +38 095 797 26 34.

Email: m.a.s.group.ua@gmail.com.

Опис проекту: Житловий комплекс "Forest Towers" росташований в місті Атирау Казахстан, в західній частині мікрорайону "Жілгородок", який з трьох сторін омивається річкою Урал.

Основне завдання проекту - створення поліфункціонального комплексу для життя і дозвілля з високим рівнем комфорту.

Основна ідея - використання затінюють фасадних елементів, що нагадують крони дерев, створення відокремленого озелененого двору-променаду над стилобатной частиною, яка розділяє комерційні і житлові рівнів комплексу.

Комплекс є складною структурою з приміщень громадського та комерційного призначення, пов'язаних вертикально сходами і ліфтами з житловими рівнями. У підземному поверсі передбачені паркінги для жителів комплексу і для відвідувачів. У стилобатной частини, яка займає два поверхи, розташовуються: Центр сучасного мистецтва, торговий центр, ресторан, хол готелю, паркінг на 257 авто.

Для створення комфортних і безпечних зон відпочинку, дитячих майданчиків, комплекс розділений по висоті на дві частини променадом. На територію променаду можна потрапити з будь-якого рівня по сходах, ліфтів і зовнішнім пішохідним пандусах. житлові блоки Розміщення комфортабельних квартир запроектовано в трьох 6-ти і 7-ми поверхових житлових секція. Розміщення і поворот секцій виконаний з урахуванням інсоляції квартир і панорамних видів на річку. Кожна секція обладнана панорамним і вантажним ліфтами. На території променаду, під секцією, розташовані дитячі майданчики, захищені від опадів та сонця.

Місце реалізації проекту: м. Атирау, Казахстанм.


№20187
Назва проекту: Be the One.

Номінація: Проект багатофункціональної будівлі.

Категорія: Нереалізований комерційний об'єкт.

Ведучий архітектор: Юрець Сергій, Качай Інна.

Назва компанії
: Da Vinchi Group.

Контактні дані: адреса: 03151, м. Київ, вул. Ушинського, буд. 40, офіс 226; тел.: +38 067 414 22 33; сайт: davinchi.com.ua.

Опис проекту: Be the One – комплекс з апартаментами готельного типу, бізнес-центром класу «А», навчальним центром та власною інфраструктурою, що розташований у Києві. Тепер працювати, відпочивати, розвивати бізнес можна не виходячи з дому. Насолодитися вечірнім Києвом із просторої тераси, випити ранкову каву в престижному лобі, позайматися спортом у зручний час, повечеряти всією родиною в ресторані – усе це можливо у новому багатофункціональному комплексі.

Об'єкт розташований у Святошинському районі м. Києва, неподалік від станції метро «Житомирська».

Комплекс складається з двох основних частин (офісної та житлової), які розміщені на спільному стилобаті з підземним паркінгом. На 1 поверсі розташовано просторе лобі та приміщення комерційного призначення. На 2 поверсі заплановано фітнес-клуб для підтримки здорового способу життя. На 3 – навчальні зали та коворкінг, які сприятимуть реалізації активної політики освіти і професійної підготовки дітей та молоді. Вище розташовані офіси з балконами та панорамним заскленням, а у житловій частині – апартаменти різноманітного планування з терасами на верхніх поверхах.

Проектом передбачено наступні енергозберігаючі заходи: огороджувальні конструкції з підвищеним опором теплопередачі, мультифункціональні склопакети і вентиляція з рекуперацією тепла. Також передбачається використання автоматизованого інтелектуального управління інженерними системами будівель.

У будівництві комплексу планується застосування матеріалів з екологічними сертифікатами (EPD, FSC) та матеріалів повторного використання (наприклад, мінераловатний утеплювач фасаду і рами ПВХ-вікон зі вторинної сировини).

Місце реалізації проекту: м. Київ, Україна.

№20188
Назва проекту: CitySPACE.

Номінація: Проект багатофункціональної будівлі.

Категорія: Нереалізований комерційний об'єкт.

Ведучий архітектор: Юрець Сергій, Качай Інна.

Назва компанії
: Da Vinchi Group.

Контактні дані: адреса: 03151, м. Київ, вул. Ушинського, буд. 40, офіс 226; тел.: +38 067 414 22 33; сайт: davinchi.com.ua.

Опис проекту: CitySPACE – це багатофункціональний комплекс, що розташований у м. Києві на лівому березі р. Дніпро неподалік від великого транспортного вузла.

В процесі розвитку сучасного ринку нерухомості в Києві створення нового багатофункціонального комплексу є об'єктивною необхідністю соціальними потребами та містобудівними умовами Так з'явилось комфортне середовище для роботи та відпочинку водночас, що вміщає в собі офіси, коворкінги, апартаменти, магазини, кафе, ресторани, спортзал, тематичний канатний парк та ін.

Все це об'єднано єдиним громадським простором, що дає можливість людям з різним типом зайнятості об'єднуватись у єдиному робочому просторі, спілкуватися, обмінюватися ідеями та допомагати один одному.

На рівні землі по периметру будівлі знаходяться входи в будівлі та громадські заклади: магазини, кафе, спортзал. У внутрішньому контурі будівель двір – громадський та рекреаційний простір для працівників та гостей, піднятий на другий рівень. Це дає можливість всередині на рівні землі здійснювати загрузку та обслуговування кожної секції будівлі, непомітно для всіх. Також тут знаходиться паркінг на 60 машиномісць. По зовнішньому контуру будівлі пожежний об'їзд, з паркомісцями. З внутрішнього двору є виходи до озера через літню терасу та канатний парк.

На 1 рівні знаходяться кафе, ресторани та коворкінги. Всі вони мають виходи в спільний внутрішній двір, де проходитимуть масові заходи та зустрічі на відкритому повітрі.

На вищих рівнях (2-11) у всіх секціях, окрім найменшої, знаходяться науково-дослідні лабораторії та офісні приміщення з панорамними видами на місто та прилеглий лісопарк з озером.

В найменшій секції будуть знаходитись апартаменти різного рівня комфорту.

Верхня багаторівнева частина будівлі формує уступчастий рельєф експлуатованих покрівель. Ця конфігурація терас дає достатню освітленість внутрішнього двору та приміщення офісів, а також служить як рекреаційний простір для працівників та гостей. Земельна ділянка забудована максимально, тому покрівлі будуть «зеленими», з деревами, перголами для тіні. Озеленення виконує важливу екологічну роль, так як очищає повітря від пилу та насичує киснем, затримує воду та живить рослинність на покрівлі, зменшує нагрів покрівлі та економить на кондиціонуванні.

Комплекс матиме клас енергоефективності А+. В комплексі передбачено енергозберігаючі заходи: мультифункціональні склопакети, теплові насоси і вентиляція з рекуперацією тепла. Передбачається використання автоматизованих інтелектуальних систем управління інженерними системами будівель для підвищення енергоефективності використання енергії в приміщеннях.

Для економії електроенергії на системи опалення та вентиляції передбачено використання систем індивідуального контролю температури в приміщеннях. Ці системи контролюватимуть температуру, освітлення та роботу електричних пристроїв тільки в той час коли вони необхідні.

Місце реалізації проекту: Україна, м. Київ.

№20195
Назва проекту: Корпоративний кампус у м. Львів.

Номінація: Проект багатофункціональної будівлі.

Категорія: Нереалізований комерційний об'єкт.

Склад команди: Гладун Ігор, Мельник Оксана, Юзефик Роман, Юрій Мозіль

Назва компанії
: Space Art.

Контактні дані: +38 067 460 35 20.

Email: office.space.lviv@gmail.com.

Опис проекту: Будівля знаходиться в історичному ареалі міста Львова
Головним завданням команди було створення середовища для новаторів та прогресивної молоді. Корпоративний кампус – це нова сторінка в розвитку нашої команди. Гармонійне поєднання будівлі та ландшафту диктувало умови створення простору для людей.

Комплекс має дві функції : бізнес центр та кампус ( колівінг та апартаменти). На даху кампусу запроектована кав'ярня з відкритою терасою. Головне призначення бізнес центру - розвиток стартапів, читання лекцій, проведення масштабних конференцій, бізнес зустрічей та коворкінгу. Створюється реновація спортивних майданчиків та використання сходів до житлової частини кампусу як імпровізованих трибун.

В ядрі основи будівлі запроектовано зимовий сад, який забезпечує мікроклімат у приміщеннях. Сонячні панелі на даху офісної частини одночасно будуть виробляти електроенергію для освітлення будівлі, території та захистять комплекс від перегріву. Проектом передбачена система теплового насоса джерелом якого є "енергетичні" палі. Збір технічної води, яка використовується в господарських цілях кампусу, проводиться з усіх відкритих поверхонь комплексу. Передбачена система рекуперації повітря.

Площа проекту: 6 200 кв.м.

Місце реалізації проекту: м. Львів, Україна.

№20196
Назва проекту: Flatness.

Номінація: Проект багатофункціональної будівлі.

Категорія: Нереалізований комерційний об'єкт.

Склад команди: Віталій Воробей, Олексій Зволянський.

Контактні дані: +38 093 965 04 66.

Email: vorobeydesign@gmail.com.

Опис проекту: Публічний простір в зеленій зоні міста або за межею мегаполісу .Відкритий для всіх охочих відвідувачів. Будівля спроектована для розвитку творчого потенціалу сучасного мистецтва у всіх можливих його проявах. Передбачена арт галерея, виставковий зал. Зовні відкритий простір для легкості сприйняття і відчуття свободи думки. Територія задумана для відпочинку, а також з зоною для активного проведення часу катання на скейтборді і роллерблейдінга.

Масштаб, покриття і проектування дозволяють проводити різного роду івенти такі як фешншоу, перформанс, контести серед представників вуличної культури (скейтбординг, графіті, брейк-данс і т.д.) Одна з головних опор будівлі (стіна) служить для малювання графіті художниками (і не тільки художникам, а всім, хто б хотів себе проявити і спробувати).

«For all of us» слоган є філософією. Всього в чотирьох словах, в повній мірі розкривається вся ідея "Flatness".

Проект натхненний мульти-культурою Барселони. Місто в якому кожен зможе знайти своє. Ми спробували перенести дух свободи творення і споглядання в нашу роботу.

Площа проекту: Площа території 4 000 кв.м., площа будинку 310 кв.м.

№20198
Назва проекту: Мультифункціональна арена до Євробаскет 2015.

Номінація: Проект багатофункціональної будівлі.

Категорія: Нереалізований комерційний об'єкт.

Ведучий архітектор: Черкашин Антон Олександрович.

Склад команди: Антон Черкашин, Андріан Соколовський, Марія Харута, Ганна Абдураімова, Денис Авраменко, Сергій Медін, Максим Поляков.

Назва компанії: Вüro A24D.

Контактні дані: +38 067 209 45 45.

Email: cherkashyn@gmail.com.

Опис проекту: Арена знаходиться в 6,2 км від центру міста. Відстань до аеропорту - 1,4 км, до автовокзалу - 4 км. Вдале розташування арени Львова дозволить уникнути транспортного колапсу під час проведення масових заходів.

Місткість: 6 900 місць для баскетболу, 6 600 - концерти.

Поверховість: 5 рівнів.

Паркінг: 600+ паркомісць.

Інфраструктура: зони громадського харчування і торгівлі, інформаційно-діловий центр, офісні приміщення, бізнес-ложі для проведення ділових зустрічей.

За рік арена зможе прийняти 150 різних заходів - від спортивних подій до бізнес зустрічей.

Площа проекту: 24 489 м.кв.

Місце реалізації проекту: Україна, м. Львів, вул. Кульпарківська, буд. 226 Г.


№20205
Назва проекту: Будівництво автостанції за адресою вул. Галицький Шлях, буд. 5 в м. Чернівці.

Номінація: Проект багатофункціональної будівлі.

Категорія: Нереалізований комерційний об'єкт.

Ведучий архітектор: Стасюк Мар'ян Васильович.

Склад команди: Малеш О. Т., Шипілов О. П.

Назва компанії: ФОП «Стасюк М. В.».

Контактні дані: +38 097 788 53 30.

Опис проекту: Оскільки земельна ділянка знаходиться в межах підтоплення, влаштовується залізобетонне плато по контуру території, для можливості підняття території до рівня вулиці Галицький шлях, що також забезпечує зручну інфраструктуру автостанції.

Перед початком розробки території автостанції - було розширено вулицю Галицький шлях згідно з ДПТ м.Чернівці. Подальше розпланування витікало з розбивки ділянки на три зони:
•Споруда автостанції з перонами, вхідною та рекреаційною зонами;
•Пости посадки та висадки (19шт.);
•Майданчик міжрейсового відстою автобусів;

Ядром композиції є споруда автостанції з перонами та зоною для відпочинку, облаштованою лавками та смітниками. З Північної сторони, перед спорудою передбачено дорогу для маршрутного таксі з влаштуванням зупинки, з якої відвідувачі через вхідну зону потрапляють до приміщень автостанції. Пости посадки та висадки розміщені вздовж основної дороги. Вхідна зона умовно відділяється від рекреаційної смугою озеленення.

Згідно норм для обслуговування автобусів влаштовано пост технічного обслуговування та майданчик міжрейсового відстою (х35 автобусів). Також передбачена тимчасова стоянка на 10 машиномісць. Потоки автобусів, маршруток та автомобілів зображено на схемі руху транспорту. В основному рух на автостанції – односторонній, в межах майданчика відстою – двосторонній. Для забезпечення комфортнішої доступності для пішоходів запропоновано за межами ділянки влаштувати діагональні містки відносно вул.Галицький шлях. Покриття доріг – асфальт, майданчиків – мощення. Генеральний план вирішений у відповідності з діючими нормами та правилами. Входи в споруду орієнтовані на Північний-схід (зі сторони вхідної зони), Південний – схід (зі сторони відпочинкових майданчиків) Південний-захід (зі сторони перону) що в свою чергу утворює зручний зв'язок між усіма функціональними зонами. Споруда проста в плані – два квадрата, в першому – блок приміщень для відвідувачів - вхідна група з касами, зона очікування, буфет, камера схову, жіночі, чоловічі санвузли та кімната матері та дитини; в другому – блок приміщень для персоналу – адміністрація, кімната персоналу, кімната для відпочинку водіїв, допоміжні приміщення та санвузли для персоналу. Частою проблемою автостанцій є недостатня кількість кас, тому влаштовано 3 внутрішні каси при вході та 5 вуличних, які виходять на перон. В загальному структура проста та лаконічна. Об'ємно-просторове рішення відповідає функції споруди – прямолінійні форми, для влаштування навісів над перонами та майданчиком відстою, а також для забезпечення вимого щодо обмежень по висоті. Динаміка досягається шляхом пресічення в плані навісів над перонами. Ряди пілонів є конструктивним елементом і водночас надають монументальності, підкреслють вхід і є його орієнтиром для відвідувачів. Таким чином благоустрій території та об'ємно-просторове рішення споруди гармонійно вписується в навколишнє середовище, та утворюють зручний, сучасний та привабливий для відвідувачів вузол транспортної інфраструктури міста.

Площа проекту: 1,4869 Га.

Місце реалізації проекту: вул. Галицький Шлях, буд. 5 в м. Чернівці, Україна.


Роботи
№20001
Назва проекту: Visionary Residential Complex.

Номінація: Проект ЖК бізнес-класу.

Категорія
: Нереалізованний житловий проект.

Статус на поточний момент: Концепт.

Ведучий архітектор: Роман Амельченко.

Назва компанії:
Група компаній AVG.

Контактні дані
: Адреса: м. Київ, пр.Соборності, буд. 15; тел.: +38 044 227 34 94.

Email: office@avg.ua; www.avg.ua

Опис проекту: Виходячи з філософії поняття «візіонер» архітектурна концепція комплексу являє собою «око». З висоти пташиного польоту форму «ока» утворюють три житлових будинки, форма очей також знайшла своє відображення в фасадних рішеннях. Вікна, що нагадують бійниці, оформлені з направляючими козирками, вони висунуті і створюють враження спрямованого погляду, певної візії.

Концепція представленого житлового комплексу базується на гармонійній взаємодії людського розуму і підсвідомості, що дало можливість створити середовище, комфортну для життя людини - візіонера.

Місце реалізації проекту: Україна.
№20002
Назва проекту: Horizont Hotel and Business Center.

Номінація: Проект офісної будівлі.

Категорія
: Нереалізованний житловий проект.

Статус на поточний момент: Концепт.

Ведучий архітектор: Максим Шульга.

Назва компанії
: Група компаній AVG.

Контактні дані: Адреса: м. Київ, пр. Соборності, буд.15; тел.: +38 044 227 34 94.

Еmail: office@avg.ua; www.avg.ua

Опис проекту: Україна потребує нових та якісних рішень у сфері бізнес-центрів та готельних комплексів.

Головна ідея - валізи на багажній каруселі схожі на будівлі. А ще, у них так само як у будівель
різна наповненість, що і спонукає до створення комплексу, який можна наповнити в залежності
від потреб міста. Особливість даного комплексу - це можливость комбінування декількох
варіантів функціонального призначення в залежності від вектору розвитку району та міста.

Місце реалізації проекту:
Україна.
№20003
Назва проекту: Crystallum City.

Номінація: Проект ЖК бізнес-класу.

Категорія: Нереалізований житловий об'єкт.

Статус на поточний момент:
Концепт.

ГАП та склад команди: Шульга Максим.

Назва компанії: Група компаній AVG.

Контактні дані: Адреса: м. Київ, пр.Соборності, буд. 15; тел.: +38 044 227 34 94.

Еmail
: office@avg.ua; www.avg.ua

Опис проекту:
У першій чверті ХХІ століття єдине місце, куди можна втекти від зовнішньої реальності і знайти емоційну стабільність, - це природа. Архітектори намагаються зробити її ближче, використовуючи бионические тренди при проектуванні цілих житлових комплексів. В даному випадку була використана ідея замороженої краплі води. Ідея тріангуляції, простими словами, розбиття геометричного об'єкта на сегменти, така улюблена архітекторами AVG Grouр, знайшла ще одне значення.

Місце реалізації проекту: Україна.
№20004
Назва проекту: East Point.

Номінація
: Проект багатофункціональної будівлі.

Категорія: Нереалізований комерційний об'єкт.

Статус на поточний момент: Концепт.

ГАП та склад команди:
Мазіар Міан.

Назва компанії: Група компаній AVG.

Контактні дані: Адреса: м. Київ, пр.Соборності, буд. 15; тел.: +38 044 227 34 94.

Еmail: office@avg.ua; www.avg.ua

Опис проекту: Архітектори надихалися філософією скарбів, якими багаті грузинські гори. Як відомо, гори - це джерело дорогоцінних каменів і металів. Стилістичне рішення проекту було продиктовано формою гранованого діаманта - одного з найцінніших мінералів.

Концепція - Корпуси торгового центру схожі з мінералом з відточеними гранями, причому частина з них має скляний дах і стіни. Вхідна група являє собою ворота з стилізованого пісковика. Вечірнє підсвічування з мінливими сценаріями світла, як магніт, притягує погляди. Екологічні матеріали і сучасні технології піднімають проект на якісно новий рівень.

Місце реалізації проекту: Грузія.
№20005
Назва проекту: Slash Residential Complex.

Номінація: Проект ЖК бізнес-класу.

Категорія: Нереалізований житловий об'єкт.

Ведучий архітектор: Шульга Максим.

Склад команди: Шульга Іванна, Молєв Юрій, Мазіар Міан, Дмитро Дроботун.

Назва компанії: Група компаній AVG.

Контактні дані: адреса: м. Київ, пр. Соборності, буд. 15; тел.: +38 044 227 34 94; сайт: www.avg.ua.

Еmail
: office@avg.ua.

Опис проекту:
Slash Residential Complex – житловий комплекс нового покоління. Амбіційний проект повинен відображати поточні тренди світової архітектури, викликати вау-ефект і бути унікальним у своєму роді.

Розташування майданчика в історичному центрі Києва, всередині легендарного Арсеналу навіяло думку про скарб, захований всередині міської забудови. Що сьогодні являє найбільшу цінність для міської людини?

У першій чверті ХХІ століття єдине місце, куди можна втекти від зовнішньої реальності і знайти емоційну стабільність - це природа. Архітектори намагаються зробити її ближче, використовуючи біонічні тренди при проектуванні цілих житлових комплексів.

У даному випадку була використана ідея впалої краплі води, згідно з якою були отримані плавні, м'які півсфери, зібрані навколо місця падіння передбачуваної краплі. Кожна із бризок стала основою для подальшого формоутворення будівель. Оскільки проектом передбачено майданчик неправильної форми з окремим прилеглим елементом, це було враховано при падінні «бризок».

Концепція житлового ультрасучасного комплексу не могла обійтися без вичерпного набору функцій, необхідних для створення комфортної системи життєзабезпечення. На стилобатній частині, що об'єднала будинки- «бризки», розмістилися паркінг і комерційна частина, магазини, кафе, зони відпочинку.

Запропонований проект – це спроба створити житловий конгломерат, прообразом якого є частина живої природи – потужний і оригінальний хід для вирішення цих завдань.

Місце реалізації проекту: Україна.
№20007
Назва проекту: Торговий центр у Дрогобичі Львівська обл.

Номінація: Проект торгового центру.

Категорія:
Нереалізований комерційний об'єкт.

Склад команди: Губарь Сергій, Андрущак Назарій.

Назва компанії
: GAB ARCHITECTS.

Контактні дані
: +380 067 447 10 70.

Email: architectsgab@gmail.com.

Опис проекту:
Торговий центр запроектована в центральній частині міста Дрогобич. Будівля гармонійно вписується і сформоване середовище, а арки на фасаді підкреслюють історичність місця. Такий торговий центр урізноманітнює функціональне наповнення центру міста, та повинен стати місцем тажіння місцевих мешканців.

Місце реалізації проекту: м. Дрогобич. Львівська обл., Україна.
№20008
Назва проекту: Відпочинковий будиночок «Асгард».

Номінація: Проект у сфері готельного та туристичного бізнесу.

Категорія: Реалізований комерційний об'єкт.

Склад команди: Губарь Сергій, Аліна Губарь-Саніна.

Назва компанії: GAB ARCHITECTS.

Контактні дані: +380 067 447 10 70.

Email: architectsgab@gmail.com.

Опис проекту: Асгарди вписані так, що не зрубано ні одного дерева. В деяких будинках на балконі є отвори в підлозі, звідки ростуть дерева. Будинок стоїть на палях, з 3-х сторін фасади оббиті деревом, пофарбовані темним кольором, а одна сторона – це велике панорамне вікно, яке стирає межі між будинком та природою. Дуже цікаво відвідати цей будинок у різні пори року, та побачити як міняється краєвид за вікном та будинок ззовні.

Інтер'єр розроблений в сучасному стилі, використані природні матеріали. В будинку є все необхідне для комфортного відпочинку двох людей: комфортне ліжко з USB-зарядкою та LED-підсвіткою, кавова машина Nespresso, чайник, книга Хьюге, гардероб, та всі додаткові аксесуари. Також в будинку запроектована тепла підлога.

Місце реалізації проекту: Відпочинковий комплекс «Бухта Вікінгів» , с.Старе, Львівська обл., Україна.
№20009
Назва проекту: Відпочинковий будиночок «Вігрід».

Номінація: Проект у сфері готельного та туристичного бізнесу.

Категорія: Реалізований комерційний об'єкт.

Склад команди: Губарь Сергій, Аліна Губарь-Саніна, Андрущак Назарій, Рибак Юлія.

Назва компанії: GAB ARCHITECTS.

Контактні дані:
+380 067 447 10 70.

Email: architectsgab@gmail.com.

Опис проекту: Скандинавський стиль будиночку і величезне панорамне вікно створюють відчуття простору і стирають межі між будиночком і лісом.Це гарні апартаменти з двома спальнями, вітальнею та невеликою кухнею — чудове рішення для двох сімей або однієї великої родини. В одній кімнаті є велике двоспальне ліжко, а в іншій — три ліжка-трансформери (їх можна використовувати окремо або поєднати). Номер має величезні панорамні вікна. Звідки можна насолоджуватися краєвидами лісу на великій терасі біля будиночку.

Місце реалізації проекту: Відпочинковий комплекс «Бухта Вікінгів» , с.Старе, Львівська обл., Україна.
№20010
Назва проекту: Відпочинковий будиночок «Мідгард».

Номінація: Проект у сфері готельного та туристичного бізнесу.

Категорія: Реалізований комерційний об'єкт.

Склад команди: Губарь Сергій, Аліна Губарь-Саніна, Андрущак Назарій, Рибак Юлія.

Назва компанії: GAB ARCHITECTS.

Контактні дані: +380 067 447 10 70.

Email: architectsgab@gmail.com.

Опис проекту
: Архітектура це не лише камінь, цегла чи гарні меблі. Перш за все це простір, у якому хочеться жити, мріяти, розвиватися, виховувати своїх дітей і насолоджуватися естетикою того, що тебе оточує. Можливо спершу це лише одна кімната, одна будівля, але згодом це вже наші улюблені локації, міста та країни.Такий особливий простір, який дозволяє розпрямити плечі, вдихнути на повні груди та почуватися "у своїй тарілці" , ми прагнули створити в будиночках Huge.

У "Мідгарді" ви побачите ліжка-трансформери, на яких можна відпочивати як разом, так і окремо. У будиночку є ванна кімната з душовою кабіною. До ваших послуг — цілодобове обслуговування номерів.

Місце реалізації проекту: Відпочинковий комплекс «Бухта Вікінгів» , с.Старе, Львівська обл., Україна.
№20011
Назва проекту: Відпочинковий комплекс «Мармуровий палац».

Номінація: Проект у сфері готельного та туристичного бізнесу.

Категорія: Неарелізований комерційний об'єкт.

Статус на поточний момент: В процесі реалізації.

Склад команди: Губарь Сергій, Андрущак Назарій, Рибак Юлія.

Назва компанії: GAB ARCHITECTS.

Контактні дані: +380 067 447 10 70.

Email: architectsgab@gmail.com.

Опис проекту: Проектна пропозиція будівництва об'єкту в м. Моршин, Стрийського району, Львівської області передбачає, будівництво нового одноповерхового відпочинкового комплексу, облагородження існуючої території – замощення, улаштування газонів.

Проектована будівля складається з адміністративно-побутових приміщень та приміщення басейну . У даній будівлі розміщено відпочинкові приміщення та зал з басейном. Площа забудови становить – 1 185 м2.

Місце реалізації проекту: Україна, м. Моршин, Стрийський р-н, Львівська область.
№20012
Назва проекту: Торгівельно-офісний центр LA FABRICA.

Номінація: Проект торгового центру.

Категорія: Реалізований комерційний об'єкт.

Статус на поточний момент: На цьому етапі збудовано першу чергу будівництва, а саме будівля «Seconda».

Ведучий архітектор: Україна Олег Вікторович.

Склад
команди: Україна Лілія Вікторівна.

Назва компанії: Архітектурна майстерня «Україна Олег та Ліля».

Контактні дані: +38 067 632 94 90; +38 067 633 96 03.

Опис проекту: Об'єкт розташовано в центральній частині м. Дніпро. Дана будівля призначається для адміністративно-офісного використання, в плані має складну форму. Територію розробки багатофункціонального комплексу «La Fabrica», площею 0,2512 га розподіляє комплекс адміністративно-торгівельних будівель з 4-х черг будівництва.

Місце реалізації проекту: м. Дніпро, Україна.
№20013
Назва проекту: Ревіталізація заводу Ріхерта.

Номінація: Проект реконструкції.

Категорія: Нереалізований комерційний об'єкт.

Статус на поточний момент: Нереалізований.

Склад команди: Руслан Литвиненко, Інна Добровольська, Андрій Лесьо, Антон Вергун, Анна Васильєва.

Назва компанії: SHOVK.

Контактні дані: +38 (093) 750-73-70, +38 (063) 357-90-08, shovk.com

Опис проекту:
Мета проекту - зберегти визначний об'єкт культурної спадщини від руйнації або знищення. Розкрити потенціал будівлі заводу Ріхерта та прилеглої території, вписати об'єкт в тканину міста. Знайти баланс між економічною та комерційною доцільністю, потребами мешканців прилеглих житлових масивів, майбутніх мешканців житлових комплексів, що зводяться на сусідніх ділянках та містян загалом. Зацікавити та залучити інвесторів до реалізації проекту.

Ідея - оживити ділову та культурну активність місцевості, покращити мікроклімат і підвищити цінність прилеглих територіій, шляхом перетворення нині занедбаного об'єкту на громадський, рекреаційний та культурний центр.

Місце реалізації проекту: Україна, м. Київ.
№20014
Назва проекту: Автосалон та логістичний центр.

Номінація: Проект торгового центру.

Категорія: Нереалізований комерційний об'єкт.

Статус на поточний момент: Нереалізований.

Склад команди: Руслан Литвиненко, Антон Вергун, Андрій Лесьо.

Назва компанії: SHOVK.

Контактні дані: +38 (093)198-33-19, +38 (093) 750-73-70.

Опис проекту: Ділянка розташована на двадцятому кілометрі траси М03 (напрямок Харкова). На території розміщено логістичний центр, автосалон та станцію технічного обслуговування автомобілів, офісний центр, ресторан, рекреаційну зону, всі необхідні для експлуатації та обслуговування будівель допоміжні споруди, під'їзди та парковки.

Головна мета проекту - покращити інфраструктуру місцевості, розкрити потенціал ділянки, ефективно використати її сильні сторони, такі як розташування на перетині стратегічних транспортних шляхів та близькість до аеропорту Бориспіль.

Створити додатковий стимул для економічного розвитку місцевості. Спираючись на лаконічні архітектурні рішення, створити ефективну функціональну одиницю, не продукуючи візуального шуму. Забезпечити комфортне середовище для працівників та відвідувачів комплексу. Силует забудови доповнюється композицією озеленення, яке ізолює пішохідну та рекреаційну зону від проїжджої частини і створює затишну паркову атмосферу.

Місце реалізації проекту: Україна, м. Бориспіль.

№20015
Назва проекту: Житловий мікрорайон з підземно-наземними паркінгами та об'єктами соціально-побутового призначення та благоустроєм території.

Номінація: Інноваційний проект/еко.

Категорія: Нереалізований житловий проект.

Статус на поточний момент: Нереалізований проект.

Ведучий архітектор: Володимир Йосипчук.

Склад команди: Квич Віталій, Шклянка Назар, Беценко Олександр, Соха Оля, Музичук Юлія, Сенюк Вікторія.

Назва компанії: AVR Development.

Контактні дані: +38 097 847 23 47.

Email: avr.architecture@gmail.com.

Опис проекту: Концепція екологічно орієнтованого комплексу житлових кварталів на околиці Києва.

Проектування було розпочато з урбаністичного аналізу принципових схем забудови кварталів. Було обрано кілька варіантів типології забудови, котрі найбільш вдало розташовувалися на ділянці проектування. При подальшій роботі, було вдосконалено обрані варіанти, опрацьовано оптимальну посадку окремих секцій, що привело нас до нівелювання недоліків кожного типу забудови. Для прикладу, вдалося мінімізувати проглядання з вікон у вікна перелельних секцій при їх меридіальному розташуванні, оптимально зорієнтувати краєвид з вікон окремо стоячих секцій вищої висотності, та «відкрити» двори для кращого просторового сприйняття при «квартальній» забудові.

З розумінням вимог до кварталів, котрі будуть зводитися в наступні десятиліття, та надихаючись ідеями міста-саду Эбенезера Говарда, ми розмістили всередині району ландшафтний бульвар, на який нанизані внутрішні двори житлових кварталів, планованих шкільних та дошкільних закладів. Це рішення створить зелений центр, котрий буде доповнено значною кількістю громадських та соціальних зон для мешканців. Хороші пішохідні та візуальні зв'язки основного бульвару з розташованим поруч лісом, закладають перспективу збільшення забезпеченості майбутніх мешканців місцями для прогулянок та відпочинку. Зони рекреації, внутрішні двори та громадські зони обмежені для доступу автомобілів. Натомість довкола району буде влаштована зручна інфраструктура, із максимальною доступністю до будівель. Підземні автостоянки під кварталами, та окремо стоячий багаторівневий гараж забезпечать житлові квартали необхідною кількістю місць для паркування.

Інноваційні технології та інженерні рішення повинні відповідати вимогам стабільного екологічного розвитку і комфортного проживання в майбутньому. Оскільки, забудова такої значної території може тривати десятиліттями, то важливо на даному етапі закласти рішення, котрі через 10 років будуть буденністю – для прикладу, збір дощової води, повторне її використання, розумне освітлення, зарядки для електромобілів, тощо.

Місце реалізації проекту: м. Київ, селище Берковець, Україна.
№20016
Назва проекту: Комплекс «Містечко Підзамче».

Номінація: Проект ЖК бізнес-класу.

Категорія: Нереалізований житловий об'єкт.

Статус на поточний момент: Нереалізований проект.

Ведучий архітектор: Володимир Йосипчук.

Склад команди: Євгенія Петрич, Микита Макухін, Олександр Беценко, Олександр Петренко, Білинська Софія.

Назва компанії: AVR Development.

Контактні дані: +38 097 847 23 47.

Email: avr.architecture@gmail.com.

Опис проекту: Проект є частиною стратегії ревіталізації нефункціонуючих промислових зон у районі Підзамче міста Львова. На даний момент це територія із будівлями, частина з яких колись належали фабриці Бачевських, відомої своїми п'янкими напоями на території Австро-Угорської імперії. Ці будівлі мають історико-культурну цінність та будуть реконструйовані. Іншу частину споруд зведено в радянський період, вони мають утилітарне призначення та підлягають зносу.

Проектом передбачено умовний поділ ділянки на дві частини – громадську та житлову. Цей поділ заплановано виконати пішохідними алеями, котрі поєднають культурно-відпочинкові об'єкти. Одна із ключових інновацій – розміщення станції канатної дороги, яка відновить зв'язок між центром міста та районом Підзамче. Навколо станції канатної дороги заплановано сформувати новий центр старого міста, котрий стане місцем поєднанням ділової та туристичної активності.

Житлова частина – затишний замкнутий квартал гуманних масштабів із секціями низької поверховості, що забезпечує комфорт проживання мешканців. Архітектура комплексу із мансардними поверхами та даховими терасами буде доповнювати панораму Львова та вигляд із Високого замку.

Місце реалізації проекту: вул. Б. Хмельницького, 116, м. Львів, Україна.
№20017
Назва проекту: Офісний комплекс "Технопарк".

Номінація: Проект офісної будівлі.

Категорія: Реалізований комерційний об'єкт.

Статус на поточний момент: Реалізований проект.

Ведучий архітектор: Володимир Йосипчук.

Склад команди: Беценко Олександр – провідний архітектор.

Назва компанії: AVR Development.

Контактні дані: +38 097 847 23 47.

Email: avr.architecture@gmail.com.

Опис проекту: Мінімалізм - мати менше, бути більшим!
Існуюча будівля запроектована раніше і виконувала промислову функцію.
Відповідно до поставленого завдання неможливо було міняти, контури плану, але можливо вносити зміни в конструктив споруди та додати один поверх частина якого повинна бути використаною, як тераса.

Потрібно було знайти органічне рішення фасадів, яке найбільш відповідало планам будівлі та останнім тенденціям сучасної архітектури.

Основний акцент буде відігравати панорамний, скляний ліфт, який виходить за рамки споруди та розбиває її на дві частини. У темний час доби ніші вікон підсвічені із певним кроком, що підкреслить чітку структуру фасаду.Нижня частина будівлі представляє собою променаду, яка служить головним входом та терасою для кафе, яке знаходиться на першому поверсі.

Місце реалізації проекту: вул. Федьковича, м. Львів, Україна.
№20018
Назва проекту: Житловий комплекс «Сіті».

Номінація: Проект ЖК комфорт-класу.

Категорія: Реалізований житловий об'єкт.

Статус на поточний момент: Реалізований проект.

Ведучий архітектор: Олександр Беценко.

Склад команди: Квич Віталій, Петрич Павло, Петрич Євгенія.

Назва компанії: AVR Development.

Контактні дані: +38 067 927 13 15.

Email: avr.architecture@gmail.com.

Опис проекту: Основна ідея проекту, не переривати пішохідний зв'язок між житловим масивом та парком "700 річчя Львова" і створити архітектуру, яка зруйнує сприйняття будівлі як монотонної коробки. В рівні першого і другого поверхів споруда розбита на дві частини, що забезпечує наскрізний прохід та підсилює суспільний простір. У двір немає доступу автомобілів.

Під всією площею забудови влаштований підземний паркінг. Житлові поверхи та підземний паркінг розділяє перший поверх в якому влаштовані приміщення громадського обслуговування.

Споруда розбита по горизонталі на два блоки, верхній з яких повернутий відносно осі на кілька градусів, що створює цікаве архітектурне сприйняття будівлі. На 11-му поверсі влаштована експлуатована тераса з видом на місто та відпочинковою зоною для мешканців.

Місце реалізації проекту: м. Львів, Україна.
№20020
Назва проекту: Житловий комплекс "Central Park".

Номінація: Проект ЖК комфорт-класу.

Категорія: Реалізований житловий об'єкт.

Ведучий архітектор: Проектное бюро — ТАМ Мрия.

Назва компанії: KAN DEVELOPMENT.

Контактні дані: +38 (044) 247 57 48.

Email: office@kandevelopment.com.

Опис проекту: У 5 хвилинах ходьби від станції метро «Либідська», комплекс оптимально віддалений від місць шуму і забруднення, створюючи вдалі умови для комфортного і затишного проживання. Нові стандарти житла в проектах KAN Development, вже оцінені сотнями покупців квартир в ЖК «Паркове Місто», продовжать свою еволюцію в проекті Central Park.

Концепція проекту включає в себе всі умови, щоб кожен житель щодня прокидався з думкою, що його будинок - кращий в світі. В її основі наступні характеристики успішного житлового комплексу: створення затишного, закритого від зовнішнього шуму дворового простору; зручна транспортна схема; збереження і розвиток паркової зони комплексу; достатню кількість паркомісць і наявність гостьових стоянок далеко від території двору; наявність терас як видових, так і квартирних.

Місце реалізації проекту: м. Київ, вул. І. Кудрі, буд. 7, Україна.
№20022
Назва проекту: IQ BUSINESS CENTER.

Номінація: Проект офісної будівлі.

Категорія: Реалізований комерційний об'єкт.

Ведучий архітектор: Проектне бюро — ТАМ А. Пашенько.

Назва компанії: KAN DEVELOPMENT.

Контактні дані: +38 (044) 247 57 48.

Email: office@kandevelopment.com.

Опис проекту: Перший у Києві бізнес-центр класу «А+». Бізнес-Центр розташований у центрі міста на перетині бульвару Дружби Народів і вул. Сергія Струтинського — у місці, до якого однаково зручно добратися з будь-якої точки міста, як власним автомобілем, так і громадським транспортом. Така локація дозволяє максимально швидко і комфортно добиратися від бізнес-центру до аеропорту, а також основними магістралям міста, — бульвару Лесі Українки, Набережному і Столичному шосе, шосе на Конча Заспу.

«Розумний» бізнес-центр поєднує у собі статус та інноваційні технології. В IQ Business Center вперше будуть використані унікальні рішення у сфері інженерних мереж і фасадних систем. ДЛЯ VIP-ПЕРСОН ПЕРЕДБАЧЕНІ: окремий вхід; персональні ліфти; зона VIP-Паркування; сертифікований вертолітний майданчик на даху будівлі. ВЛАСНА ІНФРАСТРУКТУРА КОМПЛЕКСУ: фітнес-центр Sport Life; басейн (20 метрів); конференц-центр; ресторан; їдальня для співробітників і кафе; відділення банку; підземний паркінг на 229 автомобілів.

Місце реалізації проекту: Україна, м. Київ, вул. Болсуновська, буд. 13-15.
№20023
Назва проекту: Торгово-розважальний центр Ocean Plaza.

Номінація: Проект торгового центру.

Категорія: Реалізований комерційний об'єкт.

Ведучий архітектор: Проектне бюро — ТАМ А. Пашенько.

Склад команди: KAN DEVELOPMENT.

Контактні дані: +38 (044) 247 57 48.

Email: office@kandevelopment.com.

О
пис проекту: Либідська площа, на якій розташований торгово-розважальний центр, знаходиться у безпосередній близькості від історичної частини міста на перетині вулиць Велика Васильківська, Горького і бульвару Дружби Народів. Вулиця Велика Васильківська - найдовша історична торговельна вулиця Києва і є продовженням Хрещатика - центральної магістралі міста.

Яскрава сучасна архітектура із застосуванням новітніх фасадних медіа-технологій, благоустрій громадської площі перед торгово-розважальним центром, ультрасучасний дизайн інтер'єру, створений міжнародною компанією Chapman Taylor, велика розважальна складова, серед якої перший в Україні, унікальний парк розваг для дітей всесвітньо відомої мережі HAPPYLON і ретельний підбір кращих світових торговельних марок, дозволять створити у центрі Києва унікальне місце для покупок, відпочинку і розваг. 24 години на добу, 7 днів на тиждень торгово-розважальний центр буде приймати киян і гостей столиці.

Нашою метою є створення об'єкту найвищої якості з унікальним якорем. Неповторний публічний акваріум, який є найбільшим у Східній Європі, створює приголомшуюче враження у відвідувачів моллу.

Місце реалізації проекту: Україна, м. Київ, вул. Горького, буд. 176.
№20026
Назва проекту: Житловий комплекс "Tetris Hall".

Номінація
: Проект ЖК комфорт-класу.

Категорія:
Реалізований житловий об'єкт.

Ведучий архітектор: Проектне бюро— ТАМ А. Пашенько.

Назва компанії: KAN DEVELOPMENT.

Контактні дані: +38 (044) 247 57 48.

Email:
office@kandevelopment.com.

Опис проекту: ЖК «TETRIS HALL»— витончена будівля, з оригінальним рішенням фасадного скління, виконана в стилістиці сучасної світової архітектури. На ;першому поверсі розташована простора вхідна група, експлуатаційна служба, технічні приміщення. У підземній частині - трирівневий паркінг. Два верхні поверхи займають дворівневі пентхауси з суцільним склінням і панорамою на всю центральну частину столиці. Комплекс обладнаний сучасними технологіями для комфорту і зручності мешканців: безшумні швидкісні ліфти, підземний паркінг, служба ресепшн. У ЖК «Tetris Hall» передбачений комфорт і сервіс на рівні респектабельних світових апартаментів. Власна служба експлуатації та ситуації.

Місце реалізації проекту: Україна, м. Київ, вул. Ділова.
№20027
Назва проекту: БИЗНЕС КАМПУС B12 в UNIT.CITY.

Номінація: Інноваційний проект/еко.

Категорія: Реалізований комерційний об'єкт.

Ведучий архітектор: Проектне бюро — ТАМ А. Пашенько, KAN Development.

Назва компанії: Спільний девелопмент — UDP, KAN Development.

Контактні дані:
+38 (044) 247 57 48.

Email: office@kandevelopment.com.

Опис проекту: Площа кампусу В12 становить 16 900 м². У новій будівлі зможуть розміститися 1000 працівників і 10 тисяч відвідувачів щомісяця.

Резидентами кампусу стали, зокрема, Академія ДТЕК, підрозділ з цифрової трансформації Metinvest Digital Lab, Rabota.ua та інші компанії.

На першому поверсі з'явився майданчик для конференцій UNIT.Verse на 400 осіб.
Співдевелоперами та співінвесторами кампусу UNIT.City стали UDP і KAN Development.

Будівля відповідає стандарту «зеленого будівництва» американської системи LEED (Leadership in Energy and Environmental Design)». Інженерна інфраструктура нового кампусу спрямована на збереження енергії, водних ресурсів, зменшення викидів CO2 і поліпшення якості повітря всередині.

Місце реалізації проекту: Україна, м. Київ, вул. Сім'ї Хохлових, буд. 8.
№20028
Назва проекту: Office building in production.

Номінація: Проект офісної будівлі.

Категорія: Нереалізований комерційний об'єкт.

Склад команди: Ганна Папуша, Юрий Нос, ТОВ "Архітектурна майстерня "ПІН І К".

Контакти: м. Дніпро, вул. Д. Донцова, буд. 7; тел.:+380 50 182 72 95.

Еmail:
am.pinik@gmail.com.

Опис проекту: Сучасна офісна будівля на виробництві запроектована з урахуванням сучасних енергозберігаючих технологій. Матеріали і кольори підбиралися з урахуванням вологого балтійського клімату і недостатньої кількості сонця (особливо в осінньо-зимовий період).

У будівлі передбачені робочі кабінети, конференц-зали, переговорні кімнати, кафе-їдальня, бар. Зелена покрівля і відкриті тераси на поверхах дозволять співробітникам виходити, подихати свіжим повітрям, не витрачаючи зайвого часу.

Місце реалізації проекту: Україна, м. Озерки.
№20029
Назва проекту: Житлово-офісний комплекс з вбудовано-прибудованими приміщеннями та підземним паркінгом.

Номінація: Проект офісної будівлі.

Категорія: Реалізований комерційних проект.

Склад команди: Юра Король, Самір Худер, Олексій Шадиря.

Назвакомпанії: Capital Construction.

Контактні дані: http://capital-construction.com.ua, тел.: +38 044 426 10 60.

Опис проекту: Житлово-офісний комплекс з вбудовано-прибудованими приміщеннями та підземним паркінгом знаходиться в одному із найпривабливіших районів Києва – Голосіївському.

Будівля поєднує в собі сучасні технології будівництва, унікальну архітектуру і вигідне розташування, що створює гармонію і комфорт житлового середовища.
З 1-го по 4-й поверхи запроектовано комерційні, офісні приміщення. Житлові приміщення починаються з п'ятого поверху. На покрівлі 33 поверхового будинку – лаундж-зона для відпочинку з басейном. Підземний паркінг складається з дворівневого гаражу на 144 маш.місць. Проектні рішення житлово-офісного комплексу забезпечують дивовижні панорамні види з вікон на прекрасне місто.

Цей проект - зразок архітектури світового рівня, створений, щоб кожен день притягувати мільйони поглядів і служити ідеальним особистим простором для тих небагатьох, хто вибере його своїм будинком.

Місце реалізації проекту: Україна, м. Київ, вул. Антоновича, буд. 136-138.
№20030
Назва проекту: Відпочинковий комплекс "На небі".

Номінація: Проект у сфері готельного та туристичного бізнесу.

Категорія: Реалізований комерційний об'єкт.

Склад команди:
Шумелда О.С., Цілінська І. С., Возняк В.В.

Назва компанії: Студія дизайну та архітектури O. M. SHUMELDA.

Контактні дані: +38 098 825 11 08.

Email: kredens@ukr.net.

Опис проекту:
Проект "НА НЕБІ"– місце внутрішнього діалогу з природою. Це втеча від зовнішнього світу та пошук емоційного відновлення людини.

Відпочинковий комплекс є доповненням та своєрідним продовженням ландшафту, де будівля не відволікає від змісту. Це і було одним з найголовніших завдань, які ми ставили перед собою на початку проектування.

Просторі обрії Карпат та складний рельєф, з можливістю зсувів, диктували свої умови. Фасад,– не просто завершення будівлі – завдяки дзеркальності , простим формам та панорамним вікнам наче розчиняється та інтегрується в середовище. І, незважаючи на велику площу (загальна площа–1400 м2, з яких 920 м2– це площа забудови, 495 м2 площа озеленення та 390 м2 мощення), нам вдалося домогтися асиміляції архітектури та природи, зберегти настрій спокою та рівноваги.

Паркінг, технічні та складські приміщення ми розмістили на підземному рівні. Номери та усі адміністративні зони – перший та другий поверхи. Крім того тут є ресторан, сауна та просторі тераси. Номери розраховані на сімох людей і включають спальне місце, санвузол, невелику кухню та лаунж-зону.

Місце проекту: Буковель, Україна.
№20031
Назва проекту: "Blurred border".

Номінація: Проект багатофункціональної будівлі.

Категорія: Нереалізований комерційний об'єкт.

Склад команди: Шумелда О.С., Цілінська І.С., Возняк В.В.

Назва компанії: Студія дизайну та архітектури O. M. SHUMELDA.

Контактні дані:
+38 098 825 11 08.

Еmail: kredens@ukr.net.

Опис проекту:
Перша зустріч завжди незабутня, чи то з людиною, чи з країною. Перетнувши кордон, ми одразу складаємо враження про країну. Хочеться, щоб знайомство з Україною не було стереотипним, а надихало. Тому, для нас важливим було не тільки спроектувати об'єкт, а й донести певний посил, що архітектура в Україні може бути "іншою".

Наше бачення — візитна карточка України - концептуальний проект прикордонного міні - автотерміналу "Blurred border", який включає в себе: кафе-ресторан; магазин; зону пікніка; відпочинкову дитячу зону; паркінг для автомобілів та автобусів;

Локація - живописна. Вільні просторі обрії полів із лугових квітів, ліси та діброви. При проектуванні, ми розуміли наскільки важливим є даний об'єкт в цій локації. Аби не порушувати тутешню природу, використали принцип зелених дахів. Виділили місце не тільки під комерцію, але й для дитячої відпочинкової зони та пікніка.

Дахи будівлі оснащені білими сонячними модулями від швейцарського дослідницького центру CSEM, у яких ефективність понад 10%. Раніше це вважалося практично неможливим, оскільки білі поверхні відображають більшу частину видимого світла. Модуль виглядає як великий білий аркуш паперу з захисною скляною поверхнею, тому його легко вписати в нашу концепцію будівлі.

"Blurred border" — це той випадок, коли форма доповнює суть. Наша будівля (паперовий літачок) як символ нових можливостей, бачень та змін, який задає певний напрям в країні та свідомості людей.

Майбутнє не можна передбачити, але його можна запроектувати. І ми, як архітектори і дизайнери, сьогодні маємо працювати не стільки над формою, скільки з ідеєю, культурним контекстом, задавати певний тон розвитку міста та країни і формувати ієрархію цінностей в суспільстві.

Місто: Україна, м. Львів.
№20032
Назва проекту: Житловий комплекс сталого розвитку "Дубай Варф".

Номінація: Інноваційний проект/еко.

Категорія: Нереалізований житловий об'єкт.

Склад команди: Рибенчук Катерина, Москалюк Марія.

Контактні дані: тел.: +38 032 237 84 51; факс: 032 237 84 51.

Еmail: symmetry@mail.lviv.ua.

Опис проекту: Дубай Варф - транскультурний, динамічний квартал, який основано на принципах екологічного, соціального та економічного сталого розвитку. Традиційні методи охолодження та захист від перегріву переосмислено в сучасних матеріалах та дизайні. Клас енергоефективності споруди - А. Сонячні батареї забезпечять енергією район на 40%, що дозволяє зменшити витрати енергії в 3 рази порівняно з типовим житловим будинком в Дубаї.

Місце реалізації проекту: Аль-Джадаф, Дубай, ОАЕ.
№20033
Назва проекту: Житловий комплекс з будівлею - "вставкою" громадського призначення у Львові.

Номінація: Проект реконструкції.

Категорія: Нереалізований житловий об'єкт.

Склад команди: Микола Рибенчук, Олена Рибенчук, Марія Москалюк, Катерина Рибенчук.

Назва компанії
: Архітектурна майстерня "Симетрія".

Контактні дані:
+38 073 03 48 229.

Email: symmetry@mail.lviv.ua.

Опис проекту: Спочатку тут були лани, потім фабрика сільськогосподарських машин. Саме агрокультурна спадщина місця надихнула на створення протяжних будинків – ланів. Житловий комплекс вирішений двома трисекційними будинками та ще одною секцією, що ніби відкололася для забезпечення проїзду вулицею Голубовича. У будинку-вставці запроектований атріум динамічної форми для відкриття бокового фасаду історичної будівлі з вулиці, з атріуму та офісів. Крутий рельєф вулиці задав крок патерну та композиції фасаду.

Місце реалізації проекту:
Україна, м. Львів, вул. Городоцька, буд. 64.
№20034
Назва проекту: Житловий комплекс з будівлею - "вставкою" громадського призначення у м. Львові.

Номінація: Проект ЖК комфорт-класу.

Категорія: Нереалізований житловий об'єкт.

Ведучий архітектор: Бєляєв Тарас Вікторович.

Склад команди: Тарас Бєляєв, Святослав Гоцко, Оксана Липська, Марта Коновал, Галина Стрипа, Марічка Захарчишин.

Назва компанії
: "Проектна Майстерня Бєляєвих".

Email: office@ato-bel.com.ua.

Опис проекту: Даний проект є одним з двох переможців у всеукраїнському відкритому конкурсі на кращу проектну пропозицію житлового комплексу з будівлею - "вставкою" громадського призначення в історичному ареалі Львова неподалік центральної частини міста на вул. Городоцькій (переможець в номінації "житловачастина").

На ділянці існують споруди утилітарного призначення, які не мають історико - культурної цінності та підлягають зносу. Завдання конкурсу: зберегти та розвинути історичне середовище; відповідність нової архітектури масштабу середовища; функціональне використання простору, де враховані природні потреби людини у приватності та комфорті, затишне внутрішнє подвір'я; пріоритетність: пішохід - велосипед - автомобіль.

Містобудівне рішення - зведено до мінімуму примикання до існуючих будівель. Більшість торців житлових будинків навколишньої забудови залишаються експонованими та відіграють важливу роль у формуванні простору, його атмосфери та ідентичності.

Різноманітність просторів - вдалося сформувати п'ять виразно різних просторів, які формують єдину якісну мережу.

Житлові будинки - особливістю архітектури є наявність своєрідних "мезонінів", невеликих за розміром об'ємів з двосхилими дахами, що височіють над максимально лаконічними та раціональними головними об'ємами.

Збереження духу місця і пам'яті про історію ділянки - збереження відкритих торців оточуючих споруд, маркування силуету колишньої промислової споруди (яку буде демонтовано) за допомогою "білої лінії" на торцях і тильних стінах оточуючих споруд, використання в архітектурному вирішенні форм та матеріалів, що характерні для промислових об'єктів загалом і розташованих у Залізничному районі м. Львова зокрема.

Використання туристичного та культурологічного потенціалу ділянки - розміщення на ділянці оглядового майданчику, поєднаного з вертикальним озелененням однієї з глухих стін існуючих будинків. Доступ на цей майданчик передбачено із пішохідної площі. З майданчику можна буде розглянути розташовані поруч визначні об'єкти: собор св. Юра та церкву св. Ольги та Єлизавети, а також панораму міста і дахи прилеглої забудови. На оглядовому майданчику може бути розташований стаціонарний оглядовий бінокль.

Місце реалізації проекту:
Україна, вул. Городоцька, буд. 64, м. Львів.
№20035
Назва проекту: "Сусідство у Кротошині".

Номінація: Інноваційний проект/еко.

Категорія: Реалізований житловий об'єкт.

Склад команди
: Андрій Бєляєв, Тарас Бєляєв, Оксана Келеман, Дмитро Смалюк, Оксана Липська, Марта Коновал, Святослав Гоцко.

Назва компанії:
"Проектна Майстерня Бєляєвих".

Контактні дані: +38 063 832 69 25.

Email: symmetry@mail.lviv.ua.

Короткий опис проекту: "Єдність у різноманітті" - саме ця фраза найкраще характеризує запректовану нашою майстернею житлову групу "Communa Sweet Home" в селі Кротошин неподалік Львова. Згідно побажань замовника, архітектурне вирішення будинків в житловій групі мало водночас об'єднувати їх в єдину цілість і виражати ідивідуальнісь та неповторність кожної окремої сім'ї.

Праця над цим проектом стала для нас можливістю більш широко поглянути на питання екологічності, використовуючи не лише технічні та технологічні, але і соціальні засоби для зменшення впливу на навколишнє середовище.

Нестандартні підходи було застосовано ще на стадії продажу земельних ділянок. Ініціативна група засновників погодила з місцевою владою, що усі кошти, вилучені з продажу ділянок, будуть скеровані на ремонт під'їзної дороги від кільцевої Львова до житлової групи.

На подальших етапах, готовність майбутніх мешканців більш тісно між собою взаємодіяти дозволила суттєво зменшити площу замощення через продумане розташування гостьових та постійних стоянок, зменшити кількість необхідних локальних очисних споруд через спільне використання для двох сусідніх будинків, створити рекреаційний простір спільного користування через спільний викуп ділянки, що спершу була передбачена для проектування одного із будинків.

Зараз, після заселення перших мешканців, ми бачимо, що сформований простір підтримує бажання мешканців жити більш відкритою і об'єднаною спільнотою. Мешканці жваво використовують загальний простір житлової вулиці без шкоди для приватності кожного із помешкань.

Місце реалізації проекту: с. Кротошин, Львівська область, Україна.
№20036
Назва проекту: ЖК "Сонячна Рів'єра".

Номінація: Проект ЖК бізнес-класу.

Категорія: Реалізований житловий об'єкт.

Ведучий архітектор: Сушинський Василь Васильович.

Назва компанії:
ТОВ архітектурне бюро «Золотий Берег».

Контактні дані: +38 093 922 43 42 - Грицина Оксана.

Короткий опис проекту: ЖК «Сонячна Рів'єра» - проект бізнес-класу від «Укрбуд», який знаходиться у Дніпровському районі Києва. ЖК включає в себе два 30-поверхові будинки з елементами панорамного скління, що розташовані поруч із сучасною набережною. Усі квартири в «Сонячній Рів'єрі» будуть оснащені ексклюзивною для будинків «Укрбуд» системою розумного дому CLAP, яка комплексно забезпечує комфорт, безпеку та економію енергоресурсів. Поруч розташовані важливі об'єкти соціальної та торгової інфраструктури.

Площа проекту: 48722,80 кв.м.

Місце реалізації проекту: вул. Микільсько-Слобідська, буд. 1, м. Київ, Україна.
№20037
Назва проекту: Дерев'яний багатоповерховий готель.

Номінація: Проект у сфері готельного та туристичного бізнесу.

Категорія
: Нереалізований комерційний об'єкт.

Склад команди: Катерина Рибенчук.

Назва компанії: Архітектурна майстерня "Симетрія".

Контактні дані: +38 073 03 48 229.

Email: symmetry@mail.lviv.ua.

Короткий опис проекту
: Дерев'яна багатоповерхівка являє собою пористу висотну будівлю як поєднання вернакулярних структур з зеленими терасами в міському середовищі. Сьогодні важливість кожної ділянки землі завдяки швидкій урбанізації зумовлює популярність будівництва висотних будівель. Прогрес у будівництві з деревини дозволяє будувати багатоповерхівки з масивних дерев'яних колон до 12 поверхів. Комбінація 2-х модулів дозволяє створити пористу структуру висотних будівель з «отворами» - терасами для зелені.

Місце реалізації проекту: м. Гельсінкі, Фінляндія.
№20038
Назва проекту: Адаптивне повторне використання будівлі радянської епохи у Львові.

Номінація: Проект реконструкції.

Категорія: Нереалізований комерційний об'єкт.

Ведучий архітектор: Андрій Бєляєв.

Склад команди: Андрій Бєляєв, Святослав Гоцко, Дмитро Смалюк.

Назва компанії: "Проектна Майстерня Бєляєвих".

Контактні дані: +38 063 832 69 25.

Е-mail: office@ato-bel.com.ua.

Короткий опис проекту: Проектне завдання полягало у реконструкції радянської будівлі із перетворенням початкової функції "перукарня" на життєздатний та рентабельний арт-апарт-готель. Найважливішими для цього є два аспекти:формування реалістичної програми функціонування будівлі з подальшим її просторовим оформленням у зонування та розпланування поверхів та максимальне використання історичного і архітектурного контексту, а саме - факту розташування в архітектурно - виразній і знаковій для Львова будівлі колишньої перукарні "Чародійка" 1975 р. будівництва, що є місцем ностальгії за світлими сторонами радянського минулого у житті міста.

Основне тіло "Чародійки" пропонується зберегти у максимально автентичному вигляді, доповнивши фасади коробами для інтенсивного озеленення в'юнкими рослинами (плющ, виноград сорту вічі). Цими коробами планується доповнити існуючі сонцезахисні навіси. Зелень покликана створити атмосферу "завоювання" природою споруди, що довгий час стояла закинутою. В такий спосіб буде відображено і підкреслено історію об 'єкту. На головному фасаді також передбачено влаштування сонцезахисних конструкцій - своєрідної оболонки, покликаної, окрім сонцезахисту , актуалізувати архітектурний образ та додати приватності номерам готелю, орієнтованим на головний фасад.

Концепцією передбачено збереження окремих автентичних елементів інтер 'єру колишньої перукарні. Насамперед, це стосується поповерхових холів готелю де передбачено збереження підшивки стелі, характеру вітражних перегородок та факту наявності художнього вітражу при сходовій клітці. Окремі збережені меблі та світильники можуть бути відновлені і стати родзинками умеблювання номерного фонду.

Місце реалізації проекту: вул. Федьковича, буд. 40, м. Львів, Україна.

№20039
Назва проекту: Житловий комплекс у Рівному.

Номінація: Проект ЖК комфорт-класу.

Категорія: Реалізований житловий проект.

Склад команди: Андрій Бєляєв, Тарас Бєляєв, Оксана Келеман, Дмитро Смалюк, Оксана Липська, Святослав Гоцко, Марта Коновал, Марічка Захарчишин.

Назва компанії: "Проектна Майстерня Бєляєвих".

Контактні дані: +38 063 832 69 25.

Е-mail: office@ato-bel.com.ua.

Короткий опис проекту: Житловий квартал насправді стане першим етапом масштабної трансформації міста: комплексний розвиток понад 25 га в південній частині міста, поруч із його найбільшим водосховищем - озером Басів Кут. Команда проектантів також відповідала за концепцію цього розвитку. Відповідно до концепції, має з'явитися новий повноцінний район міста, добре інтегрований у міське ціле, що складається з переважно малих та середніх міських блоків (житлових кварталів). Загальний генеральний план передбачає будівництво більш ніж 25 житлових кварталів середньої поверховості, один бізнес-центр, спортивний комплекс та дитячий садок. Перші поверхи житлових будинків зарезервовані для комерційного використання та роботи.

Концепція розгортається навколо невеликого парку, організованого вздовж природного рельєфоутворення. Тут запропоновано так званий «rain garden» декількох взаємопов'язаних заболочених водойм для локального поглинання опадів з непроникних поверхонь всієї теритрої. Працюючи із складною топологією, вдалося знайти такий «вуличний малюнок», при якому вдається запобігти руху автомобіля на крутих схилах і влаштувати пішохідні та велосипедні мережі набагато більш зв'язаними та проникними, ніж автомобільні.

На противагу цілі досягнення максимальної інтенсивності забудови (що, на жаль, є нормою для будівельного ринку в Україні), компанія девелопер Fine City наполягала на реалізації принципів нового урбанізму та житлового середовища масштабного до людини. Це дозволило сформувати квартальну типологію, будівлі середньої поверховості та подвір'я без машин з можливістю паркування під ним.

Отже, головним завданням була розробка комфортного житлово-міського блоку з людськими масштабами у дуже архаїчному та ворожому до таких намірів регулятивному середовищі, що забезпечувало б прийнятний економічний результат для Замовника.

Місце реалізації проекту: м. Рівне, Україна.

№20040
Назва проекту: Житловий комплекс на острові Рибальський у м. Києві.

Номінація: Проект приватного будинку/котеджу.

Категорія: Реалізований житловий об'єкт.

Склад команди: Святослав Гоцко, Дмитро Смалюк, Ірина Курило.

Назва компанії: "Проектна Майстерня Бєляєвих".

Контактні дані: +38 063 832 69 25.

Е-mail: office@ato-bel.com.ua.

Опис проекту: Даний проект представляє конкурсну пропозицію на кращу забудову кварталу острова Рибальський у м. Києві. Концепцією передбачено забудова кварталу з влаштуванням функцій комерції, житла та культурного центру, який пропонується віддати для здачі в оренду великому якісному оператору книгарні.

Запроектовано не лише якірну функцію, а й містобудівну домінанту, яка завершує вул. Електриків та якісно ознаковує весь Рибальський острів. Домінанта дозволяє утворити повноцінні проколи та понизити поверховість кварталу. Ідея полягає у тому, що життєвий простір не ділиться категорично на публічний та приватний, а високий рівень комфорту мешканців досягається завдяки плавному перетіканні просторів від приватного до публічного із додаванням напівприватного та напівпублічного.

Будівля культурного центру складається із холу (містить атріумні сходи, що органічно витікають з тераси та забезпечують відвідувачам відчуття атмосфери перебування у маяку) та двох трирівневих блоків, сполучених містками на кожному рівні. Більший із блоків пропонується оператору великої книгарні, яка стала б культурним ядром Рибальського острова та була комерційно вигідною, оскільки аналогів повноцінних книгарень такого масштабу та якості у Києві немає. Менший блок пропонується розглядати як багатофункційні простори для читалень, виставок, проведення культурних та освітніх заходів. Функціональна організація будівлі культурного центру дозволяє порівневу здачу приміщень в оренду на початкових етапах забудови Рибальського острова до появи потужного оператора орендаря.

Загалом квартал складається із дев'яти секцій: якірної, трьох кутових і п'яти типових. У кварталі забезпечена диференціація житлового фонду за рівнем комфорту, а саме - якірна секція містить квартири підвищеного рівня комфорту.

Розташування вертикальних комунікацій забезпечує більш привабливу орієнтацію квартир, що важливо для житла такого рівня. Також запропоновано гнучке планування типової секції, яке передбачає варіант з 4-ма квартирами компактних площ, або варіант з 3-ма квартирами більшої кімнатності. Така опція даватиме можливість реагувати на зміну попиту на ринку нерухомості без зміни конструктиву та без втручання у інженерні мережі - змінюється лише фасад для формування літніх приміщень для кожної з квартир.

Місце реалізації проекту: Рибальський острів, м. Київ, Україна.
№20041
Назва проекту: Будівництво групи багатоквартирних житлових будинків з об'єктами соцкультпобуту та паркінгом.

Номінація: Проект ЖК бізнес-класу.

Категорія: Реалізований житловий об'єкт.

Склад команди: Стасюк Мар'ян Васильович,Бурдейна Євгенія Олександрівна, Чукля Аліна Віорелівна, Малеш Олег Тарасович.

Назва компанії: ТОВ "Цивільпромпроект".

Контактні дані: вул. Рівненська 5а, тел. (095) 458 35 94, (097) 788 53 30

Email: tpproekt@ukr.net.

Короткий опис проекту: Комплекс житлових будинків складається з дев'яти п'ятиповерхових блоків та паркінгу. Запроектовані житлові будинки однопроменеві, зблоковані між собою. Будівлі п'ятиповерхові , односекційні з підвалом. В підвальному поверсі розташовано водомірний вузол та електрощитову, що мають окремий вхід, а також нежитлові приміщення з окремими входами. З 1-5 поверхи запроектовано одно-, дво-, три-, п'яти- та восьмикімнатні квартири.

Місце реалізації проекту: м.Чернівці, Україна.
№20042
Назва проекту: Будівництво багатоквартирних житлових будинків з паркінгом.

Номінаці: Проект ЖК комфорт-класу.

Категорія: Реалізований комерційний об'єкт.

Ведучий архітектор:
Стасюк Мар'ян Васильович.

Склад команди:
Стасюк Мар'ян Васильович, Чукля Аліна Віорелівна, Гавриш Вікторія Ярославівна, Мамут-Лесь Олександра Дмитрівна.

Назва компанії: ФОП Стасюк М.В.

Контактні дані:
вул. Рівненська 5а, 2-й поверх, офіс №200 ; тел. +38 095 458 35 94.

Опис проекту: Комплекс житлових будинків складається з шести багатоквартирних житлових будинків (Блок 1,2,3,4,5,6) різної поверховості, з підземним паркінгом на 60 машино-місць. Проектом передбачено типову структуру об'ємно-планувальних рішень, а саме: в підвалі запроектовано паркінг, на першому поверсі - нежитлові приміщення, з 2-го по 7-ий, 8-ий та 9-ий поверхи запроектовано квартири, на останньому рівні передбачено технічний поверх.

Місце реалізації проекту:
м. Чернівці, Україна.
№20043
Назва проекту: Будівництво пожежного депо та багатоквартирного житлового будинку.

Номінація: Проект ЖК комфорт-класу.

Категорія: Реалізований житловий об'єкт.

Склад команди: Стасюк Мар'ян Васильович, Гавриш Вікторія Ярославівна, Бурдейна Євгенія Олександрівна, Данилюк Сергій Іванович.

Назва компанії: ТОВ "Цивільпромпроект"

Контактні дані: м. Чернівці, вул. Рівненська, буд. 5а; тел.: +38 095 458 35 94.

Опис проекту: Комплекс житлових будинків складається з чотирьох блоків, які розділені між собою антисейсмічними та деформаційними швама. Житлові будинки десятиповерхові, з паркінгом в підвальному поверсі. На першому поверсі запроектовано приміщення громадського призначення. З 2-го по 8-й поверхи запроектовано дво- та трикімнатні квартири. На 9-му 10-му поверхах запроектовано дво- та трикімнатні дворівневі квартири.
Виступаючі об'єми балконів та терас створюють динамічну форму будівлі.

Місце реалізації проекту: м. Чернівці, Україна.
№20044
Назва проекту: Будівництво групи багатоквартирних житлових будинків.

Номінація: Проект приватного будинку/котеджу.

Категорія: Реалізований житловий об'єкт.

Склад команди: Стасюк Мар'ян Васильович,Бурдейна Євгенія Олександрівна, Чукля Аліна Віорелівна, Малеш Олег Тарасович.

Назва компанії:
ТОВ "Цивільпромпроект".

Контактні дані:
м. Київ, вул. Рівненська, буд. 5а; тел.: +38 095 458 35 94.

Опис проекту:
Комплекс житлових будинків складається з дев'яти п'ятиповерхових блоків та паркінгу. Запроектовані житлові будинки однопроменеві, зблоковані між собою. Будівлі п'ятиповерхові , односекційні з підвалом. В підвальному поверсі розташовано водомірний вузол та електрощитову, що мають окремий вхід, а також нежитлові приміщення з окремими входами. З 1-5 поверхи запроектовано одно-, дво-, три-, п'яти- та восьмикімнатні квартири.

Місце реалізації проекту
: м. Чернівці, Україна.
№20045
Назва проекту: Будівництво багатоквартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями громадського призначення.

Номінація: Проект ЖК бізнес-класу.

Категорія: Реалізований комерційний об'єкт.

Склад команди: Стасюк Мар'ян Васильович,Нетреб'юк Василь Михайлович, Цвігун Людмила Василівна, Чукля Аліна Віорелівна.

Назвакомпанії: ТОВ "Цивільпромпроект"

Контактні дані: м. Чернівці, вул. Рівненська, буд. 5а; тел.: +38 095 458 35 94.

Опис проекту:
Житловий комплекс складається з чотирьох блоків. Проектом передбаченo підземний паркінг на 32 машино-місця, з допоміжними приміщеннями. На першому поверсі розташовані приміщення громадського призначення. На 2-8 поверхах розташовані одно-, дво- та трикімнатні житлові квартири. На 9-му та 10-му поверхах запроектовано дворівневі квартири дво-, три-, чотири- та п'ятикімнатні. Виступаючі об'єми балконів та терас створюють динамічну форму будівлі.

Місце реалізації проекту: м. Чернівці, Україна.
№20046
Назва проекту: Будівництво багатоквартирного житлового будинку з об'єктами соцкультпобуту.

Номінація: Проект ЖК бізнес-класу.

Категорія: Реалізований комерційний об'єкт.

Склад команди: Стасюк Мар'ян Васильович, Нетреб'юк Василь Михайлович.

Назва компанії: ТОВ "Цивільпромпроект".

Контактні дані: м. Чернівці, вул. Рівненська, буд. 5а; тел.: +38 095 458 35 94.

Опис проекту: Житловий будинок складається з 2 блоків. Проектом передбачено одно-, дво- і трикімнатні квартири, загальною площею 2 289 м2. У житловому всього 126 квартир. Зовнішній об'єм споруди формується виступаючими елементами, вхідна группа виконана з чорно-білих навісних панелей.

Місце реалізації проекту: м. Чернівці, Україна.
№20058
Назва проекту: Офісна будівля на вулиці Федьковича у Львові.

Номінація: Проект офісної будівлі.

Категорія: Нереалізований комерційний об'єкт.

Ведучий архітектор:
Андрій Бєляєв.

Назва компанії
: Проектна Майстерня Бєляєвих (ATO-Bel Architects).

Контактні дані: +38 093 947 67 55.

Опис проекту: Проект розробляється для ділянки в одному з ділових центрів Львова. Будівля проектується на місці житлового будинку, зведеного у Австро-Угорський період, що в останні роки використовувався як офіс. Аналіз виявив недоцільність збереження цього будинку, зважаючи на містобудівну ситуацію та неможливість приведення до вимог сучасної офісної будівлі.

Проектом передбачено максимально ефективне загосподарювання ділянки зі збереженням великої кількості вуличного простору для потреб рекреації працівників та відвідувачів. Для цього на останніх поверхах передбачено просторі, інтенсивно озеленені дахові тераси а відкритий паркінг на 9 автомобілів розміщено під частиною будівлі на колонах.

Будівлю запроектовано таким чином, що вона водночас продовжує блакитну (карнизну лінію) історичної забудови і забезпечує плавний перехід до значно більшої за масштабом і вищої будівлі, що має бути зведена західніше ділянки опрацювання.

Планувальне рішення покликане мінімізувати площу комунікаційних просторів з тим, що усі добре освітлені зони будівлі можуть використовуватися як офісні приміщення.
В партері будівлі передбачено заклад громадського харчування, з вікон якого забезпечується неформальний соціальний контроль не лише за вулицею, але й за внутрішнім подвір'ям.

Радіальна форма південного фасаду наслідує історично-сформований характер благоустрою і проїздів до відкритих наземних паркінгів при сусідніх будинках. Щоб уникнути неестетичної сегментації кола на лінійні фрагменти засклення, вікна влаштовано у "зіркоподібний" спосіб, що також забезпечує цікаві віддзеркалення оточуючих будівель і озеленення у дворі.

Місце реалізації проекту: Україна, м. Львів, вул. Федьковича.
№20059
Назва проекту: Готель на пляжі в Грибовці.

Номінація: Проект у сфері готелю та туристичного бізнесу.

Категорія: Нереалізований комерційний об'єкт.

Склад команди:
Дмитро Сівак, Стефан Гуртовой.

Назва компанії
: Sivak + Partners.

Контактні дані: +38 093 526 86 36.

Email: mail@dmitriysivak.com.

Опис проекту: Композиція комплексу імітує традиційну для Одеси схему літнього відпочинку - легкі сезонні індивідуальні споруди на 1 сім'ю - але збирає їх на загальній платформі, в якій розміщуються кафе і адміністрація. «Колиби» зібрані з металоконструкцій з навісними перфорованими віконницями.

Місце реалізації проекту: Грибовка, Україна.
№20060
Назва проекту: Багатоповерховий житловий будинок з вбудованими приміщеннями громадського призначення та паркінгом.

Номінація: Проект ЖК комфорт-класу.

Категорія: Нереалізований житловий об'єкт.

Ведучий архітектор: Стасюк Мар'ян Васильович.

Склад команди:
Малеш О. Т.

Назва компанії
: ФОП «Стасюк М.В.».

Контактні дані: +38 097 788 53 30.

Опис проекту: Даними проектними рішеннями передбачено нове будівництво житлового будинку з вбудованими приміщеннями громадського призначення та паркінгу. Ділянка під будівництво розташована за адресою вул. Маршала Павла Рибалка, в м. Чернівці, що відноситься до Шевченківського району та знаходиться у системі вулиць з автомобільним рухом, що забезпечує зручний під'їзд до об'єкта. Цільове призначення землі – для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку із вбудованими громадськими приміщеннями та паркінгом.

Вхід до житлової частини будинку зорієнтовано на південний схід, вхід до громадської частини будинку зорієнтовано на північ.

За 0,000 прийнятий рівень підлоги першого поверху, що відповідає абсолютній відмітці: +241,5.

Житловий будинок трьохповерховий з горищем та цокольним поверхом. Висота цокольного поверху 3,3 м (від підлоги до підлоги). Висота 1-го поверху становить 3,3 м (від підлоги до підлоги). Висота з 2-го - 3-ий поверхи становить 3,0 м (від підлоги до стелі). На 1-ому поверсі запроектовано приміщення громадського призначення. З другого по третій одно-, двох- трьохкімнатні житлові квартири. При всіх зовнішніх входах до житлового будинку передбачено тамбури, розмір яких відповідає вимогам п.6.13 ДБН В2.2-17:2006.

Основні входи до будівлі запроектовані з зручними підходами та оптимальними розмірами, які враховують можливість доступу в будинок всіх розрахункових категорій відвідувачів. Для інвалідів та інших маломобільних груп населення входи обладнані пандусами згідно з вимогами ДБН В 2.2-17, що забезпечує можливість підйому інваліда на рівень входу до першого поверху будинку.

Підходи та під'їзди до будинку передбачені з прилеглих вулиць і внутрішнього двору та облаштовані таким чином, щоб не перешкоджати під'їзду пожежних, санітарних машин та пересувної техніки комунальних служб.

Огороджувальні конструкції житлового будинку запроектовано із застосуванням матеріалів, що задовольняють вимоги енергозбереження і пожежної безпеки згідно з ДБН В.1.-7. Дахи запроектовано з організованим водостоком згідно з ДБН В 2.6-14. Евакуація людей здійснюється згідно з нормами передбаченими ДБН В.1.1.7-2016 «Пожежна безпека об'єктів будівництва».

Місце реалізації проекту: вул. Маршала Павла Рибалка, буд. 17, м.Чернівці, Україна.
№20061
Назва проекту: Багатоквартирний житловий будинок.

Номінація: Проект ЖК комфорт-класу.

Категорія: Нереалізований житловий об'єкт.

Ведучий архітектор: Стасюк Мар'ян Васильович.

Склад команди:
Чукля А. В.

Назва компанії
: ФОП «Стасюк М.В.».

Контактні дані: +38 097 788 53 30.

Опис проекту: Проектними рішеннями передбачено будівництво п'ятиповерхового житлового будинку. Ділянка на якій планується нове будівництво житлового будинку, знаходиться в південній частині м. Чернівці, яка належить до Шевченківського району, знаходиться у системі вулиць з автомобільним рухом, що забезпечує зручний під'їзд до об'єкта.

Запроектований житловий будинок складається з одного об'єму та має одну загальну вхідну групу. Будівля п'ятиповерхова з підвалом. В підвальному поверсі запроектовано паркінг на 9 машино-місць для мешканців будинку , електрощитова та водомірний вузол.

На першому поверсі передбачено хол, ігрова та приміщення для самоорганізації жильців будинку. З 2-го по 5-й поверхи запроектовано одно-,дво- та трьохкімнатні квартири. Основні входи до житлового будинку запроектовано із зручним підходом та оптимальними розмірами, які враховують потреби всіх розрахункових категорій відвідувачів.

Для маломобільних груп населення при вході до житлового будинку влаштований пандус, який відповідає вимогами ДБН В 2.2-17, та забезпечує можливість підйому інваліда на рівень входу першого поверху. При основному вході влаштований тамбур з габаритними розмірами відповідно до вимог ДБН В2.2-17. Підходи та під'їзди до будинків передбачені (північно-східна сторона згідно генплану) та облаштовані таким чином, щоб не перешкоджати під'їзду пожежних, санітарних машин та пересувної техніки комунальних служб.

Огороджувальні конструкції будівель запроектовано із застосуванням матеріалів, що задовольняють вимоги енергозбереження і пожежної безпеки згідно з ДБН В.1.-7.

Дахи запроектовано з організованим водостоком згідно з ДБН В 2.6-14. Евакуація людей здійснюється згідно з нормами передбаченими ДБН В.1.1.7 «Пожежна безпека об'єктів будівництва».

Місце реалізації проекту: вул. Кобринської Наталії, буд. 7-Б, м.Чернівці, Україна.
№20062
Назва проекту: Житловий комплекс.

Номінація: Проект ЖК комфорт-класу.

Категорія: Нереалізований житловий об'єкт.

Ведучий архітектор: Стасюк Мар'ян Васильович.

Склад команди:
Малеш О. Т.

Назва компанії
: ФОП «Стасюк М.В.».

Контактні дані: +38 097 788 53 30.

Опис проекту: Проект виконаний у відповідності з основними ДБН В.2.2-15-2005 Будинки і споруди. Житлові будинки, ДБН В.1.1-7-2016 Пожежна безпека об'єктів будівництва та іншими діючими нормами і правилами.

Ділянка на якій планується нове будівництво житлового будинку знаходиться в південно-західні частині м. Чернівці за адресою М.Ткача, 15, та належить до Шевченківського району міста.

Ділянка знаходиться в системі житлової вулиці (М.Ткача) з автомобільним рухом, що забезпечує зручний під'їзд до неї. Рельєф ділянки із помірним ухилом, загальний перепад висот вздовж ділянки складає 2 м.

Основні планувальні рішення, обумовлені наступними факторами:
- розташуванням основної будівлі у відповідності з врахуванням рози вітрів;
- виконанням санітарних і протипожежних вимог;
- ув'язкою проектних рішень з існуючою забудовою.

Проектними рішеннями передбачено будівництво житлового будинку та підземного паркінгу на 17 машиномісць. Запроектований житловий будинок складається з одного житлового блоку, який має тільки один під'їзд. Будівля трьохповерхова з цоколем. В цокольному поверсі розташовано паркінг на 17 машиномісць.

У внутрішньому дворі передбачений благоустрій прибудинкової території. Основний вхід до житлового будинку запроектовано з південного сходу, облаштований зручним підходом та оптимальними розмірами, які враховують потреби всіх розрахункових категорій відвідувачів.

Для маломобільних груп населення при входах до житлового будинку влаштовані пандуси, які відповідають вимогами ДБН В 2.2-17, та забезпечують можливість підйому інваліда на рівень входу першого поверху. Також при основних входах передбачено тамбур з габаритними розмірами відповідно до вимог ДБН В2.2-17. При проектуванні житлового будинку була розпланована прибудинкова територія із максимальним врахуванням особливостей земельної ділянки та потреб мешканців будинку. На ділянці передбачається встановлення тротуару, заїздів-пандусів для МГН на територію, влаштування майданчиків для відпочинку дитячого, дорослого населення, занять спортом із травмобезпечним покриттям та сучасними малими архітектурними формами, також передбачено відведення частини території для вліштування майданчику під сміттєзбірні контейнери. Підходи і під'їзди до будівлі не перешкоджають під'їзду пожежних, санітарних машин. Благоустрій прибудинкової території (ділянки), у тому числі конструкція мощення, організація озеленення, розташування малих архітектурних форм, забезпечує безпечне пересування пішоходів, можливість руху і розвороту транспорту.

Місце реалізації проекту: вул. М. Ткача, буд. 15, м. Чернівці, Україна.

№20063
Назва проекту: Малоповерхові багатоквартирні житлові будинки.

Номінація: Проект ЖК комфорт-класу.

Категорія: Нереалізований житловий об'єкт.

Ведучий архітектор: Стасюк Мар'ян Васильович.

Склад команди:
Чукля Ф.В., Бурдейна Є.О.

Назва компанії
: ФОП «Стасюк М.В.».

Контактні дані: +38 097 788 53 30.

Опис проекту: Проектними рішеннями передбачено будівництво зблокованих малоповерхових багатоквартирних житлових будинків. Ділянка на якій планується нове будівництво багатоквартирних житлових будинків, знаходиться в південно-західній частині м. Чернівці по вулиці Горіхівська, що належить до Шевченківського району міста, у кварталі обмеженому вулицями Горіхівська, Шишківська, Глибоцька та Вашківська.

Ділянка під будівництво перебуває у системі вулиць з автомобільним рухом,що забезпечує зручний під'їзд до об'єкту. Під'їзд до ділянки здійснюється з вулиці Горіхівська та вул. Шишківська. З метою формування повноцінної квартальної забудови проектом передбачено будівництво багатоквартирних житлових будинків та будівлі громадського призначення, яка є врізана в рельєф, завдяки прийнятим проектним рішенням при формуванні забудови влаштовано центрально видову вісь - алея, яка відкриває пам'ятку місцевого значення - Михайлівську церкву.

Основні входи до житлових будинків запроектовано з внутрішнього двору (північно-східної та південно-східної сторони відповідно до генерального плану),вхід до будівлі громадського призначення зорієнтовано на схід, із зручними підходами та оптимальними розмірами, які враховують потреби всіх розрахункових категорій відвідувачів.

Для маломобільних груп населення при вході до житлового будинку влаштований пандус, який відповідає вимогами ДБН В 2.2-17, та забезпечує можливість підйому інваліда на рівень входу першого поверху. При основному вході влаштований тамбур з габаритними розмірами відповідно до вимог ДБН В2.2-17. Підходи і під'їзди до будівлі не перешкоджають під'їзду пожежних,санітарних машин. При проектуванні забудови була розпланована прибудинкова територія із максимальним врахуванням особливостей земельної ділянки та потреб мешканців будинку зберігаючи природне середовище. На ділянці передбачено влаштування зон для відпочинку дитячого, дорослого населення, занять спортом із травмобезпечним покриттям і сучасними малими архітектурними формами. Благоустрій прибудинкової території (ділянки), у тому числі конструкція мощення, організація озеленення, розташування малих архітектурних форм, забезпечує безпечне пересування пішоходів, можливість руху і розвороту приватного та комунального транспорту.

Місце реалізації проекту: вул. Горіхівська, буд. 25, м.Чернівці, Україна.

№20064
Назва проекту: Багатоквартирний житловий будинок з приміщеннями громадського призначення.

Номінація: Проект ЖК комфорт-класу.

Категорія: Нереалізований житловий об'єкт.

Ведучий архітектор: Стасюк Мар'ян Васильович.

Склад команди:
Мамут-ЛесьО. Д., Мамут В. Д., Гавриш В. Я.

Назва компанії
: ФОП «Стасюк М.В.».

Контактні дані: +38 097 788 53 30.

Опис проекту: Житловий будинок 9-ти поверховий з мансардою. В цокольному поверсі запроектовано паркінг на 13 машино-місць. На першому та другому поверсі запроектовані торговельні зали магазинів з продажу не продовольчих товарів в яких перебуває працюючий персонал. З третього по дев'ятий поверхи передбачено одно та двох кімнатні квартири. Детальний набір приміщень див. комплект креслень архітектурних рішень. Висота поверхів становить - цокольного поверху (від підлоги до підлоги) - 3,0 м. З першого по другий поверхи- 3,6 м. З третього по восьмий поверхи- 3,0 м. Висота житлових приміщень внутрішньо квартирних коридорів, санвузлів та інших підсобних приміщень від підлоги до стелі – 2,7 м. Ширина коридорів між торцем коридору і сходами - 1,65 м.

Виконання санітарно-гігієнічних вимог при проектуванні житла здійснено до умов фізико-географічного районування території України і включає в себе вимоги до інсоляції, природнього освітлення, провітрювання приміщення, захисту від шуму, вібрації згідно СанПин 2605 та інших нормативних документів. При проектуванні житлового будинку була розпланована прибудинкова територія із максимальним врахуванням особливостей земельної ділянки та потреб мешканців будинку зберігаючи природне середовище. На території ділянки всі об'єкти, що знаходяться в межах червоної лінії підлягають демонтажу. На ділянці запроектовано майданчики для відпочинку дитячого та дорослого населення, занять спортом із травмобезпечним покриттям і сучасними малими архітектурними формами.

Місце реалізації проекту: вул. Героїв Майдану, буд. 118, 120, м. Чернівці, Україна.

№20065
Назва проекту: Багатоквартирні житлові будинки з будівлями та приміщеннями громадського призначення по вул. Гагаріна, 21 в м.Чернівці .

Номінація: Проект ЖК комфорт-класу.

Категорія: Нереалізований житловий об'єкт.

Ведучий архітектор: Стасюк Мар'ян Васильович.

Склад команди:
Мамут-Лесь О. Д., Гавриш В. Я.

Назва компанії
: ФОП «Стасюк М.В.».

Контактні дані: +38 097 788 53 30.

Опис проекту: Проектними рішеннями передбачено будівництво багатоквартирних житлових будинків з будівлями та приміщеннями громадського призначення. Ділянка на якій планується будівництво, знаходиться в приватній власності. Ділянка розташована в північній частині м. Чернівці по вул. Гагаріна, 21. Обмежена вулицею Гагаріна та вулицею Нікітіна. Неподалік вул. Ділянка знаходиться за межами історичного ареалу. Поруч об'єкта виявлені пам'ятки архітектури місцевого значення.

Рельєф ділянки досить стрімкий, загальний перепад через всю ділянку становить 9,5м. Загальна площа ділянки становить 0,2894 Га. З ділянки є безпосередній проїзд на вулицю Нікітіна. Блок 1, 2, 3, 6 – 4-х поверхові житлові будинки з цоколем , Блок 4 – 3-х поверховий житловий будинок з цоколем з вбудованими приміщеннями громадського обслуговування, Блок 5 – 5-ти поверхова житлова будівля, Блок 7, 8 - 5-ти поверхові будівлі громадського призначення. Під ділянкою запроектований підземний паркінг, який розрахований на 57 машино-місць. Блок 2 та 6 є перспективною забудовою в межах розвитку кварталу. Основні входи до житлової частини будинків плануються з внутрішнього двору, із зручним підходом та оптимальними розмірами, які враховують потреби всіх розрахункових категорій відвідувачів. Для маломобільних груп населення при вході до житлового будинку влаштований пандус, який відповідає вимогами ДБН В 2.2-17, та забезпечує можливість підйому інваліда на рівень входу першого поверху. При основному вході влаштований тамбур з габаритними розмірами відповідно до вимог ДБН В2.2-17. Підходи і під'їзди до будівлі не перешкоджають під'їзду пожежних, санітарних машин. При проектуванні житлового комплексу пропонується розплановати прибудинкову територію із максимальним врахуванням особливостей земельної ділянки та потреб мешканців будинку зберігаючи природне середовище.

Місце реалізації проекту: вул. Гагаріна, буд. 21, м. Чернівці, Україна.

№20066
Назва проекту: Багатоквартирний житловий будинок з вбудованими приміщеннями громадського призначення та паркінгом вул. Вітовського, буд. 35-А в м. Львів.

Номінація: Проект ЖК комфорт-класу.

Категорія: Нереалізований житловий об'єкт.

Ведучий архітектор: Стасюк Мар'ян Васильович.

Склад команди:
Бурдейна Є. О.

Назва компанії
: ФОП «Стасюк М.В.».

Контактні дані: +38 097 788 53 30.

Опис проекту: Зпроектований житловий будинок складається з одного об'єму, має три вхідні групи, та декілька допоміжних входів. Будівля п'ятиповерхова з мансардою та підвальним поверхом. Впідвальному поверсі розміщеній паркінг на 35 машино-місць, та нежитлові приміщення. На першому поверсі запроектовано приміщення громадського призначення.

Місце реалізації проекту: вул. Вітовського, буд. 35-А, м. Львів, Україна.

№20067
Назва проекту: Будівництво багатоквартирного житлового будинку по вул. Буковинська, буд. 53 в м. Чернівці.

Номінація: Проект ЖК комфорт-класу.

Категорія: Нереалізований житловий об'єкт.

Ведучий архітектор: Стасюк Мар'ян Васильович.

Склад команди:
Данилюк С. І., Чукля А. В.

Назва компанії
: ФОП «Стасюк М.В.».

Контактні дані: +38 097 788 53 30.

Опис проекту: Проектним рішенням передбачено будівництво житлового будинку, з підземним паркінгом, який має автономну конструктивну систему, інженерне забезпечення та відокремлені феформаційно-температурними, антисейсмічними швами. Ділянка, на якій планується нове будівництво, розташована на південній частині м. Чернівці та знаходиться в системі житлової вулиці (Буковинська) з автономним рухов, що забезпечує зручний під'їзд до неї.

Ділянку планується забудувати новими будівлями. Рельєф ділянки із помірним ухилом, загальний перепад висот вздовж ділянки складає 1м. Цільове призначення землі - для будівництва та обслуговування житлового будинку, що відповідає проектним рішенням. Входи до житлової частини будинку запроектовано з внутрішнього двору, із зручним пішоходом та оптимальними розмірами, які враховують потреби всіх розрахункових категорій відвідувачів. Для маломобільних груп населення при вході до житлового будинку влаштований пандус. При проектуванні житлового будинку була розпланована прибудинкова територія із максимально врахуванням особливостей земельної ділянки та потреб мешканців будинку зберігаючи природнє середовище.

Місце реалізації проекту: вул. Буковинська, буд. 53, м. Чернівці, Україна.

№20068
Назва проекту: Клубний Будинок Struetinsky Residence.

Номінація: Проект ЖК комфорт-класу.

Категорія: Реалізований житловий об'єкт.

Склад команди: Андреєва Т. Ю., Голиш В. В., Бєлокопитова К. Л.

Назва компанії
: KyivBudDevelopment.

Контактні дані: +38 093 080 80 84, +38 093 080 80 85, +38 093 080 80 86.

Email: info@kbd.estate; mt@kbd.estate.

Опис проекту: Клубний будинок Struetinsky – це комплекс з 9 сучасних таунхаусів в єдиному архітектурному ансамблі.

Розташування комплексу – в тихому місці на Печерську біля Ботанічного саду ім. Гришка. Тут є умиротворена атмосфера і немає міської метушні.

У пішій доступності всі об'єкти міської інфраструктури: галереї та музеї, салони і шоуруми, ресторани і кафе. Крім цього, місце багате на історичну та культурну спадщину – недалеко знаходиться Свято-Троїцький Іоанський і Архангелово-Михайлівський Звіринецький монастирі, Києва-Печерська Лавра.

Ключова ідея будинку – повага до особистого простору кожного жителя. І все це – у самому центрі Києва. У тихому центрі.


Місце реалізації проекту: Україна, м. Київ, вул. Болсуновська, буд. 4.

№20069
Назва проекту: ЖК «Подол Град».

Номінація: Проект ЖК комфорт-класу.

Категорія: Реалізований житловий об'єкт.

Ведучий архітектор: Пігович Олег Іванович.

Назва компанії
: Ukrintel Design.

Контактні дані: +38 093 922 43 42, Грицина Оксана. Вебсайт: https://podolgrad.com.ua/

Опис проекту: ЖК «Подол Град» - містечко з будинків, що поєднують в собі сучасні технології і матеріали та архітектурний стиль 19 століття. Квартири обладнані системою розумного дому CLAP.

Будинки розташовані одразу на кількох вулицях: Гончарна, Воздвиженська, Кожем'яцька і Дегтярна. Кожен будинок був побудований за індивідуальним проектом, враховані всі ландшафтні особливості Подільського району, його історична та культурна цінність.

На тариторії ЖК передбачений підземний паркінг,торгова інфраструктура, зелені зони, дитячі майданчики.

Площа проекту: 68002,67 м².

Місце реалізації проекту: урочище Гончарі-Кожум'яки в Подільському районі міста Києва, Україна.

№20070
Назва проекту: Житловий комплекс по вулиці Карманського у Львові.

Номінація: Проект ЖК комфорт-класу.

Категорія: Реалізований житловий об'єкт.

Ведучий архітектор: Микола Рибенчук.

Склад команди: Олена Рибенчук, Марія Москалюк, Катерина Рибенчук.

Назва компанії
: Архітектурна майстерня "Симетрія.

Контактні дані: +38 097 247 74 97.

Email: symmetry@mail.lviv.ua.

Опис проекту: Основними формотворчими факторами житлового комплексу
є відповідні відступи від існуючої забудови, червоні лінії забудови, наміри
забезпечення інсоляцією всіх квартир. Вільні функціональні простори і проектовані
об'єми чергуються в залежності від якостей і обмежень місця. Від в'їзду з вулиці
І.Франка до південної межі ділянки створені зв'язки між будівлями, майданчиками,
скверами, паркінгами у міській послідовності, відповідній до рельєфу та ландшафту.
Застосування натуральних кольорів світлого дерева і темно-сірого в дизайні фасадів
обґрунтоване розміщенням будівель в природному середовищі, трактуванням
проектованих об`ємів як взаємопов'язаних природніх утворень.

Місце реалізації проекту: м. Львів, вул. Карманського, буд. 7а, Україна.


№20071
Назва проекту: Житловий комплекс "City Lake".

Номінація: Проект ЖК комфорт-класу.

Категорія: Реалізований житловий об'єкт.

Ведучий архітектор: Омельченко Павло.

Склад команди: Новак Артем, Марич Ольга, Кот Ян, Денісова Ніна, Корсак Михаїл.

Назва компанії
: Архітектурне бюро «Модус».

Контактні дані: moduscg.com, +38 (044) 284-04-07.

Email: info@moduscg.com.

Опис проекту: Новий малоповерховий квартал City Lake розташований на березі мальовничого озера і є продовженням існуючого житлового комплексу. Квартал запроектований таким чином, щоб внутрішні дворові простори плавно перетікали в прибережну зелену зону з дерев'яними терасами, спортивними майданчиками та прогулянковими дорогами.

Щоб досягти максимального поєднання затишку і виразності забудови, ми запроектували сучасні діагональні скатні покрівлі, широкі тераси на верхніх поверхах, панорамні вікна, і застосували кілька типів фасадних рішень, які надають більше різноманітності комплексу.

Місце реалізації проекту: с. Шевченково, Київська область, Україна.


№20072
Назва проекту: Брама.

Номінація: Інноваційний проект/еко.

Категорія: Реалізований житловий об'єкт.

Ведучий архітектор: Володимир Йосипчук.

Склад команди: Євгенія Петрич, Микита Макухін, Беценко Олександр, Олександр Петренко, Білинська Софія.

Назва компанії
: AVR Development.

Контактні дані: адреса: м. Львів, вул. Лисенка, буд. 21, індекс 79008; тел.: +38 067 927 13 15.

Email: avr.architecture@gmail.com.

Опис проекту: Проект є частиною стратегії ревіталізації нефункціонуючих промислових зон у районі Підзамче міста Львова. На даний момент це територія із будівлями, частина з яких колись належали фабриці Бачевських, відомої своїми п'янкими напоями на території Австро-Угорської імперії. Ці будівлі мають історико-культурну цінність та будуть реконструйовані. Іншу частину споруд зведено в радянський період, вони мають утилітарне призначення та підлягають зносу. Проектом передбачено умовний поділ ділянки на дві частини – громадську та житлову. Цей поділ заплановано виконати пішохідними алеями, котрі поєднають культурно-відпочинкові об'єкти. Одна із ключових інновацій – розміщення станції канатної дороги, яка відновить зв'язок між центром міста та районом Підзамче. Навколо станції канатної дороги заплановано сформувати новий центр старого міста, котрий стане місцем поєднанням ділової та туристичної активності. Житлова частина – затишний замкнутий квартал гуманних масштабів із секціями низької поверховості, що забезпечує комфорт проживання мешканців. Архітектура комплексу із мансардними поверхами та даховими терасами буде доповнювати панораму Львова та вигляд із Високого замку.

Місце реалізації проекту: Україна, м. Львів, вул. Б. Хмельницького, буд. 116.

№20073
Назва проекту: Центр Митрополита Андрея Шептицького.

Номінація: Проект багатофункціональної будівлі.

Категорія: Реалізований комерційний об'єкт.

Ведучий архітектор: Штефан Беніш, Майкл Іннераріті.

Склад команди: Юліан Чаплінський, Володимир Йосипчук, Ганжа Віталій, Ірина Паракуда, Катерина Ковальчук, Євгенія Петрич, Марія Щербакова, Наталія Дімітрієвич.

Назва компанії
: Behnisch Architekten, Chaplinskyy & Associates, AVR Development.

Контактні дані: адреса: м. Львів, вул. Лисенка, буд. 21, індекс 79008; тел.: +38 067 927 13 15.

Email: avr.architecture@gmail.com.

Опис проекту: Центр Митрополита Андрея Шептицького - це новітній інформаційно-ресурсний центр, котрий включає в себе бібліотеку, громадський простір, навчальні приміщення та приміщення адміністрації університету. Однин з основних гасел УКУ є відкритість, тому цей термін став головною ідеєю при проектуванні Центру Шептицького. З архітектурної точки зору, термін "відкритість" відіграє важливу роль у планувальній структурі будівлі, її взаємозв'язку з оточуючим середовищем. Простір центру є безбар'єрним, а заходи, що тут відбуваються є доступними також для маломобільних груп людей.

Місце реалізації проекту: Україна, м. Львів.